Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ziajajka

Dobra szkoła jazdy - Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Nie zwalaj winę na pogodę,mam rozumieć że jak pada deszcz to nie umiesz jeździć a jak nie pada to umiesz.Po prostu oblałaś i tyle a nie piszesz farmazony o pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwano
@Marzanna nie miej zadnych wątpliwości i uderzaj do Kursanta jak w dym. Tak jak napisalas, to renomowana szkola, która bardzo dba o swoich uczniów. Własnie przez to, ze maja taka flote i tylu instruktorow wcale nie czeka się długo na jazdy i caly kurs można zrobić wręcz w ekspresowym tempie. Jeśli wiec zastanawiasz się nad ta szkola to nie masz co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_janiszek
Poszłam z polecenia i bradzo dobrze wspominam, bo wogóle nie żałuje!!. Kursant okazał się dla mnie idealnym wyborem i chętnie go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megaan234
Zgadzam się z Iwano! Nie wahaj się tylko uderzaj do Kursanta :) Ja zdałam egzamin za pierwszym razem - to chyba najlepsza rekomendacja !!! :) Mega sie stresowalam, ale jak juz wsiadlam za kolko, to jakos poszlo ;) Kursant mnie super przygotował. Myślę, że dużo mi dał ten egzamin wewnętrzny w szkole. Tam tez byl stres, ale jakos sie przyzwycziłam i "przecwiczyłam" z grubsza jak to bedzie wygladac. Dzieki temu jest łatwiej. Pozdrawiam Pana Andrzeja! :))) Kursant ma u mnie 5 gwiazdek a ja prawo jazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo polecam Kursanta. Bardzo rzetelnie zostałam przeszkolona. Bez zbędnego stresu. Oczywiście- stresowałam się przed egzaminem ale to raczej normalne., jednak mój instruktor, Pan Sikorski Bogdan ciągle powtarzał, że zdam bez problemu, z moim wyczuciem i nabytymi umiejętnościami- jak się okazało na PIERWSZYM egzaminie państwowym- miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursant najlepszy! Zdałam za pierwszym razem egzamin państwowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje pełny kurs w tym "Kursancie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowiedź eksperta
Witam, nazywam się Andrzej Świsulski i jestem instruktorem z wieloletnim stażem. Jestem również współwłaścicielem szkoły jazdy OSK KURSANT. Kurs na prawo jazdy powinno się traktować jako inwestycję w swoje umiejętności, nie jak zbędny wydatek. A na inwestycjach w siebie nie można oszczędzać. Wybierając najtańszy kurs trzeba spodziewać się dodatkowych kosztów. Szkoły jazdy konkurując ze sobą bardzo często decydują się na walkę cenową oszczędzając na wszystkim co się da. np. czasie trwania zajęć czy wprowadzanych limitach kilometrów. Warto więc zadać sobie pytanie czy naprawdę warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna86
Widzę, że wielu z Was poleca Kursanta - to bardzo dobry wybór! Zdawałam tam i ja, i dwie moje koleżanki, każda z nas była bardzo zadowolona, a do tego zdałyśmy za pierwszym razem. Przyjemna atmosfera, kiedy jest jakiś problem z nauką albo instruktorem - problem jest od razu rozwiązywany jak najlepiej dla ucznia. Pozdrawiam zwłaszcza pana Andrzeja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia89
Zgadzam się i potwierdzam - Kursant jest the best! I tez pozdrawiam Pana Andrzeja :) Widać tworzy się tu mały fan club ;) A co do pytania powyżej - ktoś pytal, ile kosztuje kurs. Otoz wlasnie sprawdziłam na stronie i akurat jest promocja, kurs kosztuje jedynie 1099zl. chodzi o kat. B. Zresztą tutaj podaje link: http://kursant.wroclaw.pl/offer/read/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin6556
Widzę, że wszyscy w Kursancie robili prawko :D Ja w sumie też! Polecam pana Adriana Wróbla. Wgl w mówili, że jak komuś nie podpasuje instruktor to można zmienić w trakcie, ale chyba raczej nikt nikogo nie zmianiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast bardzo polecam http://manewr.com.pl/. cenowo wychodzi bardzo korzystnie, jezdża po trasach egzaminacyjnych, poza tym jeszcze instruktorzy są naprawdę cierpliwi i z poczuciem humoru, więc jazdy nie są stresujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_malina
