Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanis87

ZESPÓL NA WESELE OKOLICE RYBNIKA???

Polecane posty

Gość gość
Złote Struny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w Nowy Roku Przychylam się do wypowiedzi Iskaa - Impulsi super - a jeszcze od zeszłego roku posiadają nowe nagłośnienie oraz oświetlenie.to pewniaki. z moim przedmówca również się zgadzam - Złote struny to też znakomity zespół (również mają dość dużo oświetlenia scenicznego)Zresztą najlepiej jechać i posłuchać i pooglądać sobie na żywo>pozdrawiam krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Brygada Pracująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Witam, A polecicie jakiś zespół który potrafi rozkręcić nawet najbardziej "sztywne" towarzystwo i który prowadzi śmieszne ale "smaczne" zabawy?? Mój ślub i wesele będzie okazją na której będzie mogła spotkać się rodzina, która dawno sie nie widziała i obawiam się, że może być troche zbyt "sztywno" :/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beehoney
Ja polcam MENski zespół. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voiceband
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zespol Kurant, tani, niezawodny, sprawdzony na wlasnym weselu, potrafi rozruszac kazde towarzystwo i wszystko ustala do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie na temat zespołu złote struny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terget
Jest wiele zespołów fajnie grających. Byłem w życiu na wielu weselach ale najlepiej bawiłem się przy zespole Hors .Fajne gitarowe granie z żywą perkusją .Polecam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość won z autoreklamą
chyba jakieś żarty? Wszyscy chcieli nr do zespołu impuls? rozumiem, że 3,4 osoby mogą mieć różne zdanie, ale tu słyszę, że WSZYSCY chcieli do nich nr, a na weselu którym byłam nikomu się nie podobało:/ a mieli ze sobą ekran na którym non stop wyświetlała się ich nazwa, to śmiałam się, że chyba to specjalnie, żebym zapamiętała nazwę, żeby ich NA PEWNO nie wezmę na swoje wesele :/ nie będę tu oczerniać zespołu, bo pewnie się starają grać fajnie, ale ani żadnych zabaw, ani... no po prostu mnie nie powaliło i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiłem się przy muzyce wielu zespołów, więc mam ogląd sytuacji. Mogę polecić zespół muzyczny z Rybnika Optymiści. Miałem okazję bawić się na 3 weselach. Naprawdę fajna ekipa. http://www.optymisci.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia87
Byłam kiedyś na weselu, gdzie grał ten zespół i było całkiem fajnie :) Aczkolwiek najlepsze wesele na jakim się bawiłam było niecały rok temu - grał na nim DJ Daro z http://3-dj.pl/ - nigdy nie myślałam, że wesele z dj'em może być tak rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Medium z Pszowa są rewelacyjni wspaniale bawią gości naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wernikta
Dj Daro to świetny muzyk do obsługi takich imprez. Polecam tak samo jeśli chodzi o 18- tki, imprezy integracyjne czy okolicznościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak supeowo bawicie na weselach to po co ta marna samo reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecamy wszystkim zespół Duet - Music. Na naszym weselu porwali do tańca i młodych i starszych, goście bardzo chwalili zróżnicowany repertuar i super wykonanie. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norka

Jak chcecie mieć naprawdę udane wesele to ze swojej strony mogę polecić zespół Twist Group, grali u mnie i jestem bardzo zadowolona, duża różnorodność piosenek, ciekawie prowadzone zabawy i konkursy dla gości, a także możliwosć poprowadzenia dwujęzycznego wesela. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja

O tak, zepół Twist to w 100% udana zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×