Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Beti mój brat ma skórzany komplet tylko nie mam pojęcia z której skóry, ale chyba naturalnej i jest strasznie z niego niezadowolony. W lato można się do niego przykleić, a spać na nim to koszmar. Skrzypi skóra jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa, a może seksu spróbuj. Kiedys lekarze ,,zalecali'' go by wywolac porod. Tylko wiesz, taki z mega orgazmem ;) Wszystkiego Naj.. z okazji Urodzin :) wanda, ja się nie znam na wózkach. Powiem tylko że u nas chodniki są wszędzie a w parku (o ile można go tak nazwać) jest żwirek. Mąż ma wybrać wózek bo on jako facet sie zna na tych kołach itp :P a ja tylko uparlam się na kolor fioletowy (nie wiem dlaczego). No i żeby nie byl za niski lub za wysoki (nie chodzi o wysokość rączki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy przed owu mogą boleć piersi?? Zastanawiam się czy to od tego, czy znowu skoczyła mi prolaktyna po odstawieniu bromka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
no i urodziny mijają i nic, umyłam okna zaliczyłam 3h spacer a dzidzia się nie ujawnia. może jutro skoczę na ktg, może jakaś położna coś doradzi. dzięki dziewczyny za pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: możecie mnie dopisać do staraczek :) 2 cykl a 3 po poronieniu. 7/8. 12.2011 okres, owulacja 19/20.12 staranka 17/18.12 czyli 9/10 dc staranka a 12 dc owulacja, dzisiaj 20/21 dc robiłam test i najpierw pokazał się cień kreski ale późnij znikł więc nie wiem co to było, cóż później się okaże :( czy się udało czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia 123 - kochana spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe .....Oby Twoja kluseczka już zechciała wyjść i szczęśliwego rozwiązania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj matik :) Ja zaszlam w ciąże wlasnie 3 cykle po poronieniu więc myslę że i Tobie szybko się uda. Doradzam staranka nawet 2 dni po owu jeszcze no i oczywiście przed bo z tego co zrozumialam przytulanki były na 2 dni przed owu. Ciekawe co z tym Twoim testem.. mooniaaa, gdybys próbowała seksu to ważne jest by M skonczył w Tobie bo podobno nasienie tez ma istotny wplyw na macice. A ja wrócilam własnie ze sklepu a w drodze ,,do'' zasłabłam pod plotem! Nie stracilam przytomności ale kompletnie nic nie widziałam. Posiedziałam chwilę i poszlam dalej. Może to przez to że przed wyjściem pożarłam się z M bo mi czubek wiertarke właczył gdy weszlam do kuchni a ja się wystraszyłam i dałam mu jazde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 3.............13.01 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 matik2012.............?............???????????...........2...............?????? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011.....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaaa123 wszystkiego dobrego na urodzinki, szczęsliwego rozwiązania Niektórym bobaskom tak się spieszy, a innym nie Pomyśl jak Malutkiej musi być u Ciebie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matik zorze chodziło o datę @ (kiedy powinna być), a nie o potencjalny termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove-wybór mleka to był strzał na chybił trafił-nie znam sie na nich i kupilismy jedno z nadzieją,ze mała dobrze na nie zareaguje; duzo dobrego słyszałam o bebilonie,więc je kazałam kupić mojemu-kupka jest ok(ale troszkę karmię piersią),wada-cena-najtaniej 40zł za 800g,czyli ok 5-6 dni:) są mleka o niebo tańsze,ale nie chcę zmieniac,bo pasuje te i nie chcę ryzykowac w szpitalu karmiłam i było ok (bo dziecko bylo dokarmiane), pierwsza noc w domu skończyła się płaczem Julki i moim,bo po kilku godzinach skapitulowałam i poprosiłam męża o butlę butla...na początek zaopatrzcie się w małe 125ml-łatwo złapac w dłoń lub oprzec o pieluche,umyc, wsadzic do podgrzewacza...dziecko i tak niewiele wypija-my czasem ciagniemy 90 ml,ale zazwyczaj to jest 60ml+30ml podgrzewacz-rewelacja! ...tylko,ze taki mały myk-w podgrzewaczu nie wolno trzymac zrobionego mleka,bo po godzinie modyfikowane jest do wylania, więc....gotujemy wodę w garnku (niewiele jej,mamy osobny garnuszek do wody), studzimy (stoi sama lub garnek do miski z zimna woda i na 2 minuty),wlewamy do drugiej małej 125ml butelki i gdy trzeba wlewamy np.60ml do butelki od karmienia :) i zrobienie butli w nocy na autopilocie zajmuje minute:) ...oczywiscie,pozostajemi tylko zazdroscic tym dziewczynom,które mają czym karmic...:( sopelek-aspirator do nosa (google grafika)-to takie cos do gilów-wlewasz zwykła sól fizjologiczną donoska dziecka (grosze kosztuje w aptece) i czekasz az gil sie pojawi (ale nie czatujesz na niego,przy okazji sprawdzasz) i tym urzadzeniem zasysasz chwasta:) Wanda....to kiszka z tą grupą, trzeba poszukać...ja swojemu (motocykliście)skserowałam gr krwi w pomniejszeniu,dałam do oklejenia folią (zapomniałam jak to sie nazywa) i nosi w portfelu Zora...no tak, facet zanim pomyśli,że może wystraszyć wiertarką,to ją odpali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!:) Zora rzuciłąmokiem na link,który podałaś od butelek-właśnie ma małego