Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pizzafanka

Dobra pizza w Warszawie

Polecane posty

Gość pizzafanka

Możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghmghmghxmfmxfmjnxdyhj
idx do narcyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoleonka323
polecam Eataliano (Galeria Mokotów, Świętokrzyska, Imielin...) pychaa... cienkie, pyszne ciasto i oryginalne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaudia
jeżeli chodzi o internetowe zamówienia to mogę Wam polecić świetny portal który skupia wiele lokali gastronomicznych w jednym miejscu - http://www.skubacz.pl/warszawa - po złożeniu zamówienia klient zostaje poinformowany o czasie dostawy posiłku poprzez SMS, mail oraz na monitorze wyświetla się klientowi zegar odliczający czas dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepsza pizza jest ta z Dominium, mają bardzo smaczne ciasto i fajnie pomyślane kompozycje smaków, a mnie więcej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haahaha dominium to nawet nie lezala obok prawdziwej pizzy, szit jakich malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalatella25
Hejka;):) Jeśli Jesteście aż tak dużymi Fanami Pizzy to Polecam wam te z lidla za 6 złotych genialne;):). http:lidl.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Non solo, smaczna, cienutka jak we Wloszech:) zreszta czesto widze tam wlochow, ktorzy zajadaja sie pizza:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może lepiej kupić wypieczoną pizzę na www.pizzaportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla456
W Dominium jest niezła, jeszcze w doppio senso serwują dobrą w przestępnej cenie, a mieszczą się na Gałczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaok
wlasnie tak! w five restaurant serwuja najlepsza pizzę jaka jadłam kiedykolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A five słyszałam,m w doppio też podobno serwują smaczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
W Wawie jest sporo dobrych pizzerii. Mi chyba jednak najbardziej smakuje pizza z http://www.pizzadominium.pl/ Jak jestem w domu, mam duzo pracy i nie chce mi się gotować to zamawiam pizzę. Jest smaczna, na idealnym cieście. Kiedyś piekłam sama no ale czasu brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Pasaż
Od pół roku na Ursynowie mam w swoim bloku Bella d'Italia - najlepsza pizza w zasięgu paru kilometrów. Słabo ich widać z KEN, znajdują się za parkingiem P&R stacja Stokłosy. Polecam. I za jedzonko. I za atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Pasaż
Od pół roku na Ursynowie mam w swoim bloku Bella d'Italia - najlepsza pizza w zasięgu paru kilometrów. Słabo ich widać z KEN, znajdują się za parkingiem P&R stacja Stokłosy. Polecam. I za jedzonko. I za atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Symetria_airtemys
Hej dziewczyny! Czy może któraś z Was próbowała już Italian Fit z Telepizzy? Jej opis brzmi naprawdę kusząco i chyba namówię swojego faceta na małe co nieco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszą pizzę można zjeść w Milanovo na Winalowie :) Uważam, że to taka typowa włoska pizza. Do tego sam lokal bardzo przyjemny, świetnie się nadaje na spotkanie z przyjaciółmi lub randkę przy winie :) Tutaj namiar na nich www.milanovo.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJot
A mój stały top 5 pizz w Warszawie to magiczne miejsca porozrzucane po całej warszawie Trattoria Rucola- śródmieście trattoriarucola.pl ;Aioli - śródmieście aioli-cantine.com ;Maka i Woda - śródmieście facebook.com/MakaiWoda ;Da Aldo Żoliborz daaldo.pl ;Pizza&Pasta Praga Południe pizzaipasta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Maxipizza będzie dobrym wyborem. Można ich lokal na Gocławiu znaleźć, dokładny adres masz na stronie www.maxipizza.pl/warszawa,produkty Obsługa sprawna, nie czeka się długo na jedzenie, ani na miejscu, ani przy dostawie. Nawet w weekend jak ******ają duży i sporo ludzi zamawia pizzę na wynos, to są w stanie się rzeczywiście błyskawicznie wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekator_r
Pizzaipasta.pl ma dobrą pizze na cienkim włoskim cieście .Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka sieć pizzerii jak Maxipizza, warto ich poszukać. Wiem, że na pewno są w Warszawie i w Krakowie. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym musiał u nich długo czekać na dowóz. Jak słyszę opowieści znajomych, że gdzieś zamawiają pizzę i czekają 2 godziny to w Maxi jeszcze mi się taki numer nie zdarzył. Na stronie www.maxipizza.pl jest do nich namiar, można zamawiać online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inthenightsky
Wszyscy jezdza z Radomia na zakupy do Warszawy, a ja Ci polece zrobic odwrotnie i przyjechac do Radomia na pizze. Jest prze, prze smaczna w restauracji Pasja. Zawsze jak do mnie kolezanki przyjezdzaja z Warszawy to je tam zabieram, bo nie dosc, ze smacznie to jeszcze przyjmnie i elegancko tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×