Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mal-inkaaaa

Uczucie po tylu latach???

Polecane posty

Gość Mal-inkaaaa

Nawet nie wiem, od czego mam zacząć... ale może po kolei. Od prawie sześciu lat jestem z mężczyzną, z którym wydawało mi się, że jestem szczęśliwa. Tworzyliśmy zgrany duet, choć nie zawsze było kolorowo, bo mój facet walczył z uzależnieniem. Przez ostatnie kilka miesięcy nie układało się nam i odsunęliśmy się od siebie, jak nigdy dotąd... Mimo to kochamy się i walczymy dalej. Tylko jest "mały problem". Mój były chłopak odezwał się do mnie niedawno i pierwszy raz od tylu lat rozmawialiśmy o tym, co kiedyś było między nami. Powiedział mi, że nie chce wchodzić w mój obecny związek, ale że dałby wszystko, aby cofnąć tamten czas. Czy to jest możliwe, abyśmy kiedyś znowu byli razem. W ogóle powiedział mi bardzo dużo rzeczy, których w życiu nie spodziewałabym się po tylu latach usłyszeć. Od tamtej pory On milczy, a ja wciąż myślę o tej rozmowie. Z tamtym chłopakiem byłam ponad rok, nie sypialiśmy ze sobą, ale był to naprawdę namiętny i fajny związek. Rozpadł się nagle, to była Jego decyzja - jak mówi teraz, spanikował i bardzo tego żałuje. Po tylu latach wciąż mimo wszystko miło Go wspominam i mamy do siebie sentyment. Zawsze dobrze siebie wspominamy i nie potrafimy przejść obok siebie nie widząc się nawzajem. Byłam Jego pierwszą wielką miłością, byliśmy młodzi. Nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć. Po co w ogóle odezwał się tak nagle i tak nagle znowu znikł? Trochę mi to namieszało w głowie, choć pewnie dlatego mocniej się nad tym zastanawiam, bo z obecnym chłopakiem trochę nam się popsuło. Dodam, że nie jesteśmy już nastolatkami z obecnym facetem, mieszkamy razem od kilku lat i planowaliśmy ze sobą spędzić przyszłość. Po prostu zastanawiam się po co On to zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×