Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Del Mare

szukam kochanki - najlepiej mężatki

Polecane posty

Gość Del Mare

Witam. Jak w tytule - szukam kochanki, która jest w stałym związku, ale czuje się niezaspokojona przez partnera, albo po prostu ma ochotę na "skok w bok", ale jednocześnie nie chce, tak jak ja, rezygnować z życia rodzinnego. Moje preferencje są dość ograniczone - nie szukam supermodelki, po prostu zwykłej, atrakcyjnej kobiety w wieku 30-40 lat, która ceni sobie czystość, zdrowie, uprzejmość i oczywiście dobry, namiętny sex. Byłoby miło, gdyby nie paliła, przynajmniej w czasie naszych spotkań. Teraz kilka słów o mnie - mam 37 lat, 180 cm i 95 kg. Mam krótkie ciemne włosy. Nie palę. Lubię dobrą kuchnię, spacery na łonie natury, ogień w kominku, długie namiętne pocałunki - a o reszcie opowiem na spotkaniu ;-) Zapraszam odważną Panią do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, Del Mare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona suka
e tam za mloda jestem dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedth
szalona spoko poleci i na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieńczona mama..............
czy kochanka może byc otyła i niska i w sumie niezbyt urodziwa na twarzy???? i jaki rejon Polski, gdzie spotkania, masz lokum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona suka
dedth mi nie zalezy zeby na mnie polecial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jestem ...
a podasz jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john :)) zapaliłbyś z przyjemnością , tak jak wspomniałam , po DOBRYM sex-ie papieros musi być ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu zwykłej, atrakcyjnej kobiety albo zwykłej albo atrakcyjnej :classic_cool: zdecyduj sie chopie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Del Mare
del_mare@o2.pl - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jestem ...
a niezwykla i atrakcyjna? Gdybym taką była to jakie mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Del Mare
Ja uważam, że zwykła jest właśnie atrakcyjna ;) Ale oczywiście niezwykła wróży jeszcze ciekawiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Del Mare
Pojawiło się pytanie o lokalizację, i słusznie, bo zapomniałem - jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M a jak seks jest na lonie natury to co zwierzeta wybiegają na drogi?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jestem ...
jestem wysoka, średniej budowy .Wiek ...odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Del_Mare
tak jestem, napisz do mnie lub podaj adres, może spróbujemy się trochę bliżej poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyszardMax
Del_Mare / a przyppierdolił Ci już jakiś prawdziwy mąż - facet ? Bo zasługujesz szujo na to jak nikt. Pierdol sobie swoją lub zapłać kasę za profesjonalną prostytutkę, a nie iść na łatwiznę i popychać cudze. Jakbym takiego spotkał to szykuj kaskę na operację plastyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama nie wiem...
Szkoda, że nie mieszczę w granicach wieku, bo mam 41 lat :-( Ale wyglądam najwyżej na 35 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyszardMax
nie odpisuj sam sobie. Stawiasz kobiety w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Del Mare
Sama nie wiem, granice wieku są orientacyjne, rok lub dwa w jedną lub drugą stronę nie grają roli. Chodzi raczej o to, by miec jakąś wspólną płaszczyznę, tematy do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Del Mare
RyszardMax, jeśli masz jakiś prooblem ze zjawiskiem sexu pozamałżeńskiego, to po co wchodzisz na ten wątek, skoro już poo temacie widać, o czym będzie? Jesteśmy dorośli i robimy to, co chcemy, starając sie nie krzywdzić innych. y sam dajesz o sobie świadectwo, i jest to świadectwo buractwa - nic dziwnego, ze czujesz się zagrożony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Del Mare
RyszardMax, jeśli masz jakiś prooblem ze zjawiskiem sexu pozamałżeńskiego, to po co wchodzisz na ten wątek, skoro już poo temacie widać, o czym będzie? Jesteśmy dorośli i robimy to, co chcemy, starając sie nie krzywdzić innych. y sam dajesz o sobie świadectwo, i jest to świadectwo buractwa - nic dziwnego, ze czujesz się zagrożony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jestem...
podam Ci nr gg jeśli zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Del Mare
tak jestem, chętnie. Co prawda nie wiem, kiedy ostatnio korzystałem z gg i czy jeszcze moje konto jest aktualne, ale spróbuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×