Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DETERMINACJAAA

5 kilo do konca listopada z DETERMINACJA

Polecane posty

Gość DETERMINACJAAA

kto ze mna? start:NATYCHMIAST 165cm 59kg 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
dzisiaj: -batonik na sniadanie -ryz z marchewka na obiad, winogrona na deser ---->do konca dnia juz tylko arbuz i herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pogratulowac
zajebista dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
kilka lat temu zadzialala - teraz tez powinna po prostu nie obzerac sie wieczorami (tylko arbuz i warzywka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dziewczyna jest
ale batonik na sniadanie? hehe potem znowu przytyjesz. bez sensu. mloda i glupia jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
To juz chyba trzeci topik na ktory wchodze i nie wiem gdzie sie zaczepic,:O To moze dolacze tez do ciebie?:)Tez zaczynam od dzis:) Co do mojej spowiedzi....-rano jak zwykle wypilam kawuche-z niej ciezko zrezygnowac,chociaz wiem ze na pustyy zolodek nie powinnam jej pic ... - na sniadnie zjadlam troche surowki z kapusty pekinskiej i dwa gotowane ziemniaki z wczorajszego obiadu.... Teraz zrobilam sobie zielona herbatę.Bez cukru oczywiscie Co do cwiczen-zrobilam 20 brzuszkow-to tak na poczatek. Szukam w necie jakis fajnych cwiczen-takich aerobikowych,zeby pocwiczyc przy muzyce,ale nic fajnego nie znalazlam... Planuje kupic skakanke i hula-hop-podobno rezultaty zadziwiajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
mam 32lata,156cm,51kg.Wkurza nie moja wielka pupa,boczki i brzuchol:O Biore od miesiaca tez hormony i mam wrazenie ze ciagle sie pase:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
determinacja,jak dlugo ostatnio stosowalas ta diete? Ile schudlas? Ile masz lat tak w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
hej Agnicha!:) stosowalam w 2008 musialam w troche ponad miesiac zrzucic 6 kilo i udalo mi sie , trzymalo sie az do teraz ale w wakacje sie zapuscilam ... wyjazd na ponad miesiac i codziennie restauracje. ja na razie sie trzymam na kawie i kontynuuje tak dlugo jak sie da w pracy:) po pracy dom i arbuz i herbatki - odezwij sie jak dajesz rade wieczorem i jutro poranne wspolne wazenie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
waga dzisiaj rano 59,4 ... wskazowka drgnela, mimo ze nie ma spektakularnych efektow. to wina 2 pomidorow i jajka grzesznie polknietych wczoraj wieczorem. jutro licze na 58.9999999 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
czesc:) ja wczoraj nistety odlecialam:( Wlecieli do mnie znajomi...wypikam calo szklane metaxy z coca-coca,pojniej jeszcze jedna szklane samej koli...,do tego z piec kostek mersii:( na kolacje zjadlam troche gotowanego miesa.... Takze pozwolilam sobie na zbyt wiele...,dzis to musze odpokutowac cwiczeniami:P Nie mam wag elektronicznej kurde,tylko taka zwykla:O Wynika z niej ze mam 50.5Kg-tyle ze rano to ja zawsze jestem lzejsza:(Ale nic. Zawsze rano bede sie wazyc ,tomnie bedzie mobilizowac:P Fajnie ze piszesz:)A gdzie pracujesz?Ciezka masz prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz mniejsza:-)
cześć dziewczęta! :-) to może ja tez się przyłącze... mam 173cm, 25 lat, zaczynałam z 70kg, dziś waże 59-60kg Chce zejść do 55kg Jem wszystko, nawet słodycze Tylko że wszystko w dużo mniejszych ilościach niz kiedyś W domu skacze na skakance i 2 razy dziennie ćwicze po 10-20 minut na twisterze. Póki co jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie chodze głodna, jestem w dobrym nastroju, mam jędrne ciało bo skakanka działa cuda:-) chciałabym osiągnąć swój cel do końca roku, tak żeby w 2012 wejść ze spełnionymi marzeniami... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
czesc coraz mniejsza:) Ciesze sie ze se przylaczasz,naprawde ta skakanka dziala???dlugo skaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
