Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość \cbccccccc

wiem, że śmieszne pytanie

Polecane posty

Gość \cbccccccc

Czy pieszcząc faceta ręką po wewnętrznej stronie uda (przez spodnie) jest możliwość, żeby mu stanał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
... skurcz. Eh... oczywiście, że to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrew
faktycznie śmieszne :D a nic nie czujesz pod tą ręką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
pewnie że tak , to miejsce na udach jest bardzo czułe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: jasne a spróbuj pazurkami mu przeleciec od pasa w górę po bokach brzucha zobaczysz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
nie chcę opisywać całej sytuacji.. nie było możliwości, żeby posunąć się dalej.. zresztą , nie o to mi chodzi .. zapytałam tylko, czy jest taka możliwość żeby przez taki dotyk przez ubranie po udach i brzuchu doprowadzić go do takiego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
ja nie dotykałam go "tam" to do osoby która pytała, czy nie czułam reką... ( nawet nie było możliwości posunąć się dalej) Napiałam, że pieściłam go tylko po udach wewnętrznej stronie i brzuchu dość mocno... a nie mogłam widzieć bo miał dość luźną kurtkę :) ale jak zjechałam z brzucha niżej to tak jakbym poczuła właśnie, ale zaraz odsunęłam rękę.. On zaczął się "wiercić" trochę na krześle.. puźniej jakby jakiś tik miał zaczął kilka razy dotykać brwi nad okiem... nie wyglądało to naturalnie :( WIEM, ŻE DLA WAS TO ŚMIESZNE... ale to sytuacja z życia wzięta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
jak mu staje od masażu to jakiś niewyżyty albo strasznie go podniecasz ale to nie wróży głębokim upojnym chwilom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
szalona suka ---- właśnie nie wiem czy leci czy nie... Wcześniej się tylko całowlaiśmy, ale chyba nie był zadowolony.... powiedział, tylko że szybko całuję... :/ a później była ta sytuacja z dotykaniem.. ogólnie problem w tym, że ja nie umiem tego faceta rozgryźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet musi wziąć poprawkę na to że jesteś dziewicą (zakładam, że jesteś, na podstawie tego co piszesz) To też może go usztywniać - bardziej w prznośni niż doslownie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie ci raczej ciężko rozgryść jakiegokolwiek faceta jak dziwi cię, jak to napisałaś: "doprowadzenie do takiego stanu" Oświecę cię - facetowi staje czasami nawet bez powodu, że nie wspomnę już o porannej erekcji. Pogłaszczesz po udzie to albo stanie albo i nie. Jak stanie to wcale nie jest jeszcze dowód miłości i odwrotnie - jak nie stanie to wcale nie znaczy, że cię nie kocha czy go nie pociągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
don fiasco --- tak jestem.. ale nie o tym temat :) a On nie.. aczkolwiek, dawno nie uprawiał seksu. Więc mówisz, że tak się zestresowal tym, że ja jestem dziewicą? z tąd to jego "zachowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham karola a on mnie nie
a ile ty masz dziecko lat?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffddf
facetowi moze stanac jesli dotkniesz go w jakakolwiek czesc ciała czy nawet jak pokazesz piersi lub posladki ... DO erekcji nie trzeba wiele . Ale facet musi byc w nastroju , bo jesli mial ciezki dzien to moze byc trudniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benekk mądrze prawi. Poza tym w naszym, nazwijmy to "środkowoeuropejskim" kręgu kulturowym wykazywanie nadmiernej inicjatywy przez kobietę wciąż jeszcze może wprawić faceta w pewne zakłopotanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
temat nie był o moim wieku. dziękuję tym którzy mi mądrze i konkretnie odpisali na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wprawić faceta w pewne zakłopotanie" Jesteś pewna/y że o faceta chodzi? Bo mnie takie zachowanie wprawia w zupełnie inne uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
a jak pokaże mu jądra to tez mu stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet z jakichś przyczyn najwyraźniej się waha. Znaczy się myślący typ. W dzisiejszych czasach na wymarciu. Na podstawie kilku postów trudno wyrokować z jakiego powodu. Nie popędzaj go. Zerwiesz owoc jak dojrzeje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
powyżej już się zaczynają podszywy. temat skończyłam, bardzo dziękuję za opowiedź osobą ktorym zechciało się pofatygować i sensownie napisać. Wiem, że pytanie śmieszne.. z życia wzięte... ale takie życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
Don Fiasco -- wiem, że ciężko opisać wszystko... i odnieść sedno sprawy... ale dziękuję Ci za odpowiedź... wcześniej jeszcze nim doszło do tego kilka dni wcześniej.. powiedział, że jest ogólnie wstydliwy... czas pokaże jak będzie cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \cbccccccc
Don Fiasco -- po tych "tikach" można wywnioskować, że jest nieśmiały.. przez dłuższy czas nim się poznaliśmy obserwował mnie i powiedział mi później, że chciał już dawno mnie poznać .. ale "bvał się" ok bo temat schodzi z watku. Dziękuje Ci bardzo za odpowiedxieć. Widocznie potrzeba jeszcze czasu... i życie zweryfikuje czy coś z tego będzie czy nie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×