Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DETERMINACJAAA

5 kilo do konca listopada z DETERMINACJA

Polecane posty

hmmm nie wiem co ci poradzic. trudno się tego cholerstwa pozbyć. wiem że przeróżne tabletki nie zawsze działaja ( wiem po sobie bo sama je stosowałam) zresztą tak samo mowił mi moj lekarz. porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem na pewno cos na to zaradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
pogadam,niedlugo mam wizyte:) Piszesz teraz o celulicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
dziewczyny-umarlyscie z glodu czy jak?????????????????? Hallo????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
tak umarłam i to mój duch mówi do ciebie zza grobu uhuuuuuuuuuuuuu buhuuuuuuuu Agnichaaaaaaaaaaaa schudnij alboooo cię zjeeeeeem o północyyyy uhuuuuuuuuuuuuuu czytam o tym twoim cellulicie i na moje oko to masz klasyczny wodny i na to pomoże tylko siłownia czy coś w tę kratkę ja pozbyłam sie 95% cellulitu w rok na siłowni plus fajnie podniosły mi sie pewne części ciała - ale niestety nie wyszczuplałam, moze ze duzo żarłam:P spowiedź: -musli w mlekiem -sałatka łosoś ze smietaną -sałatka oocowa -gruszka+śliwka - yhyyyyyyyy 4 muffinki (na swoje usprawiedliwienie dodam że pisałam raport dla wyjątkowo irytującego klienta i nawet się nie obejrzałam jak je mechanicznie połknełam ) co porabiałaś cały dzień? btw własnie sobie zdałam sprawę że za tydzień skonczę 30lat :( jak jest po 30? lepiej czy gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
tak umarłam i to mój duch mówi do ciebie zza grobu uhuuuuuuuuuuuuu buhuuuuuuuu Agnichaaaaaaaaaaaa schudnij alboooo cię zjeeeeeem o północyyyy uhuuuuuuuuuuuuuu czytam o tym twoim cellulicie i na moje oko to masz klasyczny wodny i na to pomoże tylko siłownia czy coś w tę kratkę ja pozbyłam sie 95% cellulitu w rok na siłowni plus fajnie podniosły mi sie pewne części ciała - ale niestety nie wyszczuplałam, moze ze duzo żarłam:P spowiedź: -musli w mlekiem -sałatka łosoś ze smietaną -sałatka oocowa -gruszka+śliwka - yhyyyyyyyy 4 muffinki (na swoje usprawiedliwienie dodam że pisałam raport dla wyjątkowo irytującego klienta i nawet się nie obejrzałam jak je mechanicznie połknełam ) co porabiałaś cały dzień? btw własnie sobie zdałam sprawę że za tydzień skonczę 30lat :( jak jest po 30? lepiej czy gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
oczywiście ciocia Agatka na starość dubluje wpisy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
Agatko,nie strasz mnie bo bede sie bardzo bac! Ja na silownie chodzic nie bede,nie ma gdzie za bardzo:( Moj sposob na celulit zawsze dzialal...ale nie wiem jak bedzie tym razem...?Zawsze ograniczalam jedzenie,a w tym przede wszystkim sol,napoje gazowanie,slodkie,2 razy w tygodniu piling,codziennie balsam odpowiedni do problemu,i zawijalam sie folia...Jesli zawijalam sie codziennie,to po tygodniu juz bylo prawie ok...-tj,nie bylo go widac patrzac:PBo wiadomo,ze jak chwycilam sie za udo to byl...:O Ale teraz widze ze jest wiekszy ten celulit:Oi wszedzie,-to pewnie skutek hormonow.... Co do muffinek-rozgrzeszam Cie skoro klijent byl tak irytujacy....;) Moj dzisiejszy dzien byl koszmarny. rano-kac,i w sumieprzez caly dzien tylko lazilam z kata w kat i podjadalam:(Nie mialam weny do niczego.... Po 30-ce?heh no coz....przemiana materii sie spowalnia:P:P:P Trzydziecha to taka okragla sumka,bedzie biba??? Ja w ogole nie czuje sie na swoje lata....,jeszcze 3 lata temu w supermarketach musialam sie okazywac dowodem osobistym kupujac flache % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
spowiedz wieczorna: -galat + 2 kromki chrupkiego pieczywa -2 ziemniaki gotowane -200ml jogurtu -pare winogron -1 kiwi -3 kromki pieczywa chrupkiego z pasta rybna -kawaleczek ciasta drozdzowego(malenki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kobietki ?? dietka nadal obowiązuje ja sie dalej jej mocno trzymam (no czasem troche lżej :P ) niech któraś popisze się efektami to nas zmotywuje dodatkowo :D ja dziś weszłam na urządzenie zwane wagą i zobaczyłam 51 (jupi) ale na razie to woda także jeszcze długaaaaa droga przede mna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
ja spoko jeszcze 30 min i czas na salatke owocowa troche mi brakuje inwencji na co jest po pracy ...tak kolo 17h:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
dziewuszki,moja waga stanela w miejscu,a nawet zwazyla mnie wiecej niz ostatnio:( Znowu waze 49kg:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
tak sie dzis przejzalam we wystawach sklepowych....wygladam okropnie:(jakas taka nadmuchana czy cos...:( Cora powiedziala,ze mam sie nie odchudzac bo wcale nie widac ze schudlam 2 kg:OI ciagle wygladam tak samo... Dobila mnie dzis tym stwierdzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
