Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Chyba mój ród wymrze

Polecane posty

Bo jestem jednym z dwóch dziedziców nazwiska rodowego. Jeśli ten drugi nie założy rodziny to mama nie będzie babcią a stary dziadkiem. Ciekawe czy się wkurrwią :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój brat też jest prawiczkiem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
okoorwa, dziedzic buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo to jeszcze małe dziecko. Mam nadzieję że będzie inny niż ja jak dorośnie. Jesteśmy już ostatnimi samcami z tym nazwiskiem, reszta to same dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze bo jesteś
ciulem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
jestescie samcami? mów za siebie, nie obrażaj braciszka. już większa melepeta niż ty, z niego nie wyrośnie, Jest nadzieja dla rodu , w tym niemowlaku. buhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuuuu, dzadek by się wkurrwił gdyby wiedział ze z przedłużenia rodu nici, a tak to pozostanie nadzeja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
to dziadek jest winien że takie goowniane geny posłał babci, to wszystko przez dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ismal, goowniane nie goowniane, kosę i tak byś dostał :P Ale tu nie o to chodzi. Czuję się lekko zobowiązany, a wiem że nie zrobię nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
idź do damskiego kibla, wymontuj kibel, zrób dziurę, wejdź do niej, założ kibel na siebie, jak jakaś baba usiądzie na sedes, to nadzieje sie na twojego ptaka, jak akurat będzie robic kupe to masz szanse zdążyć posłać strzała, tyle że cię osra,ale cos za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
moj tata grzeje mnie analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie narazie nikt niczego ode mnie nie oczekuje, ale za 5- 10 lat może się to bardzo zmienić. Niektóre osoby za pomoc w poukładaniu życia mogą zasugerować coś czemu nie sprostam- nowych członków rodziny. Tak jakoś mnie naszło na dywagacje na ten temat i kiepska sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, czy rodzina wymrze, czy nie - decyduje to, czy ktoś z potomków ożeni się/wyjdzie za mąż, a nie nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaitana jesteś idiotką
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaitana, nie tutaj chodzi właśnie o dziedziczenie nazwiska. Tylko i wyłącznie ze strony męża. Jeśli ja lub mój brat nie założymy żadnej własnej familii to koniec rodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
ród Beliarów wymrze, a świat odetchnie, o jedną rodzine debili mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
tata grzeje mnie w pupe podczas gdy mama robi mi kupę na twarz, dziadek obdziera babcie ze skory a tata pochloniety waleniem mnie w kakao robi laske dziadkowi. moja rodzinka to jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
ale braciszek pewnie normalny wyrosnie, cały zasób debilizmu na ciebie poszedl, bedziesz wujkiem Beliar, kupy bratankom bedziesz zmienial i na bratową się ślinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
lizałem tzipkę swojej prababci i nagle poczułem smak końskiej spermy, pomyślałem ,,a więc to tak zginęłaś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się jakimś nazwiskiem przejmujesz. To sobie tylko ludzie wymyślili, żeby łatwiej było ludzi odróżnić, a Ty sensacje robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
dlatego warto dwóch synów mieć, jeden na straty, to jeszcze z drugiego moga ludzie być. sprytna ta twoja mama, Beliar, ale wiadomo, to nie córka dziadka, tylko ty masz jego felerne geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
moja mama z kolei została prostytutką w bardzo młodym wieku, bo mój dziadek to stary pedofil. do mnie tez sie dobiera czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
Kaitasna, czy ty nie jarzysz? on nie bedzie mial dzieci, to o czym tu mowa z tym nazwiskiem? ten kretyn to ślepe ogniwo ewolucji buhahahahs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
tak jak ja :( tak długo mnie wujek z dziadkami i przybranym tatusiem gnębili analnie i oralnie że stałem się gejem pospolitym.. a mama tostara koorwa i nie ma już klientów :( przymieramy głodem, dlatego ostatnio zeżarliśmy moją siostrę (szkoda, tak fajnie się ją ruchało :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×