Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ziajajka

Dobra szkoła jazdy - Wrocław

Polecane posty

Gość Rebeka332
A czy w Kursancie pracują jakies kobiety? Jakos lepiej dogaduje sie z babkami i wolalabym jakas mila i opanowana Panią mieć za instruktorkę :) Ktoś? Coś? Od razu proszę tylko o prawdziwe opinie, a nie zadne reklamy szkół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice_Och
@Rebeka332 no pewnie , że w Kursancie pracują kobiety! I to jakie!!! Same najlepsze instruktorki :D Pogadaj sobie z Panią Magdą - równa babka. Konkretna, fajnie uczy. Ma duzo cierpliwosci i jest najlepszym nauczycielem jakiego spotkalam. Pomogla mi troche przelamac niesmialosc i dodala pewnosci siebie, co jest mega potrzebne za kolkiem. Serio! Jak szukasz dobrej szkoly i rewelacyjnej instruktorki, to uderzaj do Kursanta i bukuj lekcje u p. Magdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany Kursant
Odradzam szkole auto stop na szczytnickiej!!! Instruktorzy załatwiają prywatne sprawy podczas jazd,tu pod ZUS tu pod macdonald.jazdy są odwoływane ciągle- tj podczas 40h tam 10h było odwołanych w ostatniej chwili . Więc kurs skonczylabym 10 dni później ale naszczescie zrezygnowałam Wszystko można znieść - może akurat taki instruktor ALE egzamin wewnętrzny to u nich w moim odczuciu oszustwo, w samochodach nie ma kamer więc obleja cie na wszystkim. Dosłownie! Jasne ja popełniłam błędy ale za 4 podejściem do egzaminu ( każde podejście tak samo wygladalo)miałam oblany egzamin bo się niby nie spojrzałam/ bo jednak jako niepewnie etc / najechałam na linie( Bóg mi świadkiem żadnych linii tam nie było) . A dlaczego tyle podejść? Bo każde podejście to pieniądze dla nich! Place za egzamin wewnętrzny 100 zł Plus mówią mi że,, źle jeżdżę" to mam dokupić. Do tego kurs trwa długo bo nikt ani twój instruktor przydzielony ani nawet inny nie ma czasu-obleje cie na wew.i nie puści dalej, i umówi na przyszły tydzień na za dwa. Serio nie idźcie tam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaE
O masakra... Strasznie Ci współczuję!!! A gdzie się przepisałaś? I dlaczego w ogole w pierwszej kolejnosci wybralas te szkole? Czym sie kierowalas? Szkoda czasu i kasy przede wszystkim. Do tematu, jak chcesz szybko zdobyc prawko i uczyc sie od istruktora z powolania, to polecam Ci Szkołę Jazdy Kursant. TO szkola z mega duuuzym doswiadczeniem i jest dlugo na rynku, przez co jest bardzo profi. Maja swietnych instruktorow (m.in. p. Krzysztofa, Artura, Zbigniewa, Andrzeja, p. Magdę) serio. I zero naciagactwa. Bo oni maja ruch w interesie - to wiac. Lepiej dla nich, żeby wziać kolejna osobę na kurs, niż na pojedyncze godziny. Jak nie wybralas jeszcze szkoly, to uderzaj jak w dym do Kursanta! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajOH
Tez Ci wspolczuje! Na rynku jest duzo oszustow. Ile przeciez bylo afer po znizkach na kursy na Gruponie. Ktos kupowal kurs za 650 zl, a potem sie bujał gruchotem po miescie o 5 rano z wkurzonym instruktorem, ktoremu placili marne grosze, wiec mial focha, ze musi to robic. efekt - wiadomo , bardzo slaby. O ile kurs sie w ogole odbyl, zaczął i dało się go ukonczyc. .. Ja tez jestem wielkim fanem porzadnych szkol, ktore maja ugruntowana pozycje. Co prawda nie robilem kursu w Kursancie - jestem z Pomorza i tam robilem kurs, ale slyszalem duzo dobrego. Pol mojej grupy na roku robilo tam kurs i nawet mieli pomysł zeby wnioskowac o jakas znizke za grupowe zgloszenie :D ;) No nic, trzeba wybierac takie rzeczy z glową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy kategorii A, B, C, D, E/B oraz E/C, a także szkolenia zawodowe: kwalifikację wstępną i szkolenia okresowe uprawniające kierowców do przewozu osób i rzeczy, znajdziesz w ofercie szkoły www.koszela.com.pl . Polecam, bardzo przyjemnie przeprowadzane kursy. Posiadają własny plac manewrowy, nowoczesne, klimatyzowane sale wykładowe jak i pojazdy egzaminacyjne marek identycznych, jak te w WORD. Dla mnie rewelka. Oczywiście, egzaminy zdałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorex
Spoko, że zdałaś, tylko pytanie za którym razem ;) Bo dla mnie to byla najwazniejsza informacja przy wyborze szkoly. Dlatego zdecydowalem sie na SN KURSANT (kursant.wroclaw.pl). Od kilku juz lat są nieustannie w rankingu WORD na 1 miejscu pod katem zdawalnosci. Dla mnie to mowi samo przez sie. No i coz, tuz przed swietami, dokladnie 22 grudnia dolaczylem do tych szczesliwcow i zdalem za pierwszymr razem :) Ciesze sie niezmiernie. M.in. tez dlatego, ze nie zanizylem statystyk hahahahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela565
