Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avent

Podobają Wam się takie bukiety na wesele ? Zamiast kwiatów

Polecane posty

ja po prostu wywodzę się z prostego środowiska - na to wychodzi. Inni nazwą to wieśniactwem. :P Gdybym dostała taki bukiet to na pewno bym się ucieszyła, wiadomo że nie jest to piękna ani trwała pamiątka, ale coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tym sek, ze nie jest ani piekna, ani trwala, ani z wyjatkiem cukierkow, przydatna do czegokolwiek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żywe kwiaty są tylko piękne. Trwałe nie są, za tydzień do wyrzucenia. Nie mam pomysłu , może mi coś podpowiecie. Jakis uniwersalny podarunek. Nie znam upodobań młodych, nie wiem co mogłoby im sprawić radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiaty żywe też nie są trwałe ani przydatne a wręcz bywają kłopotem w większej ilości. Co do trwałości cukierków hmmm moje maja 8 lat i świetnie się trzymają ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie lubie kwiatow, ale same mowicie, ze sa piekne. Prezentowane bukiety... hm, nie sa ;-) Gdyby byly ladniejsze... A z bocianem to sliska sprawa. Moze oznaczac, ze zyczysz im dziecka. Wiesz, czy chca je miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikanika;-)
Ja poprosiłam o doniczkowe. Też myślałam, zeby zanieść je na cmentarz, ale jak napisałam któraś moje zdechły zamin dojechały do lokalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys kupilam taki
zelkowy bukiet (z Empiku) kolezance na slub. Wygladala na zadowolona, a dla mnie bylo to o tyle praktyczane, ze w dniu jej slubu byl straaaszny upal i normalne kwiatki by padly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma prowadzi sklep internetowy, gdzie ręcznie wykonują bukiety z cukierków: slodkiepodarki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej kup im butelkę wina, puść totolotka - cokolwiek byle nie to ja bym nie wiedziała co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak czasem tradycyjne rozwiązania są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty naprawdę zdobią pannę młodą i moim zdaniem nie warto z nich rezygnować, panna młoda ze ślicznym bukietem wygląda zjawiskowo, ja widziałam mnóstwo pięknych bukietów ślubnych w http://www.artico.com.pl/ jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettta158
stanowczo jestem za tradycyjnymi kwiatami. Myślę że bukieciki u nich stanowczo cię przekonają http://amarantkwiaty.pl . Mnie zauroczyły i myślę, że panna moda będzie zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×