Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pizzafanka

Dobra pizza w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Jest w stanie się najeść człowiek małą pizzą z Maxipizza na Gocławiu. Warto do nich sobie podjechać, albo zamówić z dowozem. Na stronie www.maxipizza.pl/warszawa,produkty jest menu i kontakt. Jak na mój gust to jedno z lepszych ciast na pizzę w Warszawie tutaj robią. Nie wiem czy to zasługa przepisu, czy pieca, ale faktycznie wychodzi im to ciasto bardzo dobre i to zarówno na grubym jak i na cienkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym i innowacyjnym miejscem z pyszną włoską pizzą jest Czyli Żurawia 45. Wchodzisz do lokalu, siadasz przy multimedialnym stoliku, komponujesz swoją pizzę, zamawiasz inne dania, napoje, piwko co chcesz i nic Cię nie interesuje, nie musisz ruszać się z miejsca, czekać na kelnera - dla mnie rewelacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesterr
Cucciolina na Starej Ochocie australijska pizzeria. Niebanalne smaki, cienkie chrupiące ciasto a ich mini pizza z czekoladą i owocami jest obłędna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W CH Tesco na Gocławiu masz Maxi Pizzę, ich bym podpowiadał. Robią dostawę i to faktycznie dość szybką. Z różnych pizzerii w okolicy korzystałem i różnie bywało a maxi cały czas tak samo szybko dojeżdża z ciepłym pachnącym jeszcze piecem ciastem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam pizzerie MaxiPizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaUliasz
Oliwa i Papryka, serio mają najlepszą pizze ;p Jak lubisz idealne włoskie ciasto i swieze dodatki, to zdecydowanie musisz ich odwiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario229
Ja mogę ci polecić pizzę Złota 65. Naprawdę świetna pizza, super ceny no i dla mnie także lokalizacja super bo na Bemowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PTomek22
Ja na pewno mogę Ci polecić pizzę ze Złotej 65 na Bemowie. Ceny bardzo korzystne, a pizza przepyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacek8889
Pewka, wpadaj do Oliwy i Papryki. Zwiedzilem juz chyba wszystkie miejsca z pizza w Wawie i ta zdecdowanie najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa22
Mój warszawskie numer jeden to Złota 65, to najlepsze pizza jaką jadłam, kiedy nie mam pomysłu na obiad zawsze jem tam! Lokal bardzo klimatyczny, miła obsługa, ciasto jak i dodatki bardzo smaczne, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzina9090
Dwa tygodnie temu kuzynka zabrała mnie do Czyli Żurawia 45 i mogę śmiało polecić ją wszystkim, którzy poza pyszną pizzą lubią się napić dobrego piwa. Uwielbiam pszeniczne i tam jest bardzo dobre, a z ich pizzą, to najlepszy duet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigibufi
Najlepiej poszukać na Pizza Portal, bo tam jest chyba największa baza pizzerii. Jak mam ochotę to po prostu wyszukuję pizza warszawa i wybieram to co akurat mi pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola12345
Ja szczerze mogę polecić Złotą 65, bardzo dobra pizza, wszystko przygotowywane na świeżo, do wyboru jest ciasto pszenne i żytnie, dużo dodatków i pyszny sos pomidorowy. Naprawdę warto się tam wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normandy
Hmmm ciężki wybór... Ja na razie jestem na etapie testowania różnych pizzerii... Polecam sprawdzić Pizza Portal, tam jest mnóstwo dobrego jedzenia, często można znaleźć naprawdę dobre lokale gdzie jest dobre jedzenie na dowóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulka
najlepsza pizza to ta z "Oliwy i Papryki" :) serio, nie jadłam lepszej, idealna kompozycja smaków i aromat...mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakowo dobrą pizzę piecze Maxi Pizza na Gocławiu, można zamówić ją online przez maxipizza.pl/warszawa,produkty. Jak na tę cenę to jestem mega zadowolony, nawet w segmencie premium można się załapać na niskie ceny, na pewno nie zapłacisz tutaj pięciu dych tak jak w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wovietsomble
Poszukaj na pizza portal, tam masz największy wybór pizzerii, na pewno znajdziesz jakąś dobrą pizza warszawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meetontheledge
Najlepsze pizze znajdziesz na pizza portal, zdecydowanie. Ja jak poszukuję jakieś dobrej to właśnie tam wchodzę, największy wybór, łatwość zamówień. Ideolo! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na włoską pizzę lubię chodzić bądź zamawiać online z restauracji Czyli Żurawia 45 jakoś tak mi zasmakowała :D chociaż i tak nie ma takiej frajdy z zamawiania online jak z tego, że idziesz tam siadasz przy dotykowym stoliku i sam jesteś kreatorem swojej pizzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej pozytywne mam doświadczenia z Maxi Pizzą na Gocławiu. Nie robią opóźnień przy dowozie, raczej się wyrabiają w przewidywanym czasie dostawy nawet podczas godzin szczytu co jest jednak rzadkością. Oferta i kontakt jest na maxipizza.pl/warszawa,produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam stałej pizzeri do której chodzę jedzenie raczej zamawiam przez roomservice i oni mają w swojej ofercie kilka knajpek z pizzą, w niedzielę np. z nonsolo zamawialiśmy. w dobrej cenie pizza tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delgadga
Ja zwykle zamawiam przez pizza portal, tam jest sporo dobrych pizzerii, więc na pewno pizzeria, którą znajdziesz będzie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zwykle chodzę na pizzę do Czyli Żurawia 45 CZŻ+ :D oprócz tego że jest pyszna to podoba mi się sposób w jaki się ją zamawia, poprzez interaktywne stoły i można też na nich skomponować pizzę z dowolnych składników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliswann
A ja sobie zwykle zamawiam jedzenie przez pizza portal, moim zdaniem najwygodniejsza opcja. No i zamawiam na co tylko mam ochotę. Ostatnio próbowałem biesiadowo i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin113
W sumie ostatnio jadłem w Warszawie w pizzei Złota 65 i byłem bardzo zadowolony mogę polecić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadam w Oliwie i Papryce, mają pyszna pizzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakowo dobrą pizzę piecze Maxi Pizza na Gocławiu, można zamówić ją online przez maxipizza.pl/warszawa,produkty. Jak na tę cenę to jestem mega zadowolony, nawet w segmencie premium można się załapać na niskie ceny, na pewno nie zapłacisz tutaj pięciu dych tak jak w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thekink
Warto poszukać czegoś np na Pizza Portal, ja tam znalazłam wiele bardzo dobrych pizzerii. Moją ulubioną jest Gruby Benek - rewelacyjna! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zdecydowanie w tej kategorii wygrywa pizza z pizzeri Złota 65. Na plus przemawia też wystrój lokalu i panujący tam klimat, który sprawia, że koniecznie chce się tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to dobrą pizze mają właśnie w Maxipizza i lasagne również mi smakowała u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×