Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niemetro

Faceci, jakich kosmetyków używacie regularnie? Jak dbacie o siebie?

Polecane posty

Gość olaćććććććććććć
używamy mydła i recznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z klasa!
mydlo, pianka do golenia, krem bambino po goleniu , bo lagodzi podraznienie, plyn intymy, antyperpirant, szampon, zel do wlosow, pasta do zebow, perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z klasa!
lady pisz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietkaaa
babeczki smarujesz twarz wazelina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynajac od najwazniejszych: mydlo, pasta do zebow, pianka do golenia, plyn po goleniu, dezodorant w kulce, perfumy, zele i pianki do wlosow, szampon do wlosow, odzywki, maseczki do twarzy, peelingi, kremy na zmarszczki :D, balsamy do ciala, zele do kapieli i pewnie cos jeszcze :D nie pamietam, w kazdym badz razie kosmetykow ma chyba wiecej ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiem się za swojego faceta :P - płyn do higieny intymnej dla mężczyzn - nawilżający krem do twarzy, zima nivea --ten tradycyjny - żel pod prysznic--- bardzo duże ilości :O - perfumy - żel do golenia - pasta do zębów - nic dentystyczna - płyn do płukania jamy ustnej - szczoteczkę zmienia co 2 mc. -krem do rak - depilacja ciała - ściera zrogowaciały naskórek na stopach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcina sobie brwi moimi nozyczkami fryzjerskimi, chodzi regularnie do fryzjera, cwiczy jak przyjdzie z pracy ( ma w domu laweczke i ciezarki ) biega jak ma czas, chodzi na rower, lubi wspinaczke gorska, jezdzi na baseny tez jak ma czas itd itd ma 45 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjlsa;kvna
mąż stale używa:żelu,szamponu,antyperspirantu.pasty do zębów,dobrego żelu do golenia,kremu Nivea i perfum :) kąpie się codziennie,goli co 3 dzień,obcina i czyści paznokcie,a nawet zdrapuje starą skórę z pięt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lady Love
twoj stary to jakas metroseksualna ciota niegodna miana mezczyzny :D:D:D:D:D jak on cie splodzil ??? :D:D:D a moze twoim ojcem jest listonosz ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietkaaa
babeczki, jestem mgr kosmetolgii i wazelina to nic dobrego, ale skoro Tobie pasuje to widocznie kwestia indywidualna. Nie wolisz kremu uzywac? Lady Love nie sluchaj tych obelg typu "twoj stary to" pisza to zazdrosne osoby. fajnie, ze Twoj tata o siebie dba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem: kremy zatykają mi pory i robią się syfy... wazelina łagodzi podrażnienia i wszelkie zaczerwienienia dosłownie w parę godzin. Skóra jest gładsza, bardziej napięta, jaśniejsza... służy mi ta wazelina, dlaczego mówisz że nie można stosować? Ma jakieś działanie uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz super tate Lady
ja tam na mojego nie narzekam ale takiego faceta to bym chciala jak Twoj tata:) moj byl smierdzielem dlatego teraz mam uraz i bardzo bym chciala takiego czyscioszka:) bysmy razem sie czyscili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietkaaa
babeczki: wazelina strasznie zapycha. Dziwne dla mnie jest to, ze Ciebie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietkaaa
wazelina bardziej bym polecala pod oczy na noc, nie na cala twarz. jednak skoro Ci sluzy, to moze warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietkaaa
do "masz super tate" powiedz jak nauczylas meza czystosci? moj byl czyscioszek od zawsze, ale zastanawiam sie w jaki sposob TY to zrobilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pedala mu daleko :P a to ze o siebie dba to chyba wielki atut moj facet tez dba o siebie, no ale nie przesadza z kosmetykami i co najgorsze musze go zmuszac do golenia zarostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci w jego wieku wygladaja strasznie ( wiekszosc przynajmniej ) on wyglada z 10 lat mlodziej :D i nie jest nudziarzem, dziecinstwo mialam z rodzicami zajebiste to moi przyjaciele ;) jedyni na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietkaaa
Babeczki sa rozne rodzaje, ale roznia sie glownie zapachem. Sklad jest praktycznie ten sam. Na kazdego dziala inaczej. Skoro na Ciebie dobrze to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×