Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurczaczek_taki

hej,kurczak z rożna...czy to sie opłaca ? prowadzi ktoś ....

Polecane posty

Gość kurczaczek_taki

hej, Wraz z kolegą planuję otwarcie niewielkiej przyczepy z kurczakami z rożna + kebab + frytki itp. Mamy trochę gotówki na ten cel.ale chcemy się też podeprzeć leasingiem (choć może wystarczy kasy na wszystko). Miejsce jest fajne (centrum osiedla,przy biedronce,dość duży przepływ ludzi). Czy ktoś prowadzi taki punkt ? ile może mniej wiecej dziennie się kurczaków sprzedać ? Ile płacicie za grunt (w moim przypadku potrzebowałbym 10m2) ? Jaki może być dzienny utarg mniej wiecej z takiej przyczepy ? Prosiłbym o jakieś faktyczne liczby ? Szukam wszelkich możliwych info na ten temat,jakichś uwag ,wskazówek,może nawet wad takiego interesu . Z góry dzięki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananowy song :)
Na mój nos, centrum osiedla i Biedronka , hmmm, no nie wiem . Taką budę widziałbym raczej w okolicach dworca PKP, PKS . Tam są ludzie w podróży, głodni . A do biedronki ? wychodzi się z wózkiem i zaraz do domciu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek_taki
podbijam.... i proszę o jakieś sugestie ludzi z branży ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim mieście
fakt małym ( 20 tys. mieszkańców) jest właśnie bar gdzie mają super kurczaka. Jest tam już ładnych pare lat. Mają jeszcze typowe fat-foodowe jedzenie i pyszne sałatki i surówki. Wierz mi że tam zawsze jest tlum ludzi. Ciągle im tych kurczaków brakuje bez względu na porę roku. Często tam bywam bo mają w sumie nie drogo a naprawdę smacznie! Nie jest to w centrum miasta, ale nie daleko od dworca.A le tak szczerze powiedziawszy to Chodzą tam osoby zarówno bardzo młode jak i starsze. Moim zdaniem jesli będzie smacznie i w przystępnej cenie to wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim mieście
moze lepiej wynająć lokalik niż w przyczepie? Bo jak ktoś chce zjeść na miejscu to co? Na stojaka pod budką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9090909
otwórz koło dużej dobrze prosperującej firmy gdzie pracownicy kupią po kurczaku na obiad ;) w twoim mieście stać ludzi na kurczaka czy nie są zbyt bogaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9090909
rozszerz asortyment o pieczone ziemniaczki, frytki, sałatki itp ma być smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9090909
moze lepiej wynająć lokalik niż w przyczepie? Bo jak ktoś chce zjeść na miejscu to co? Na stojaka pod budką? przyczepę można przeciągnąć w różne miejsca miasta lub do innego miasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9090909
z rana mogą u ciebie kupować jedzenie do pracy np: bułka + plasterek szynki+ plasterek żółtego sera+ sałata. pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapomnij
o reklamie : szyld np " kurczak z rożna, kanapki, zapiekanki" i plakaty reklamowe na słupach ogłoszeniowych. ludzie muszą wiedzieć że jesteś na rynku i chcesz im sprzedać żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wystąpie jeszcze od innej strony. Jako dzierżawca.Mam działkę tzn plac utwardzony i dostałam samapropozycje dzierżawy na okres wakacyjny, właśnie pod taką bude z kurczakiem. I problem w tym ze komus zależy na szybkiej decyzji a ja jestem KOMPLETNIE nie w temacie.Raz ze nigdy tam nic nie dzierzawilam, dwa nie orientuje się jakie można mieć utargi na kurczaku. Czy równowartość 1 kurczaka np 20 zł czy 30 zl to nie będzie za dużo / a może za mało? Nie chce się wyglupic ale też stracić. A trafiłam na typ drobnego cwaniaka i z góry mówi ze ma kilka takich aut w rejonie i płaci 30 zl dziennie. Miasto 70 tysięczne. Trasa i miejscowosc turystyczna.obok sklep NETTO. Proszę pomóżcie. PILNE!!! Na prawdę z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemaneczko! od miesiąca mam własnego food trucka głównie skierowanego pod kurczaka z rożna (duże rożno na 42 szt), na wyposażeniu piec gazowy (głownie pod zapiekanki) frytkownica gaz i grill gazowy z możliwoscią przekładki na patelnie. Docelowo ten dostrarczyciel doznań pełnych smaku miał się sprawdzić przy drodze krajowej nr 15 przy parkingu dla Ciężarówek.... niestety sezon letni pomimo moich szczerych chęci skierowanych głównie w stronę kierowców ciężarówek nie odniosło skutku (jednym słowem klapa totalna). 3500 ciężarówek przejezdnych, radio cb i tak trudno srzedać 40 sztuk kurczaka?... hmmm żeby stwierdzić, że to się opłaca musisz to przeliczyć ile dni w tygodniu to ma funkcjonować, cena surowca (w tym wypadku cena drobiu), system opodatkowania (osobiscie polecam ryczałt) no i uzmysłowić sobie fakt, że kurczak z rożna to nie smażony z warzywami ćwiartka którą robi się w sosie i nadaje się do spożycia 2 doby (niekiedy 3)....tak więc nie masz najmniejszych szans przerobić surowiec dwukrotnie a przeprażony jest suchy i niedobry. sprzedaż 300 sztuk dobrego po czym puscisz 2 felerne sztuki i pamięć o "300stu" nie odniesie takiego skutku jak w przypadku spartanów.... Nasz kurczak z rożna jest niepowtarzalny i cieszy sie bardzo dobrą reputacją wśród tych co skosztowali i widzę, że ludzie są bardzo zainteresowani. Stojąc " Royal'em" przy trasie w ciągu tygodnia musiałem wywalić przeszło 80 sztuk czyli jakieś 104kg drobiu + dojazd + przyprawy + mój czas. obecnie rozstawiam się na bazarach od tygodnia, od pierwszego dnia 20 kurczaków dziennie i 40 zapiekanek. pytają o inny asortyment a więc jest moc:) Proponuję mobilny punkt kurczaka ponieważ w razie złej lokalizacji jesteś ją w stanie bez trudu zmienić, do tego dochodzą imprezy masowe ;). 3m relokacji mogą zrobić kolosalną różnicę w sprzedaży :) życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×