Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawiczk

Sex z niedoświadczony

Polecane posty

tak jak w temacie znajdzie sie jakas kobieta z woj kuj - pomorskiego. Mam 18 lat 180cm wzrostu pisac na gg 37625586 lub na maila prawiczk@gmail.com . Oczekuje poważnych propozycji ; ) wiek i wyglad nie ma znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna oj chętna
Kasia A. ja jestem chętna. Dobre cechy: udaję dziewicę, i pudruję się jak Pegii z rodyinki Bandich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8-03 dk-x
to niewazne, parametry pałki poprosimy. wiek i wygląd nie ma znaczenia? rozumiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soreczki soreczki
Pegii z rodzinki miało być sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8-03 dk-x
kasie, co to znaczy: udaję dziewicę. jakies detale poroszę, ze niby jak udajesz. Tylko nie mów ze to tajemnica zawodowa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna oj chętna
Daję facetom to, czego potrzebują i o czym marzą. Kłamstwo to potęga. Lubię ciuchy, makijaż i ostro kłamać zadowalając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8-03 dk-x
Nie wierzę ci, jestes facetem, prawdopodobnie prawiczkiem, zapewne przed 30 a moze i po. Ale prawdę rzeczesz. :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystiann
Ja cie rozprawicze zrobie ci z dupy bank spermy a zerżne cie tak że spuchną ci jaja i odpadną łoniaki, zbeszczeszcze ci worek na stolec Czy twój zwis jest gotowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem miłym, nieśmiałym chłopakiem. Chciałbym poznać fajną kobietę, która wprowadzi mnie w świat seksu :) Tylko Warszawa! Kontakt: b i t (kropka) l y / m l o d y t y g r y s e k (bez spacji i z kropką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×