aventa i jestem bardzo zadowolona:) a w podrzewaczu mam inna 125ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko sie zdziwiłam ,bo smoki sa od 0+,a ja mam 1 ...taką kupiłam i nieswiadoma bylam rozmiarów smoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to człowiek kazdego dnia uczy sie obsługi dziecka i jest totalnie zielony dzis odkryłam,ze moja lubi mizianie włosami po twarzy...taaaaa pokaż mamo,ze masz włosy, to bedzie wkótce je Ci wyrywac...echhhh a! przeczytałam gdzies,ze herbatki laktacyjne w granulacie są do kitu...mi osobiscie nie pomogły (pochłonełam 3) dzis próbuje z saszetkami do zaparzania-mam nadzieje,ze cos wiecej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspirator to wiem :);). Wlewasz do nosa ?? a to nie grozi zaksztuszeniem ??? Asiu a podgrzewacz nie utrzyma temperatury przegotowanej wody gdy ją wieczorem wstawisz, lub czy nie podgrzeje wody już przegotowanej w podgrzewaczu??? Takie miałam plany ale może czegoś nie wiem - pewnie na pewno nie wiem :) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby Avent nie mieścił się do podgrzewacza - hmmmm - pewnie mieści bo ma 22 mm :). Oj zamotana jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love-aspirator to sopelek,sól wlewasz do nosa-dosłownie 2-3 krople do dziurki Avent miesci sie do podgrzewacza,ale nim karmie,wiec w podgrzewaczu trzymama lovi. podgrzewacz trzyma stałą temp 40 st.-ma termostat-nie przegrzeje i nie przechłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda sie konczy:) dlatego mam zawsze wlana wode w podgrzewaczu trzeba sprawdzac czy dana butla miesci sie do podgrzewacza-przepraszam jesli cos zamotałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bratowa piła herbapol 4zioła i mleko lało się strumieniami, ale nie wiemy bo i może bez tego było by dobrze jak przestała pić to i powoli pokarm zaniknął Są jeszcze jakieś tabletki, ale nie pamiętami i duuuuużo pić zalecają Ale pewnie komu będzie dane karmić też bęzie karmiła a inny chociaż by nie wiem co rozbił i tak nie da rady Bebiolon najczęsciej podają w szpitalu...ale też czytałam że jest najbardziej zblizone do kobiecego pokarmu Uwierz Asiu są wynalazki w stylu Nutramigenu, który zalecono Karolinie i który pił synek siostry- śmierdzi jak obierki od ziemniaków co się u babci parowałY (takie wspomnienie z dzieciństw- nienawidze tego zapachu) a i połozna jej mówiła żebu jeszcze w ciązy pić, ale ja się boję bo mi i tak już kapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Cześć dziewczyny:) Wpadam tylko na chwilkę podzielić się z wami info że wczoraj nie dostałam @ ani dziś:) trzymajcie za mnie kciuki żeby jutro też się nie pojawiła:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, my mamy z M konflikt i nikt nie żądał grupy krwi męża. Po porodzie tylko robili Bartusiowi grupę i wyszło, ze ma O Rh (plus) ja mam O rh (minus), więc podali mi immunoglobulinę (po 24 godz. od cięcia). Jak to stwierdziła moja gin, takie rzeczy dzieją się na świecie, że nikt mi na słowo nie uwierzy, że mój M jest ojcem tego dziecka ;) No i dodatkowo sprawdzane miałam kilka razy w ciąży przeciwciała w tym kierunku. Beti, my mamy komplet ze skóry eko i jest oki. Teraz przy Bartku jak znalazł, bo albo mu się uleje, alabo zarzyga...A łatwo go umyć :) Lovekrove, ja dokarmiam Małego Nan Pro 1 i jest też OK. W szpitalu leciał na Enfamilu- a po nim było niefajnie... Ulewanie straszne. Asia, ja miałam herbatki w saszetkach do zaparzania, ale chyba cała magia polega na tym, że im więcej przystawiasz malucha lub odciągasz mleka to jest go więcej. Ja tak rozkręciłam laktację. Ściąganie co 3 godziny do tzw. "suchej piesi", czyli aż już nic totalnie nie leci (w nocy jedna przerwa dłuższa ok. 5 godz.) a potem jak już się mlecarnie rozkręciły to za jakiś czas zwiększyłam odstępy i teraz ciągnę co 4-5 godz. Wiem, że to "upierdliwe" i męczące, ale dzięki temu mam naprawdę dużo pokarmu Tearz mrożę na czarną godzinę ;) Love, u nas właśnie tak woda stoi w podgrzewaczu i się grzeje (no a potem utrzymuje temp. wody na jednym poziomie ok. 38 st.) :) Na herbatki czy ewentualne mleko modyfikowane. Wygoda :) Nam Avent mieści się do podgrzewacza swobodnie. Dziś próbowałam Bartka przechytrzyć ;) Dałam mu do picia sok marchwiowy z moim mlekiem. Ale robił miny :D Ale że był głodny to wypił 35 ml a potem syrenę załączył, ze trzeba było mu mleczko podać. Chyba pojutrze spróbuję z jabłkiem - może na to się skusi ;) Jutro wykończymy soczek z marchewki :) Takie rarytaski a on gardzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do picia to Wanda ma rację, jak ja mam dzień, ze bardzo mało piję to i mleczka mniej. Więc pij dużo :) A odnośnie herbatek ja właśnie piję z Herbapolu "IV zioła" - dla mnie wszystkie smakują jak zaparzone siano, ale mają pomóc :) Jest w nich melisa, więc się BArtkowi przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Jak jutro nie dostanę @ to spokojnie zaczekam do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zazdroszczę tego spokoju i cierpliwości :) ja bym tyle nie wytrzymała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×