Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julianna80

laser i-lipo

Polecane posty

Gość gość
Skuteczniejsza od lipolasera jest o wiele bardziej liposukcja ultradzwiekowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka podaj namiary na ciocię - proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka proszę bardzo o kontakt z ciocią !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka22
Moja mam Była w Centrum Elite na tym zabiegu. Robiła sobie brzuch, uda i pośladki. Spora różnica. Mam miała sporo tłuszczu na brzychu, zredukowali do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. zdecydowałam się na zabiegi i-lipo wraz z laserowym drenażem limfatycznym w jednym z dużych salonów dermo-kosmetycznych w Bydgoszczy. wykupiłam serię 10 sztuk na uda w czerwcu tego roku. szczerze... wielkich rezultatów to nie zauważyłam, a stosowałam się do zaleceń po zabiegach. jedynie co mogę stwierdzić to to, że skóra zrobiła się bardziej napięta i gładka. ubytku w centymetrach raczej nie stwierdziłam. po czasie mogę śmiało stwierdzić, że pieniądze przeznaczone na te zabiegi mogłam przeznaczyć na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z poprzedniczek zachwalała slim-lipo. robiłam jeszcze przed i-lipo na brzuch. owszem efekty są, ale nie takie spektakularne jak by się wydawało. mi lekarz odessał 2,7 l tłuszczyku z brzucha i okolic, a w sumie ubyło mi 4-5 cm w obwodzie. wszystko było by ok, gdyby lekarz wszystko ładnie wyrównał. niestety lewą część brzucha mam bardziej "wypaloną " laserem i odessaną niż prawą. różnica nie jest ogromna, ale ja o tym wiem i to widzę. dla innych nie jest to jakoś specjalnie widoczne. nie wiem co mam z tym zrobić. zastanawiałam się na wyrównaniem lipolizą, ale jeszcze zobaczymy. w każdym bądź razie nie będę polecała doktora R... z kliniki w L...med. w Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny najniższa cena na ilipo jest w Metamorfoza Day Spa 200 zl za zabieg w marcu 2014. Polecam wszystkim :) 22 763 20 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. Jestem właśnie na serii zabiegów ilipo i powiem Wam ,że już widze efekty. jest to dla mnie absolutny HIT!! fakt, po zabiegu trzeba się ruszać..ale cm lecą w mgnieniu oka!! tak wiec polecam wszystkim AKTYWNYM :)) mi sę fartnęło i wykupiłam pakiet zabiegów w klinice beautymed, wiec za 8 zabiegów zapłaciłm 1200zł i mam do tego jeszcze drenaż. super sprawa!! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, ja dzisiaj byłam na slim-express i efekty naprawdę super. Mam 3 cm mniej w obwodzie, ponoc do 48 h ma to się jeszcze korzystniej zmienić. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bylam i po dwoch dniach mialam ok 3 cm mniej w brzuchu. Wiec mysle ze cos to pomaga na pewno jesli do tego czlowiek sie nie obżera.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina82
Hej ja robiłam zabieg w Slim Express i jestem bardzo zadowolona,straciłam 4 cm już po pierwszym zabiegu. Generalnie jestem niedowiarkiem jeśli chodzi o takie cuda ale czemu nie i efekt jest, na pewno skusze się jeszcze na kilka zabiegów bo i cena jest fajna 117 zł !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa84
Witam, ja też robiłam zabieg w slim - express i co prawda jak na początek ubyło mi nie dużo (2cm) ale myśle, że z czasem jeszcze ubedzie :) zabieg nie trwał długo i skóra lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy boryka się z problemem ginekomastii wiecie przerost gruczołów piersiowych .Dość wstydliwa sprawa myślał ,że czeka go tylko korekta skalpelem jednak poddał się zabiegowi lipolizy laserowej w gabinecie Slim-Express i już po pierwszym zabiegu było widać efekty.Na razie wykupił karnet na 6 zabiegów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlib111
hej dziewczyny widzę, że nie tylko ja korzystam z zabiegów slim-express, ja byłam dopiero na jednym zabiegu, Pani zmierzyła mnie przed zabiegiem i po zabiegu i o dziwo już po jednym zabiegu miałam o 1 cm mniej w obwodzie, może to żadna rewelacja ale już coś, od czegoś trzeba zacząć, to zmobilizowało mnie do dalszej walki, więcej wypitej wody dziennie, odpowiednia dieta i trochę ruchu, to wszystko razem ma przynieść efekty (tak powiedziała pani która robiła mi zabieg), zresztą zabieg jest bardzo przyjemny i bezbolesny i nawet w porównaniu z innymi nie taki drogi, no to do dzieła, wkrótce wybieram się na kolejny zabieg, może ktoś już wybrał więcej zabiegów to niech napisze jakie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla89
Hej;) Widzę odchudzanie w Slim exspress dużo ludzi chwali, więc i ja postanowiłam się tam wybrać;) Dowiedziałam się że przed godz 11 jest rabat -20% na zabieg więc mówię spróbuje. I rzeczywiście zabieg bardzo przyjemny;) Fakt zeszło mi 1 cm ale nie ma co się spodziewać po 1 zabiegu. Wybiorę się jeszcze na pewno , ale zmotywowało mnie do stosowania diety która tak przekładałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaa911