@Rebeka332 pewnie, że są instruktorki kobiety w OSK Kursant! I to kobiety-instruktorki-torpedy! :DJa polecam p. Magdę. Dzieki niej zdalam bez problemu za pierwszym razem:) P. Magda mowila, ze pilna ze mnie studentka, ale to dzieki tak swietnemu nauczycielowi udalo sie opanowac prowadzenie auta i zasad ruchu drogowego. Trochę będzie mi brakowac naszych wspolnych jazd i rozmow ;) Ale ciesze sie tez, ze bede mogla sam pojezdzic ;) W kazdym razie jak ktos szuka instruktorki, to niech juz nie szuka, tylko zglosi sie do p. Magdy z OSK Kursant. I zalatwione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebekka
Dzięki @Manuela565! Zapisałam się do Pani Magdy :) No to teraz zacznie się prawdziwa jazda :D A tak serio, to w kobietach siła! Cieszę się, że wreszcie ruszyłąm z tematem. Jazdy zaczynam next week i grafik wydaje sie dosc napiety. Ale to dobrze, bo ja nie moge miec dlugich przerw - znam siebie ;) Sluszlam, ze w Kursancie jest cos takiego jak egzamin wewnetrzny. Manuela, mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat? Nie jest to przypakiem tak, ze potem wydluzy sie czas samego kursu? Czy to tylko taka formalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manulella
@Rebekka - nie no co Ty. Uwierz, że egzamin wewnętrzny w Kursancie, to najlepsze co Cię mogło spotkać :D Dzięki temu nie stracisz kupy kasy na egzamin państwowy, a podejdziesz do niego, jak będziesz naprawdę gotowa. I - jak większość Kursantowych uczniów - zdasz za pierwszym razem :) Zobaczysz. A to w Kursancie nic nie kosztuje. No może poza małymi nerwami - jak to przed egzaminem ;) Powodzenia, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecę Ci szkołę jazdy Autofan. Uczęszczałam i jeździłam z Panią Agnieszką. Super kobietka, wiedzę przyswoiłam już w stu procentach na drugiej lekcji. Wykłady teoretyczne bardzo przejrzyste, a sama jazda przebiega super ale zbyt szybko :( nie obejrzałam się a już musiałam gasić samochód, tak super mijał czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlizeBW
@Rebeka - pewnie, że w Kursancie pracują kobiety i to same świetne babki! Ja Ci polecam p. Magdę. Jest konkretna, a przy tym wyluzowana - nie napina się i daje fajne poczucie swobody i bezpieczeństwa zarazem. Fajnie tłumaczy - do mnie to przemawia. Zawsze na przykładach, na logikę - tak jak lubię. Zapisuj się do p. Magdy, bo wakacje juz za chwilę, a do niej pewnie kolejki się ustawiają ;) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn uczęszczał do szkoły Pani Agnieszki Krajewskiej. Teorie zdał za drugim razem, a praktykę za pierwszym. Teraz kiedy czasami odwozi mnie do pracy widzę, że jest bardzo pewnym siebie kierowcą i czuje się pewnie na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez szukam instruktora - kobiety :) Z kobietami jakos łatwiej mi sie dogadac ;) My mamy podzielnosc uwagi, co chce cwiczyc juz w trakcie kursu :D I mam kilka pytan: czy p. Magda jest dostepna czasowo w godzinach porannych typu 6-7? Czy mozna u niej szybko zrobic kurs? Czy zgodzi sie pojechac w miejsca, ktore chcialabym przecwiczyc. Innymi slowy czy jest elastyczna i otwarta czy raczej realizuje wlasny program szkolenia? Duzo Kursant ma kobiet - instruktorek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loosia
Jak szukasz kobioety instruktora, to faktycznie w Kursancie będziesz mieć duuuży wybór. Super babki instruktorki to m.in. p. Magda, Agata, Zosia, Monika czy Ewelina. Jak widać kobiety są tu w mniejszości, ale liczy się jakość, a nie ilość ;) Sprawdz sama i sie przekonaj. Poczytaj tez na forach - chyba najwiecej pisze sie o p. Magdzie, ale inne instruktorki tez są super. zalezy jakie masz preferencje, jaki styl nauki lubisz, albo odwrotnie - czego nie lubisz i nie tolerujesz. Na pewno znajdziesz odpowiednią mentorkę i bratnią duszę za kółkiem - i dodatkowym hamulcem ;) hahahhaah ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelajdi
@Loosia dzięki wielkie! Faktycznie zaczęlam czytać i o Pani Magdzie Instruktorce wiele się dowiedziałam. Aczkolwiek ciężko się do niej dostać. A może nie, tylko mi akurat nie pasowaly te godziny. W każdym razie udało się z p. Zosią. Miałam już 3 pierwsze lekcje i jestem super zadowolona :D W ogole napiszę chyba oficjalne pismo do szkoły, że powinna nazywać się np. Kursant i Kursantka. Sam Kursant to dyskryminacja ;) A przeciez kobiety są doskonalymi kierowcami. Jestem przekonana, że dzięki p. Zosi taka się właśnie stanę. Wróżę sobie przyszłość świetnej "kierowniczki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę Autofan, dzięki nim szybko przyswoiłam sobie całą wiedzę a jazdy były mega, zero stresu gdy usiadłam po raz pierwszy za kółkiem, niezwykle mega kontaktowi pracownicy, jeśli miałabym ponownie wybierać i tak postawiłabym na tę szkołę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia L
Ja polecam Autofan ze względu na dobrych instruktorów a poza tym mają przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola g

