Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziajowa

Wasze opinie na temat kosmetyków firmy Ziaja.

Polecane posty

Gość gość
Bardzo lubię serię oliwkową i mydło z kaszmirem, ostatnio kupiłam je za 6 zł w promocji na vita-ko.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki ziaja zdecydowanie polecam stosunek jakości do ceny bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina8313
Kosmetyki ziaja w necie zapraszam. www.i-cosmetics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka99100000
Używałam krem do twarzy +30 na dzień przeciwzmarszczkowy nawet fajny ale troszkę tłusty,teraz od ponad dwóch miesięcy mam kremy pod oczy( przeciwzmarszczkowy) i ( na cienie pod oczami) nic nie działa kompletnie>>> fakt nie kosztowały dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markonio
A jak kupować kosmetyki tej marki to gdzie konkretnie. Tutaj - http://e-ziaja.com/ ? Czy znacie jednak inne pewne miejsce? Wskazujecie proszę gdzie to ma sens i faktycznie nie kupię byle czego. Chodzi o prawdziwe, jakościowe kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre kosmetyki z serii Ziaja Med dostępne tylko w aptekach lub na stoiskach firmowych - -używałam dużo i rożnych i uważam, że nie różną się niczym od przereklamowanych i strasznie drogich innych. Poza tym co dla mnie ma wielką zaletę-nie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchi
Dużo zależy od cery i trybu życia. Nie wszystkie kosmetyki przypadają mi do gustu, ale znam osoby którym te same już odpowiadają. Warto testować, zmieniać i szukać. Dopiero zaczynam testować kosmetyki Ziaji. Jednak od zawsze używałam ich płynów do higieny intymnej. Szczególnie te białe mają przyjemny zapach :) http://skleppieknydom.pl/cialo/2420-krem-oliwkowy-lekka-formula-ziaja-5901887018681.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam od 2 lat( bo wtedy go odkryłam) kremu do twarzy z białej herbaty http://ziaja.com/kosmetyki/1693,krem-bionawilzajacy-biala-herbata Jest niezastąpiony ! Próbowałam zmieniać kremy w między czasie, stosowałam i te z najwyższej polki, ale nic tak nie pomaga na moja cerę jak właśnie Ziaja biała herbata. Moja cera jest mieszana, w niektórych miejscach bardzo sucha a w niektórych tłusta. Po kontakcie z wodą czuje jak mi się ściąga cala skóra,wiec ratunkiem natychmiastowym jest właśnie ten krem. Stosuje go pod makijaż, bo nie stanowi on problemu z podkładem, od razu wsiąka w skore i buzia jest gotowa na makijaż :) Na noc tez go nakładam razem z kremem pod oczy. Koszt to tylko 5,90zl w Tesco :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam ich maski do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kiedys balsam kozie mleko z Ziaji, mega tluste i w ogole sie nie wchlanialo. Moze w kryzysowych momentach mocnego przesuszenia ok, ale zeby posmarowac sie na co dzien to kiepsko, bo cala sie lepiłam. Taki problem mialam tez z ich kremem z filtrem 50- w ogole sie nie wchlanial, chociaz mial byc 'matujacy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam krem do rąk kozie mleko i dla mnie było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moksonka80
Po ziaji mam uczulenie, wychodzą mi jakieś czerwone plamy na twarzy. Teraz przerzuciłam się na kremy oliwkowe biodermic i nie mam takich kłopotów. Skóra jest w 100% nawilżona i odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny płyn do demakijażu (nie ten dwufazowy, bo ten jest zbyt tłusty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad, spamerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.03 Bardzo dobre kosmetyki z serii Ziaja Med dostępne tylko w aptekach lub na stoiskach firmowych - -używałam dużo i rożnych i uważam, że nie różną się niczym od przereklamowanych i strasznie drogich innych. Poza tym co dla mnie ma wielką zaletę-nie pachną. x Używałam olejku pod prysznic i balsamu dla osób z AZS i polecam, bardzo dobre, przynoszą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maccadamia
molly25 2012.11.20 Fajne mają żele pod prysznic, płyny do higieny intymnej oraz mleczka do zmywania makijażu. x Zgadzam się, wypróbowałam kilka żeli (ostatnio mydło pod prysznic poziomkowe), płyny do higieny intymnej mają świetne i w dużym wyborze (jest nawet na czas okresu). Aktualnie używam mleczka micelarnego i doskonale zmywa makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosniczka produktow ZIAJA