Widzę bardzo dużo pozytywów o Kursancie i wcale się nie dziwię. Weszłam poczytać z ciekawości, ale i ja zostawię pozytywny komentarz :D Szczerze polecam, zwłaszcza pana Krzysztofa - cierpliwy jak anioł! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa_sprawiedliwa
@ewelina_malina - zgadzam się w stu procentach, p.Krzysztof to anioł i oaza spokoju u cierpliwości. Bardzo chce wyslac do Kursanta swojego meza i koniecznie do p. Krzysztofa, żeby (obok nauki jazdy samochodem) mąż nauczył się życiowego opanowania hahahahah :) A tak serio, to nauka w Kursancie to była naprawdę fajna przygoda. Teoria poszla szybko i sprawnie. Wcale się nie nudziłam ;) A nauka bajka. No i egazmin zdany za pierwszym podejście. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uczyłam się w Manewrze. Mają sporo instruktorów o anielskiej cierpliwości. Minusem była duża odległość od terenów egzaminacyjnych. Tak więc nie zdałam za pierwszym razem bo dopiero na egzaminach poznałam większość rozwiązań komunikacyjnych na tych terenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukonczony kurs w ekspresowym tempie. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze a instruktor - pan Andrzej zawsze służył pomocą w mojej "nadinterpretacji " przepisów ruchu drogowego. Egzamin zdany za pierwszym razem :) Na ich stronie www.manewr.com.pl można wszystkiego się dowiedzieć . Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alania345
No wlasnie, tak jak pisze ktos wyzej wspolczuje tym, ktorzy (jak w Manewrze) ucza sie daleko od "pola egzaminacyjnego", czyli daleko od WORDu. Ja sie ucze w KURSANCIE, biuro maja na Tarnogajskiej. TO jest rzut beretem :) Od razu mozna sobie na wszystkie sposoby zjezdzic te okolice i miec chociaz pewny wyjazd z placu WORD :D hahahaa! Potem to juz lekko pojdzie ;) Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksanova
@alania345 mi też sie to najbardziej chyba podobało jak robiłam prawo jazdy w Kursancie i bardzo pomogło, bo ja sie stresowałam max :) no i oczywiscie instruktor tez miał zbawienny wpływ na pozytywny wynik egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Gawlik Jan we Wrocławiu. Jest to wspaniała szkoła, nie tylko ze względu na fantastyczne przygotowanie merytoryczne, ale również ze względu na dobrą organizację pracy –bardzo miła i bezproblemowa współpraca z panią w recepcji. Zajęcia teoretyczne prowadzi Pan Daniel, co jest wielkim atutem. Jest to człowiek doświadczony, z ogromną wiedzą i fantastyczną umiejętnością przekazywania wiadomości. Zajęcia teoretyczne to coś, co szkoda byłoby ominąć. Nie mogłam zrozumieć dlaczego wszyscy narzekają na prowadzenie teorii w innych szkołach, tutaj było to czystą przyjemnością. Wszystko po kolei, z definicjami (co okazywało się niezwykle przydatne), ciekawymi przykładami i zaskakującymi sytuacjami na drodze. Miałam niezwykłe szczęście być również kursantką Pana Daniela. Każda jazda to nowe zadanie, ćwiczenie manewrów i wyłapywanie trudnych elementów na drogach we Wrocławiu. Pan Daniel pracował również jako egzaminator w Ośrodku Ruchu Drogowego, dlatego wie na co zwracać uwagę przy jeździe. Oprócz tego jazdy to nie tylko wymiana zdań dotyczących tego gdzie mam jechać, da się z Panem Danielem zaprzyjaźnić. Na kolejną jazdę czeka się raczej jak na spotkanie z przyjacielem –oczywiście dobrym i profesjonalnym przyjacielem, który zwraca mimo wszystko uwagę na naszą technikę jazdy. Zdałam za trzecim razem tylko przez własną nieuwagę (manewry były świetnie przećwiczone, dwa poprzednie razy bez problemu wyjechałam z placu). Moim problemem było wymuszanie pierwszeństwa. Na egzaminie musiałam po prostu bardzo uważać i nie spieszyć się - to było kluczem do sukcesu. Nie wybrałabym inaczej, nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową, ale również profesjonalne podejście i dobrą atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelaniaB
