Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lznsvg,ngv

Szaro-beżowe ściany w mieszkaniu...

Polecane posty

Gość lznsvg,ngv

zaczynam wlasnie urzadzac moje 40m mieszkanie, sciany chce miec w szaro-bezowym kolorze ostatnio modnym, raczej w jasnym odcieniu ale nie moge sie zdecydowac, moze ktos z was ma taki kolor, na fotkach lepiej widac jak wyglada, meble a raczej np. sofy czy fotele tez chce miec beżowe+ wykladzine w sypialni , a ciezko mi znalezc np beżowa kanape rogówke, moze ktos ma mieszkanie urzadzone w takich kolorach to prosze o zdjecia... i moze ktos mi podpowie jaka firma ma ladny odcien farby na ściany szaro-bezowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda Twojego czasu
zdjęcia które tu ci wkleją (o ile ktoś się znajdzie chętny) będą takiej jakości, że lepiej sobie odpuść, przejdź się po centrach urządzania wnętrz, pooglądaj gazety wnętrzarskie (tam sesje robią profesjonaliści, wnętrza są dobrze oświetlone i można coś powiedzieć o kolorach), a nie prosisz o zdjęcia na TAKIM forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Fryderyk
Ściany szaro bezowe ale do tego dodatki w zdecydowanym kolorze . Nie bezowr bo się wszystko zleje i będzie mdlo. Bezowy jest swietna baza pod inne kolory Ja proponuje winna czerwień . Kanapa ciemno czerwona lub zasłony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mi pomożecie
To już lepiej tak - ściany te beżowe jak ci zależy, meble też jakieś stonowane, ale dodatki (zasłony czy rolety, poduchy, jakieś serwety na stół) w zdecydowanym kolorze. Bo jak sobie pierdykniesz "zdecydowaną" sofę, a ona ci się za rok znudzi albo zapragniesz jakiejś zmiany to łatwiej wymienić dodatki niż sofę, bo z reguły nie kosztuje ona 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×