SZCZERZE POLECAM, ZAKOCHAŁAM SIĘ W: - żel pod prysznic i do kąpieli CUPUCAU - nieziemski zapach + wspaniała pielęgnacja do mycia = rewelacja !!!! - oliwka ciało włosy CUPUCAU - zapach + świetna pielęgnacja ciała !!! - seria LIŚCIE ZIELONEJ OLIWKI a szczególnie polecam: woda tonizująca - wspaniały zapach i cudne odświeżenie zwłaszcza po ćwiczeniach, po pracy, po ciężkim dniu, w letnie dni + oliwka do mycia ciała - olejowanie ciała, twarzy, włosów - bestseller + wspaniałe uczucie nawilżania i pielęgnacji w czasie kąpieli, satynowy efekt w czasie mycia twarzy - nigdy jeszcze w czasie mycia nie czułam takiego efektu na skórze, nic nie swędzi, zapach liści oliwnych bardzo mnie urzeka, skóra pozostaje gładka, jedwabista, satynowe wykończenie, nie trzeba stosować balsamu po kąpieli !!! - seria OCZYSZCZANIE LIŚCIE MANUKA - TONIK + extra dla mojej 30+ cery, PASTA DO GŁĘBOKIEGO OCZYSZCZANIA - świetnie oczyszcza z zaskórników, jest to produkt do naprawdę konkretnego oczyszczania, - oliwkowy płyn micelarny + za czystą skórę i zapach też mi bardzo odpowiada do oczyszczania skóry z makijażu, jest świeży, woda zostawia satynowe wykończenie. - krem do rąk KOZIE MLEKO - świetny do pracy za biurkiem, nie klei się, nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy jak większość kremów do rąk, piękny zapach, słyszałam od kolegów zachwyt na jego temat więc musi to być krem wart polecenia, - PŁYN DO MYCIA WŁOSÓW I KĄPIELI DLA DZIECI O ZAPACHU ciasteczkowo-waniliowym + za piękny słodki i smakowity zapach + moja córka go uwielbia + słyszałam zachwyt wielu koleżanek dlatego szczerze go polecamy drogie mamy !!! - chcę wypróbować dużo więcej bo ziaja stale poszerza ofertę aż brak miejsca na moich półkach na kolejne produkty :) NIESTETY NIE MOGĘ UŻYWAĆ KREMÓW I SERUM DO TWARZY Z PRAKTYCZNIE ŻADNEJ SERII ZIAJA PONIEWAŻ SWĘDZI MNIE SKÓRA TWARZY ZA KAŻDYM RAZEM GDY PRÓBUJE ICH UŻYĆ I POJAWIAJĄ SIĘ WYPRYSKI NAWET PO MED - nie wiem dlaczego, jednak nie zniechęca mnie to do kolejnych smakowitych testów !!! polecam szczerze zwłaszcza za tą niską cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ziaji polecam i używam od lat blokera (cudo, wcześniej pocilam się jak mysz) i szampon ziaja med do wlosów wypadających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrej jakości kosmetyki naturalnego pochodzenia takie jak na przykład emolienty czy dermo kosmetyki znajdziesz w ofercie sklepu pod adresem www.e-naturalne.pl To mój ulubiony sklep, który najczęściej odwiedzam i zaopatruję w nim w potrzebne produkty całą rodzinę. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście kocham kosmetyki od Ziai, za ich cenę i skuteczność (tak czy inaczej większości, bo nie wszystko jest dla wszystkich niestety). Tylko, że ja je kupuję przez internet, bo jest taniej niż w sklepie stacjonarnym i można większe zapasy na dłużej zrobić i co najważniejsze! Nie trzeba tego taszczyć do domu, bo pan kurier wniesie ;) Sami zobaczcie: https://e-ziaja.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez lubie Ziaje i w ogole przekonalam sie do polskich kosmetykow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluegosia
Uwielbiam tę firmę!!! Moim faworytem jest kakaowy balsam do ciała :) pięknie pachnie i zostawia skórę lekko brązową i lśniącą! Lubię też serię kozie mleko do kąpieli ale mam tez jedno ale... Używałam jakieś pół roku temu kremu ziaja med na trądzik różowaty (stwierdzono u mnie rok temu) i niestety ale poza nawilżeniem nie oferował niczego konkretnego w kierunku leczenia różowatego tak jak np. acnerose.. mimo wszystko lubię tę firmę i jest jedną z moich ulubionych polskich marek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoletta 33
Niestety kosmetyki Ziaji mnie uczulają. Po kremach łzawią oczy. Wracałam wielokrotnie do Ziaji i za każdym razem to samo. Krem na trądzik różowaty miał niemalże zlikwidować problemy tej cery, a u mnie wywołuje wielki alergiczny rumień. Podobnie inne. Efekt przeciwny do założonego. Dodam, że są na szczęście kremy na rynku przy których nie mam w/w problemów. Wielka nadzieja wobec marki i wielkie rozczarowanie. :-( Na rynku oprócz kosmetyków do cery naczyniowej nie ma niczego do cery z trądzikiem różowatym. Dlatego Ziaja była pierwszym strzałem. Teraz muszę rozpoczynać poszukiwania od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×