Mieszkam we Wrocławiu już 5 lat i też zrobiłam tutaj prawo jazdy w Szkole Autofan jest najlepsza pod względem nauczania teorii i praktyki, szybko przyswoisz najważniejsze rzeczy, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 12.12.2018 o 10:24, Gość Mariola g napisał:

Mieszkam we Wrocławiu już 5 lat i też zrobiłam tutaj prawo jazdy w Szkole Autofan jest najlepsza pod względem nauczania teorii i praktyki, szybko przyswoisz najważniejsze rzeczy, polecam 

Też wiele dobrych opinii  słyszałam o tej szkole i sama się zapisałam i chwalę sobie ten krok, bo doskonale tłumaczą  i mają cierpliwość, a to dla mnie bardzo ważne, bo szybko się stresuję a tu do wszystkiego spokojnie podchodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Moja córka właśne też w Autofan robiła prawko. Tydzień temu zdała za pierwszym razem. Tak więc mam w domu młodego kierowcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek
Dnia 1.02.2019 o 21:21, Gość Sabina napisał:

Moja córka właśne też w Autofan robiła prawko. Tydzień temu zdała za pierwszym razem. Tak więc mam w domu młodego kierowcę.

Prawda!!! Ja tez lepiej nie mogłem trafić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja uczyłam się w szkole jazdy www.manewr.com.pl i mogę wam powiedzieć że dzięki nim zdałam egzamin państwowy. Pracują tam świetni instruktorzy, którzy potrafią nauczać zarówno teorii jak i praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Dobrych instruktorów mają w szkole autofan. Mnie nauki jazdy z instruktorem z tej szkoły dały dużą pewność siebie za kierownicą, choć jak wiadomo ciągle się jeszcze uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Też właśnie chwalę sobie Autofan! Bardzo dobrzy są tam instruktorzy. Pozdrawiam Pana Piotrka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Brat mój kończył kurs na ulicy Bardzkiej 30. Nazwy szkoły nie pamiętam, ale często go tam podwoziłam i dlatego pamiętam adres. Brat był bardzo zadowolony z tej szkoły i szybko egzamin zdał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Brat mój kończył kurs na ulicy Bardzkiej 30. Nazwy szkoły nie pamiętam, ale często go tam podwoziłam i dlatego pamiętam adres. Brat był bardzo zadowolony z tej szkoły i szybko egzamin zdał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Siostra uczyła się w Autofanie. Muszą tam mieć dużą cierpliwość skoro ją nauczyli jeździć i zdała egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Kornecki.

Z swojej strony  rekomenduję kurs prawa jazdy w Autofan. Ciekawe wykłady teoretyczne i jazdy praktyczne z fajnymi instruktorami. Cena super oraz godziny dostosowane do potrzeb klientów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×