Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jegokochanka

Wydzielina z pochwy przed...

Polecane posty

Gość jegokochanka

Nie wiem dlaczgo sie tak dzieje ale zauwazylem od pewnego czasu tzn. od czasu gdy znalazlam sobie kochanka ze przez te wszystkie lata bedac z mezem nigdy nie mialam mokro na poczatku czy podczas gry wstepnej. Jednak z kochankiem (sory ze nazywam rzeczy po imieniu ale taka juz jestem) w momecie jak zaczynam na niego patrzec to czuje ze juz cos zaczyna mi cieknac... Czy ktoras z Was cos takiego doswiadzczyla...? Dodaje, ze kocham meza a kochanek to tylko taka odskocznia od codziennosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegokochanka
w sumie to zaczelam sie zastanawiac czy TEN to wlasnie ten jedyny.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koli.....
bo kochanek cię bardziej podnieca niż mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegokochanka
chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
coś ty w nim widziałaXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1111111
Witam ciebie! Ja mam takie pytanie do ciebie. Jaki był twój pierwszy sex z kochankiem? Możesz to opisać. Bo jestem bardzo ciekawa, gdyż w ten poniedziałek jestem umówiona z moim nowo poznamym kochankiem na właśnie pierwszy sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
ja was baby na mężów po nawracam w ladacznice dziwki prostytutki co w kościele przyrzekaliście miłość wierność i co tera sie zachciało wam sie w pipach woda zagotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1111111
Ja nie mam męża. Jestem wolna. To on jest żonaty. I bardzo mu sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie wiadomo ze baby to nie wierne suki i nie mozna im do konca ufac ;) trzeba zawsze zachowac dystans... co do autorki nie wiem ile masz lat ale jezeli masz meza to cos tam pod kopula powinnas juz miec... to sie nazywa POZADANIE, POCIAG jednym slowem OGIEN cos co sprawia ze masz juz mokro i jestes bliska orgazmu od same dotyku i ciezszym oddechu partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1111111
To dziwne, że piszesz, że kobiety są nie wiernę. Bo w moim przypadku jest na odwrót. To on ma żonke i małe dziecko a chce sie bzykać ze mną. I kto tu jest nie wierny co? A ja jako samotna i spragniona pomogę mu w tym z miłą chęcią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ? baby... to ze jakis wyjatek sie zdarzy nic nie znaczy... aa prosze bardzo pomagaj mu ;) ja bardzo cenie pomaganie innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×