Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusieńka..

W łazience macie prysznic i wannę???

Polecane posty

Gość gość
Ja mam wanno-prysznic ;) taką wanną tylko z kabiną prysznicowa z hydromasażem i biczami wodnymi :) kupione kilka lat temu w jednym z marketów budowlanych. Jak spojrzeć to na pierwszy rzut oka wygląda jak bardzo duży prysznic z wysokim brodzikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łazience na dole mam wannę a na gorze prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie na temat zrobienia dwoch lazienek w jednej z wanna a druga z pryszni em ale tylko dlatego zeby ulatwic wieczorne rytualy w rodzinie 5 osobowej gdzie akurat wszyscy maja ochote sie wykapac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie na temat zrobienia dwoch lazienek w jednej z wanna a druga z pryszni em ale tylko dlatego zeby ulatwic wieczorne rytualy w rodzinie 5 osobowej gdzie akurat wszyscy maja ochote sie wykapac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu wannę na górze, na dole prysznic. Jest nas 4. Przydają się dwie łazienki. Dzieci wola kąpiele w wannie, a to już nastolatki. Ja też uwielbiam w zimie wyłożyć się w wannie. Na lato szybkie prysznice lepsze, ale w zimie nie ma to jak wanna, jak człowiek zmarznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prysznic z kabiną wykonaną przez szklane.eu. Moim zdaniem to lepsza opcja niż wanna, bo można się szybciej umyć, nie marnuje sie tyle wody no i całość zajmuje mniej miejsca, a my mamy małą łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×