nieladnie Agnicha, dostaniesz klapsa! ZAKAZ obzerania sie wieczorem! witamy coraz mniejsza:) super wynik:) widze ze obie dazymy do 55kg, wiec na koniec listopada powinno byc bez problemu i przywitasz nowy rok w rozmiarze ... 36?34?:) ja mam prace siedzaco biegajaca - jestem managerem w duzej korporacji finansowej wiec lunche kolacje i inne dupowlazy na porzadku dziennym... ale do konca listopada 55 musi byc.koniec i kropka. wieczorem zapraszam na spowiedz ... i nie chce slyszec zadnej metaxxy! a wy czym sie zajmujecie na codzien i czy to wspomaga wasze odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
no to trzymasz sie dzielnie na tych lunchach...:PTylko sie gdzies tam nie łobal,jak juz nie bedziesz miala sil na bieganie...lepiej w pracy wiecej zjesc,ma sie wtedy sile do pracy...no i spalisz tam przeciez troche...a w domu juz dietka.. Ja siedze w domu i wynajduje rozne zajecia...,a tak wyjezdzam do Holandi ,do Niemiec na pare tygodni ,potem wracam i siedze w domu:( Jak nie mam co robic to zaraz moj apetyt dochodzi do glosu:( Ale teraz sie zapieram jak moge:P Obiecuje -zadnej metaxy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
kupilam wlasnie skakanke i hula-hop:P:P:P Zaczynam wiec pokutowanie za wczorajszy dzien....:O Hula-hop-to jeszcze..... ale skakanka...:O Masakra,jaki czlowiek jest ,,zastany'' Ciekawe czy wytrzymam chociaz 10 minut na tej skakance:) heheh CORAZ MNIEJSZA-odezwij sie ile dziennie chycasz na tej skakanie...????????????!!!!!!!!!!!!! Tylko mnie nie zalamuj ze z godzine....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
http://www.youtube.com/watch?v=C1IqiiNUScA&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=brt5WNzHfmc&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=ongXd_E9Qhw&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=ifht4IO7whw&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=IJTPU_JqySs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=VWQ28Kr2kng&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=t8beDc8rfts&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=pYJY5ba4dtc&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=7uDeKn_cBPE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=YyiNalL0xJU&feature=related macie tu dziewczyny linki z cwiczeniami...jest tych czesci duzo wiec sie nie znudzi tak od razu....:) Muzyczka gra i nawet fajnie tak z nimi sie cwiczy;.... Ja oczywiscie robilam to nie rowno,jak taka niezdara...,a pies to patrzyla na mnie jak na kretynke:D:D:D Zrobilam tylko dwa pierwsze linki i do tego 20 brzyszkow....Szczerze mowiac too nie zle sie zmeczylam...,nie mam kondycji nic a nic... Odpoczne troche i wezme sie za skakanke.... :) Do tej pory zjadalam 1 parowke cienka i plasterek wedliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też zdeterminowana
jest 55,5 ma być 50,5 do końca listopada... Jak? Od wczoraj, moja stara sprawdzona dietka i godzina biegu na biężni. Wczirajh zaliczone, dziś troche nogi bola ale dam radę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
dziewczyny,masakra:O 15 minut na skakance-LEDWO ZE LEDWO Z JEZYKIEM NA WIERZCHU!!!!! 15 minut krecilam hula-hop....-to juz nie jest takie meczace,ale faldki troche bola... Naprawde zapuscilsm sie masakrycznie:O Postaram sie wieczorem powtorzyc skakanke i krecenie,zeby bylo chociaz po pol godziny.... Kolezanka troche wyzej jak ma na imie???:) I co to za sprawdzona dietka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też zdeterminowana
