Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julianna80

laser i-lipo

Polecane posty

Gość Madzia Fl
Ja wlasnie chodze tez na te zabiegi lipo ale do slim express , zgadzam sie z przedmówczynia na mnie równiez działa tylko że nie ma nic od razu musze troche wykonac tych zabiegów aby efekt był widoczny ale warto tylko przy tym trzeba pic duzo wody nawet do 3 litrów dziennie ale teraz gorąco więc jak najbardziej nasz organizm potrzebuje płynów:) po 5 zabiegach mam 3 cm mniej w udach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura45
Mi ubyło po 6 3 zabiegach -4 cm, ale musiałam przy tym odrzucic całkowicie słodkie napoje i pic dużo dużo wody i efekty są;) Mam nadzieje , ze efektu jojo przy tym nie będe miała i nie wróci mi te 4 cm znowu. Jak narazie warte polecenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szukajcie salonów, w których mają sprzęt firmy Hebe, lipolaser albo liposukcja ultradźwiękowa. Sprzęt jest całkowicie polski, a zabiegi na 100% skuteczne i nie ma ryzyka, że coś się stanie nieprzewidywalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinea
Długo zastanawiałam się nad zabiegiem Lipo Laserem, wiadomo, trzeba trochę zapłacić. W końcu stwierdziłam, że kilka znajomych było, efekty widziałam znaczne, ja do tego ostatnio zaczęłam sporo ćwiczyć, więc moja skóra na pewno mi za to podziękuję. Wykupiłam pakiet zabiegów w krakowskim salonie Vici Hair http://www.vicihair.pl/ - kawałek będę musiała do nich dojechać, ale po pierwsze, są już sprawdzeni przez jedną z moich przyjaciółek, a po drugie cena za pakiet jest naprawdę fajna:) Dam Wam znać, za jakiś czas, jak efekty, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik107
byłam dziś na pierwszym zabiegu - i już po nim ubył mi w udach cm!!! Mam na to dowody:D bo kazałam dokumentować mierzenie:P Tak się "podnieciłam" tym centymetrem, ze zostałam jeszcze na liposhock, ale o jego efektach nic Wam jeszcze nie powiem. W łodzi polecam laser-cosmetic, bo do końca kwietnia pakiet 6 zabiegów kosztuje "tylko" 750 zł http://laser-cosmetic.pl/category/promocje/ Teraz liczę na to, że z każdego zabiegu wyjdę o centymetr cieńsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna42
Ja się trochę bałam lasera i tych bardziej inwazyjnych metod i ostatecznie zdecydowałam na iniekcyjne usuwanie tkanki tłuszczowej preparatem Aqualyx, bo znajoma powiedziała mi, że super działa i wcale nie boli, więc też się odważyłam. Byłam w klinice Estivance u doktora Krajewskiego i rzeczywiście pozbyłam się cellulitu, jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1988
O tym nigdy nie słyszałam ale fajne są zabiegi Redustim czyli redukcja tkanki tłuszczowej. Wykonują je w salonie Vici Clinic w Krakowie. Seria dwunastu zabiegów w promo kosztuje teraz 2000 zł. Warto zapłacić za odchudzanie bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×