Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Jak mi się nie chce uczyć..

Polecane posty

😭 Na chooj to ja sobie brałem dodatkowe przedmioty na maturę 😠 Ale jak zdam i dodatkowo natrzaskam punktów to może się to opłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie koorwa, żeby osiągnąć jakiś wynik to wcale nie trzeba się uczyć 🖐️ Najlepiej to walić konia albo strzelać z palców, przecież matura zda się sama. 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polski --> dostajesz fragmant tekstu, tylko interpretujesz matematyka --> trywialne zadania język --> zadania typu prawda fałsz ... faktycznei trzeba ostro kuć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar a na jakie studia
chcesz iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matura bajka
zero nauki same 90 pkt :O chce wrocic do tych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku ... sorry ale
30% bez uczenia to z palcem w dupie mozna znac, autorka pisze ze chce osiagnac dobry wynik, a tutaj trzeba sie jednak troche pouczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polski- prezentacja do opracowania, konieczna znajomość lektur przynajmniej tych które odnoszą się do tematu Matematyka- trywialne o ile ma się praktykę w rozwiązywania zadań Jezyk- no to to u mnie to nie problem + dwa dodatkowe przedmioty. Fakt nie ma czego się uczyć 🖐️ Co do studiów to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matura bajka
chyba jak jestes skonczonym baranem to sie musisz uczyc , matura to jeden z najprostszych egzaminow , na studiach zaczynaja sie schodki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do prezentacji z polskeigo, to właśnei była moja jedyna nauka i fakt trochę czasu to kosztowało reeszta jak chodizsz an zajecia to nie am problemu żeby zdac dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdury tu niektórzy piszą. Wiadomo, że matura to banał, ale co z tego? To chłopak ma się już nie uczyć, bo i tak zda i to z 'palcem w dupie'? Bez przesady, jeśli chce iść na dobre studia, to musi zdać tę maturę na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba najbardziej stresujący
egzamin jaki zdawałam to był egzamin na prawo jazdy 😴 Matura z palcem w doopie, na studiach trzeba było się przyłożyć ale też pikuś a studiowałam prawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×