Jestem Iwona i moja własnie 5 latek odkąd pozbyyłam się swojego balastu wagowego. Teraz mam wprawdze 5 kg na plusie ale w porównaniu z tym co było kiedyś to pikuś. Moja dieta opiera sie o zasady South beach, bo nie lubię liczyć kalorii i ograniczać się ilościowo... Zywie się tak już własnie 5 lat no i kiedy własnie tu i ówdzie zaczynam sie robić okraglejsza wracam zawsze do I fazy i waga leci aż miło... Do tego od 2 lat cwiczę (głownie biegam i pływam) tak wiec wczoraj znów zapukałam do swojej siłowni i przebiegłam godzinke. Dziś znów to samo i tak dokad nie zobaczę znów 50-tki na wadze. Biegam codziennie pn-pt. Kiedy mam wagę taką jaką chce mieć chodze pobiegać 2-3 razy w tygodniu, zaminnie z pływaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też zdeterminowana
agnichcha:) Przykro mi kochana, ale czas treningów się nie sumuje :( Zeby palić tkanke tłuszczową potrzebny jest min 30 minutowy, umiarkowany wysiłek (powiedzmy 130-160 tętno) Jesli przeprowadzisz ten wysiłek nawet 10 razy po 10 minut to tak jakbyś nie ćwiczyła wcale... Szkoda zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
Iwona,nie zalamuj mnie....no prosze CIe... Ja tetna sobie nie mierze,ale wierz mi ze po 5 minutach -doslownie-tego skakania na skakance bylam zdyszana jak kon westernie:D No to kurde chyba cos to dalo????? Jak to powtorze wieczorem drugi raz to chyba cos da,...?przeciez to nie jest relaks dla mojego organizmu bo jestem zmeczona jak cholera! No bynajmniej jakas forme sobie wyrabiam....:O Bede sie starala co dzien cwiczyc po wiecej minut..,dzis mam pierwszy dzien ,to nie chciala sie az tak katowac,bojutro sie z lozka nie zwleke...:O Zazdroszcze Ci kondycji...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też zdeterminowana
Troche sie na tym znam, bo cwiczę już długo, i swego czasu miałam trenera... Jesli nie mierzysz tętna to umarkowany wysiłek to taki, kiedy mozesz w miarę noramlnie rozmawiać (powiedzmy dysząc...) Jesli podejmujesz taki że ledwo oddychasz jest to trening wytrzymałościowy a nie spalający tkanke... znajdż sobie takią formę aktywności, któa możesz wykonać 30-40 minut bez przerwy (ewentualnie troche zwalniać tempo) inaczej nie bedziesz paliła tłuszczu... to nie polega na tym, ze im wiecej się meczysz i pocisz tym szybciej i wiecej chudniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
iwona,tylko ze w moim przypadku problemem jest to ze nie mam kondycji...:O i cokolwiek bym ni e robila to zaraz mam zadyszke...:P Wiec jak troche pocwicze to pozniej to samo cwiczenie nie bedzie mi sprawiac juz takiego problemu:)i bede je mogla robic dluzej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
treningiem wytrzymalosciowym tez sie spala kolorie...-przeciez to oczywiste....Cokolwiek robisz to spalasz-nawet gdy spisz... A ruszajac sie to wiadomo ze sie spala...dziwne to troche co piszesz,nie wiem,moze sie nie znam....:O Wszedzie trabia zeby cwiczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
ja ostatni rok spędziłam ćwicząc na siłowni bardzo intensywnie... fakt ciałko się ładnie uformowało ale wcale nie schudłam. Teraz stawiam nie dietę a poćwiczę ewentualnie na wiosnę na rowerze w plenerze:) dzisiaj już wybiła godzina zero więc koniec żarcia - tylko arbuz i herbi:) dzisiejszy ruszt(mniej więcej co2/3h: -ciasto gruszkowe -sałatka z ziemniakami -sałatka owocowa -ciasto czekoladowe BASTAAAAAAA!!! pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
ej kolezanko...?ciasta zajadasz????? to ja mam wyzruty ze metaxe pilam i czekoladka podgryzalam,a tu prosze....:D W jakich ilosciach jesz te swoje porcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
w małych kochana w małych:) po jednym kawałeczku ale dzisiaj wieczorem niech cię ręka boska broni żeby się napchać, jutro rano się zgłaszam z pytaniem ile na kolezance wadze (nawet nie na elektrycznej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
heheh,ok:P Cudow sie nie spodziewm,ale............;) To milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
miłego miłego byle nie umilanego żarciem ... sekunda na ustach wieki na biodrach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×