A ja rekomenduję Szkołę Jazdy KURSANT. Widać, że to jest wielka firma, maja fajne biuro na Tarnogajskiej, dużą flotę, chyba wszystkie mozliwe kursy i mozliwosci (np. doskonalenie techniki jazdy!). No i dla tych, ktorzy sie zastanawiaja teraz na kursem, widze ze maja kurs kat. B w promocji: http://kursant.wroclaw.pl/offer/read/5 . Fajni tez ludzie tam przychodza, wiec ogolnie przyjemna atmosfera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosiezieje
Auto-Stop! Bardzo długie oczekiwanie na rozpoczęcie jazd oraz po przerwie (święta, odwołanie z winy szkoły) a co najgorsze to długie odstępy pomiędzy jazdami. Trudno wyćwiczyć umiejętności skoro się je zapomina przez 10-14 dni do następnej jazdy. Jazdy bywa, że odwoływane, a instruktor nerwowy ciołek i przeklina strasznie zamiast wyjaśnić co źle. Drugi i trzeci po zmianie też. Ileż można słuchać k***owania? Poza tym nagminne (co wiem od 2 innych też osób) uwalanie na 2-godzinym egzaminie wewnętrznym - żeby nabijać kasę na dodatkowe kupowane jazdy. W końcu nie wytrzymałem i dałem dziewczynie dyktafon ukryty i jechałem za nią - instruktor bez zarzutu (wreszcie kompetentny:) ale uwalił wewnętrzny znowu bez sensu (za wyłączony samoczynnie na moment kierunkowskaz przez ruch kierownicą!) - przepisałem ją do innej szkoły, gdzie zdała od razu i wewnętrzny i w Wordzie (za drugim razem, bo za pierwszym to sukinkot tak długo się kazał wozić aż uwalił za lekkie najechanie na ciągłą, ale to osobna historia). Auto-Stop to była dobra szkoła kilka lat temu. Nie było tak trudno umówić się na jazdy i milsi ludzie. Teraz nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tu sporo pozytywnych opinii o szkole Kursant. Nie jestem z Wrocławia i nie miałam z nimi doświadczeń, ale widzę, że w rankingu na stronie https://www.superprawojazdy.pl/wroclaw.htm rzeczywiście są bardzo wysoko. Zresztą na tej stronce możecie też poczytać sobie o innych szkołach i sprawdzić ich ceny oraz zdawalność egzaminu. Czasami to ciekawa lektura, zwłaszcza, że o niektórych szkołach są nie tylko dobre opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja we Wrocławiu uczyłam się w szkole nauki jazdy KOSZELA http://www.koszela.com.pl/kontakt . Są na Buforowej 119. Uczyłam się równolegle z przyjaciółką i obydwie trafiłysmy na świetnych instruktorów. Prawdziwi profesojnaliści, widać bylo ,że zależało im na tym,aby nas dobrze nauczyć prowadzenia samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_emonia
Ja znam nie tyle dobrą, co najlepszą szkołę we Wrocławiu :) Sami się tak określają, ale muszę przyznać, że nie jest to przesadzone, bo są naprawdę świetni. Dolaczylam do ich fanow na fb i okazalo, sie ze masa moich znajomych robila u nich prawko. Pogadalam z kilkoma osobami i opinie sa bardzo podobe: swietni instruktorzy, sprawna flota, profesjonalizm i niemal gwaracja zdania za pierwszym razem :) Taka jest wlasnie szkoła jazdy KURSANT. Widac i po stronie i po samej szkole, ze to duza i swietnie prosperujaca firma. Sa naprawde godni polecenia: http://kursant.wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalaia
@emonia a mozesz polecic kogos konkretnego? zagladalam na strone tego Kursanta i maja tam ponad 50 instruktorow. niewiadomo kogo wybrac :) Jakbys wiec mogla polecic kogos konkretnego, to bylabym wdzieczna. Wez pod uwage, ze to musi byc ktos baaardzo cierpliwy, ale konkretny. Ps. w ogole to chyba jaks duza szkola. pelna profeska widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
No pewnie! Ja z Kursanta mogę polecić p. Andrzeja, p. Tadeusza (moja siostra u niego robila kurs) i p. Magdę - ponoć jest super. A! I dużo dobrego się naczytałam na forach o p. Krzysztofie :) Generalnie, tam chyba wszyscy wymiatają :D A tak calkiem serio, to dobry wybor z tą szkołą. Nie mogłaś wybrać lepiej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×