Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aa000

śniło mi się,że babka,drugą babke poćwiartowała

Polecane posty

Zrobiła to na moich oczach.A pózniej jej kawałki zostawiła na moim progu.Co za sen!!!Masakra!Co to może znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggasdfasdf
W snach jest zawsze na odwrót niż w rzeczywistości, więc jak babka zginęła to znaczy że urodzi się dziecko. Więc gratuluje jesteś w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chryste Panie , Mateczko Kozł
efekt oglądania Masakry piłą motorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl dom obok mojego i dziecko tam tez sie pojawia.weszlam tam bo slyszalam jak placze.obie babki byly blondynkami,ale jedna byla bardzo brzydka.i pytm ich czemu sie nie zajmuja tym dzieckiem a ta ladniejsza mi mowi ze nie ma czsu bo musi kolezanke zabic a ta druga nic.wzielam to dziecko na rece,bylo bardzo malutkie,niemowlaczek.i ta jedna zaczela tej drugiej reke odcinac a ja stalam i nie moglam sie ruszyc.ona ja cała pocwiartowala i tak lerzalo to scierwo na podlodze.morderczyni zapalila papierosa i popakowala te kawalki do reklamowki i powiedziala ze to pierdoli i sobie poszla.ja tez poszlam,ale nie wiem co sie z tym dzieckiem stalo bo mi nagle zniknelo.poszlam do domu a tm na progu siatka z tymi kawalkami.na ulicy bylo duzo ludzi i chcialam isc te kawalki zakopac ale tam byla policja.wiec poszlam po nich.wracamy do mnie a tu nie ma schodow i trzeba bylo wejsc po jakichs deskach.policjanci wysypali wszystko a tam pol glowy,flaki i kawalek korpusu.popatrzyli na to i powiedzieli ze jestem glupia bo to wieprzowina i poszli.a to lerzalo u mnie na podlodze.ja kolo tego chodzilam i pozniej sie obudzilam:) co za sen.rzeznia poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggasdfasdf
Co wąchasz że takie sny masz?? Ja tak po butaprenie nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×