Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ziajajka

Dobra szkoła jazdy - Wrocław

Polecane posty

Gość Piotrek

Rewelacyjna jest szkoła na ulicy Bardzkiej 30. Jeździłem na Toyocie Yaris. Stan auta bardzo dobry. Instruktor super cierpliwy i z dużą wiedzą. Mógłbym tak jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Tu masz świetną szkołę jazdy. JA robiłam kurs u pana Karola i spokojnie mogę go polecić. Jest cierpliwy, miły i spokojnie wszystko tłumaczy. Ma doświadczenie i wiedzę i umie ją przekazać kursantowi. Mają tez dobre samochody, czyste i komfortowe. Jednym słowem pełen profesjonalizm. I co najważniejsze egzamin zdany bez problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauka jazdy Wrocław

Witam serdecznie, ja rekomenduję Osk Kruk. Przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm instruktorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,POLECAM szkołę jazdy WYŻSZA SZKOŁA JAZDY wszystko w jak najlepszym porządku, cały kurs przeszedł w bardzo szybko i egzaminy zostały zdane.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mogę polecić szkołę jazdy OSK TORNADO,szybko,uczciwie i w bardzo przystępnej cenie,wszystko na duży plus.egzamin został zdany za pierwszym podejściem teoretyczny i praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godziny i jazdy doszkalające w szkole jazdy osk ekspert to super wybór, zaledwie parę godzin wystarczyło by na 100 procent oswoić się z autem i przygotować do egzaminu Word.Wszystkie jazdy odbywały się w strefie egzaminacyjnej dokładnie tam gdzie póżniej zdawałam egzami.Polecam OSK EKSPERT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej szkoły to polecam szkołę osk ekspert, z powodu covid 19 musiałem teorii samemu uczyć się w domu. Dostałem wszystkie niezbędne materiały do nauki książki oraz aplikację online gdzie znajdowały się wszystkie testy oraz wykłady. Zajęcia teoretyzzne  poszły przy pierwszym podejściu natomiast praktyka przy drugim(miasto wymuszenie) chociaż z tym się nie zgadzam.Wszytko na bardzo wysokim poziomie.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu mogę polecić szkołę Autodrive. Dobrze uczą jeździć. Mają dobrych i cierpliwych instruktorów. dobra szkoła i mają dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×