Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smietankaa1

MIESIACZKI W CIAZY?

Polecane posty

Czy w ciąży mozliwe sa menstruacje? Nie chodzi tu o mnie, lecz martwie sie o moja siostre, wydaje mi się ze cos ukrywa, jestem od niej starsza, a ona zadaje mi mase DZIWNYCH PYTAN, taki jak: czy w ciąży kobieta ma miesiaczki i czy 2 miesiaczki po stosunku mogą wykluczyc ciaze ? Odpowiedzialam jej ze nie mozna miec miesiaczki w czasie ciazy, ale moze się myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *weronikao*
Ja nie miałam ale pewnie ze mozna, tzn nie jest to okres a krwawienie w jego czasie! Niech zrobi test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosłownie to mi nie powiedziała o ciąży, tylko jej pytania zbyt mnie zdzwiwiły. Ale dzięki za odpowiedz, czekam na inne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz to tak jak
niech zrobi test a nie wymyśla okresów w ciąży. Bo okresu w ciązy nie ma. Mogą być za to plamienia albo krwawienia które mylnie są brane za okres. ale fizjologicznie rzecz biorąc okres w ciąży jest wykluczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *weronikao*
A po co Ci inne opinie? zapytaj ginekologa mowie jak jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, powiedziałam jej tak, ale słyszałam o przypadkach, że ciążą byla A nie chce tez na nia wyskakiwac z tym, ze ja o to podejzewam, zrobie to jakos spokojnie, wkoncu to mlodsza siostra :) dziekuje, moze ktos jednak slyszal o czyms takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga123
kup siostrze test ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhfeuygtrte4
moja matka byla 5 miechow w ciazy miala okres zero brzucha zero objawow i oto jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×