a mi niestety nic nie zeszloc ale kupilam blonnik sobie u nich bo jest cena ok ale Pani w punkcie w Słubicach tak wszytsko mi dokładnie opowiedziala na czym to polega jak to działa naprawde kobieta zna sie na rzeczy więc nie spodziewałam się cudów , ale dobrała mi te sumplemety do mnie indywidualnie wiec jestem mimo wszystko bardzo zadowolona :) Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaa911
a mi niestety nic nie zeszloc ale kupilam blonnik sobie u nich bo jest cena ok ale Pani w punkcie w Słubicach tak wszytsko mi dokładnie opowiedziala na czym to polega jak to działa naprawde kobieta zna sie na rzeczy więc nie spodziewałam się cudów , ale dobrała mi te sumplemety do mnie indywidualnie wiec jestem mimo wszystko bardzo zadowolona :) Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia22
Tak chwalą co nie które osoby ten Slim- exspress aż sama jestem ciekawa czy to daje efekt. Dam znać jak będe już po...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak89
Witam dołożę coś od siebie na temat lasera. jestem po 4 zabiegach w SLIM Express. Robiłam uda przód i tył, brzuch i boczki. jestem bardzo zaskoczona i zadowolona. Kg ubywają cm również. Straciłam w przeciągu 2 miesięcy 5 kg i 3 cm w obwodzie ud, talia "odsłoniła się". Do tego troszkę od siebie tzn,dużo wody niegaz., zero chleba,cukru, soli, tłuszczu, za to drób- indyk, suróweczki, owoce i troszkę ruchu. Mają w punkcie fajne i niedrogie suplementy. Przy następnej wizycie kupię zieloną kawę lub detox. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwi
Lolaa911 nie zrażaj się po jednej wizycie. Na efekt w niektórych przypadkach trzeba poczekać parę dni. Może nie zastosowałaś się do zaleceń Pani wykonującej zabieg. Należy pić dużo wody i ograniczyć lub wyeliminować spożywanie cukru, soli i tłuszczy. U mnie dopiero po kilku dniach widać było efekty. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala62
Tyle piszecie o tych zabiegach w slim, że sama się skusiłam, na razie wzięłam tylko jeden tak z ciekawości, ale muszę przyznać że fajna sprawa, wielkich rewelacji po tym jednym zabiegu nie było zaledwie 1cm mniej w obwodzie, ale to zmobilizowało mnie żeby zacząć działać, teraz zaczęłam się więcej ruszać, mniej słodyczy i więcej wody, no i wybieram się na kolejny zabieg, mam nadzieje kolejny cm mniej, zresztą te zabiegi są bardzo przyjemnie i całkowicie bezbolesne, 20 minut super relaksu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia22
Ja też polecam Slim exspress;);) Rewelacji nie ma ale warto spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa22
Ja była też na czym bardzo podobnym Slim Exspress, ale szybciej działa już po 1 sesji bo miałam 3 cm mniej i bardzo relaksującym. Pewnie też jets tańszy od tego . Obsługa bardzo miła i przyjemna. a co najważniejsze trwa to tylko 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółko23
dołączam do Was dziewczyny, na zabieg laserowego odchudzania skusiłam się po przeczytaniu art.w Gazecie Wprost, Wiem reklama ale trzeba sprawdzić by komentować. U nas Gorzowie otwarto 4 punkty. Pochwalę się wzięłam 4 zabiegi i straciłam na wadze :) 5 kg. Wiadomo nie tylko zabiegi ale i nastawienie, wiara i troszkę wyrzeczeń. A wyrzeczenia to 0 cukru, soli, pieczywa białego , Za to dużo warzyw, owoców i wooodyyy. Zabieg niedrogi 117 zł za 1, wykupiłam 6. Dostałam kartę do zniżki 15% na następne usługi i produkty. Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula2666
Powiem tak warto wydać te pieniążki człowiek aż się lepiej czuje po tym zabiegi w Slim Express i aż z uśmiechem patrze w lustro;) POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirkaaaaaa
Tak zachwalacie ten Slim Exspress , aż się sama skusiłam na 1 zabieg i 3 cm w dół!!;);) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresaaa
Tak widzę dużo osób się podzieliło swoją opinią , to i ja się podzielę. Ja miałam jak narazie 3 zabiegi i mam 4cm mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarella22
Ja jestem po 4 zabiegu Slim Express i mam -6 cm;) Do tego biorę suplement Pure Green coffebean i jestem zadowolona jak do tej pory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela88
zrobiłam serie, tzn 8 zabiegów i jestem mega zadowolona. straciłam aż 6cm w talii!! gorąco polecam klinike beautymed. super doradzą zabieg i dadza cenne wskazówki co robić po zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, widzę, że jest spore zainteresowanie tym stosunkowo nowym urządzeniem . Wczesną wiosną skusiłam się i ja na taką kurację w Boston Clinic na Ursynowie - chciałam koniecznie przed wakacjami i wyjazdem wyszczuplić troche ramiona oraz brzuch . Zabiegi wykonywałam regularnie 2/3 x w tygodniu wedle zaleceń lekarza w serii 8 spotkan na ramiona i 10 na brzuch. Efekt był stopniowo zauważalny natomiast ostateczny wykształcił się po całej serii. Po kuracji lipo laserem zauważyłam utratę kilku cm w obwodzie brzucha ! Zabieg jest z tych bezbolesnych, urządzenie wytwarza ciepło, które oddziałowało na moją skórę. Uważam, że zabieg wart jest wypróbowania- na mnie zadziałał i osiągnęłam efekt , który mnie zadowolił. Cena również nie jest " z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×