nataszka,wiem ze chcialas motywacji...-jeszcze mnie przescigniesz w gubieniu tych kg:) Zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wydaje mi się aczkolwiek mam zamiar dojśc do celu. zawsze mam dodatkowa motywację po obejrzeniu "top model" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
Tez ogladam top model:) Ktorej kibicujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicowałam Magdzie roman ale odpadła teraz hmm.... oliwi chyba bo jest moim zdaniem najładniejsza :D no po obejrzeniu modelek od razu dostaje skrzydeł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
musze zobaczyc ktora to Oliwia...;) Ta co odpadla -fajna byla,szkoda:( Dzis zjadlam juz troche ponad 500 kcal...:( zaraz ide myc okna to troche spale:P Buziole:* Agatko odezwij sie do Agusi!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
a tu znowu cisza.... Kupilam sobie wczoraj balsam wyszczuplajacy,na celulit....:PNasmarowalam sie nim,i tak mnie zaczal GRZAĆ!!!! Myslalam ze splpne zywce,:D Ciekawe czy bedzie skuteczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
Cześ dziewczyny jestem tu nowa ale dołanczam do tematu mam lekki problem bo ostatnio stosowałam przez 2 tyg dietke a codziennie robiłam 200brzuszków i dzisiaj sie ważyłam i jest wiecej niż poprzednio a co jeszcze najśmieszniejsze że znajome i mama mówią że widać że schudłam. A teraz postanowiłam stosować to przez miesiąc Rano bułka bez masła z almette lub jajko gotowane lub najchudsza szynka 3śliwki lub jabłko cokolwiek oprócz bananów obiad to co będzie bez ziemniaków i nie jem miesa smażonego co tydzień jak bede mogła na basen , 3 minuty skakania ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
200 brzuszkow???????????????????? masakra! Jak ty dalas rade zrobic tyle brzuszkow....szok! To brzuszek pewnie sliczny ,co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
No włanśnie niestety nie i najgorszą zgrozą są moje uda a jak myślisz ile mogła bym na tym schudnąć w miesiąc ?? A nie wiem czy teraz jak schudne to bede mniej wazyć bo przez te straszne brzuszki wyrobiły mi sie mięśnie i to już chyba nie ma sensu co wy o tym wszystkim myślicie ?? Poradźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
ja dietuje ciagle :) -makaron z lososiem -salatka owocowa -2 muffinki i 2 godziny pingponga:D jutro rano sie zwaze ... w ogole to wlaczylam w domu ogrzewanie po raz pierwszy i cierpie za swoja nieekologicznosc:D dzisiaj wieczorem zawijam sie koldre i czytam cala noc:P jakie plany na WE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
Determinacja mam do Ciebie pytanko od ilu stosujesz dietke i czy mogła byś ją bardziej opisać ?? Czy ćwiczysz i co jadasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
dzisiaj szybciachem bo to piatek i impreza:) -makaron z lososiem -salatka owocowa -2 muffinki -1kromka czarnego chleba z serkiem 2h pingoponga:) buziaki dziewczyny, chudego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
a jednak pierwszy post sie wyslal:) moja dieta polega na ograniczeniu wyskokowego zarcia. Ucielam kolacje ze znajomymi w knajpach, zamawianie zarcie do domu, pizzy do pracy, sluzbowe lunche itp:P probuje jesc mnie i zrzucic z 5 kilo, jestem zdeterminowana ale nie zdesperowana wiec zrzucam sobie z dziewczynami powoli;) Kazda z nas ma wage juz na tym etapie spoko, wiec w sumie prowadzimy tylko takie drobne poprawki:) bez drastycznych ciec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ;) ja dzis za grzeczna nie bylam tan wszystko bylo ok do czasu kiedy nie pomagałam mamie robic domowego paszteciku no i mnie skuciło aby troche " pokosztowac" ;/ zreszta nie czuje sie ostatnio najlepiej i domownicy wrecz wciskaja mi jedzenie mowiac stare spiewki " nie wymładzaj tylko masz jeśc, skończ z urojeniami ble ble ble...." do pieca dokłada moj facet i buu. dobrze ze jutro mam zajecia bo bym chyba zjadla ten pasztet- no bo jak to nie skosztowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą i
Hej, ja zaczynam dziś 5:45 2 jajka 8:00 kawa 3w 1 10:00 kanapka (ciemne pieczywo, ser, sałata) 13:00 zupka z proszku (wiem zabójstwo) 16:00 jakaś lekka obiafo-kolacja może trochę ryżu z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą i
i 7 km przebytych piechotą do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laski jak tam zyjecie ???????????????????????????? cicho szaaa tu straszna. jak wasza dietka??? moja tak sobie ale ciagne dalej weekend nie zaliczam do straconych (no ale zawsze mogloby byc lepiej) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×