Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wygadac-sie-w-kosmos

wygadać się w kosmos

Polecane posty

Gość wygadac-sie-w-kosmos

w pierwszej ciąży postanowiłam, że po porodzie zajmę się wychowywaniem syna- przez 2 lata, potem zaszłam w 2 ciążę, więc suma sumarum jestem od 5 lat w domu. w tym czasie doszlifowałam angielski, skończyłam magisterkę i zaczęłam szukać pracy i .... szukam, szukam, szukam.... ale pracy nie ma, albo ja mam problem z jej znalezieniem. nie powiem, żebym przez te kilka lat nie straciła wiary w swoje umiejętności, generalnie wiary w siebie- i tak się zastanawiam, że może to jest główny powód moich niepowodzeń?! brak wiary w siebie?! ale jak tu myśleć o sobie pozytywnie jak nawet nie zapraszają na rozmowy. w ogóle czuję się jakbym nie wiedziała co mam zrobić ze swoją karierą, w jaką stronę ją pchnąć- czy zostać przedstawicielem handlowym, doradcą klienta, administracja państwowa?! czuję jakbym do wszystkiego byłą zbyt nieśmiała- a przecież zanim zostałam mamą byłam taka przebojowa, wyszczekana... jejku jakie to wszystko jest trudne z perspektywy kobiety, która od 5 lat jest mamą i na tym zna się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×