Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

hej beti:)no z badań to ja robiłam prolaktyne i progesteron:)no i w normie:)miałam też usg i tez ok :)ale nasza sytauacja jest o tyle trudniejsza że mój m jest po wypadku:(od tego czasu porusza sie na wózku:(takze to nam bardzo utrudnia starania:(i nie wszystko działa jak należy:(dlatego musimy starac się tylko w dni płodne...mam nadzieję że dobrze je wyliczam:)ale teraz po @ idę na cytologie to się gina zapytam o monitoring cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymam kciuki za staranka w Walentynki. Mnie pozostaje czekanie do marca o ile nie dłużej, zależy co powie gin po wizycie. Na razie mam powrót wrednot :( Co do Walentynek to znając życie mój M jak zwykle zapomni :/ więc nawet na czekoladkę nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz dostałam prezent:)dzis przyszedł:)naszyjnik i kolczyki serduszka z Avonu:)śliczne:)nawet pudełeczka w serduszka:)takie słodziutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej byl temat o kremach na mrozy i wiatr, a wiec tak: PENATEN BABY krem chroniacy przed zimnem i wiatrem dla dzieci od 1mies 15.99 BIODERMA ABCDERM COLD-CREAM ochronny krem natluszczajacy dla dzici od 1mies 33zł MUSTELA BEBE COLD CREAM krem ochronny dla dzieci od 1dnia zycia 25zł MUSTELA BEBE sztyft ochronny z kremem ochronnym dla dzieci od 1 dnia zycia 25zł DAX COSMETICS POERFECTA BABY krem ochronny na kazda pogode dla dzieci od 1 dnia zycia 9zł WELEDA BABY & KIND balsam chroniacy przed wiatrem i zimnem dla dzieci od 1 dnia zycia 35zl FLOSLEK LABORATORIUM krem pielegnacyjno-ochronny do twarzy i ciala dla dzieci od 2mies 11zł ZIAJKA krem z filtrem SPF 6 dla dzieci od 3mies 5.70zl SKARB MATKI krem z filtrem UV (SPF 20) na zime dla dzieci od 7mies 22.40zł PHARMACERIS AT Atopic-Dermo Cream deelikatny krem do twarzy dla dzieci od 7mies 31.80 Nivea Baby krem na kazda pogode dla dzieci od 1 dnia zycia 14zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bardzo dobra decyzja z monitoringiem :-) Netta znowu wrednoty ? ehh, Ty to się masz...a te anty to już drugi cykl bierzesz tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja się pokuszę o komentarz w sprawie Magdy... Przeżywałam to bardzo, może dlatego, ze Bartuś jest tylko o miesiąc młodszy.. Jeśli nawet to był wypadek (wolę nie snuć podejrzeń), to chyba każada matka chwyta za telefon i dzwoni na pogotowie a nie szuka sobie alibi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem tak Dziewczyny - dopóki nie znajdą ciała, nadal będę uważać, że Małą sprzedano. Za bardzo to wszystko pogmatwane. Nie wiem w jakim szoku trzeba być, żeby zamiast dzwonić na pogotowie, zostawić dziecko pod drzewem. Przecież normalne by było, że ktoś to ciało w końcu znajdzie - nikt przez prawie 2 tygodnie się na nie nie natknął? Psy nie podejmują tropu? Matka teraz wymyśliła wersję o nieumyślnym spowodowaniu śmierci - wie, że za coś takiego dostanie mniejszy wyrok niż za handel dzieckiem. Nie chce mi się wierzyć w to wszystko co widzę i o czym słyszę. Chcę wierzyć, że Malutka żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke jestem po USG prawdopodobnie bedzie dziewczynka :) Na 100% mi nie powiedzial wogole jestem zla bo malo co powiedzial nawet kurna zdjecia nie mam:( ale mala zaslonila buzke raczkami wedlug mnie jakby chcial to by zdjecie zrobil. STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............17.............08.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP..............DZ..... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie................ ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia śliczny ten komplet. Taki delikatny i kobiecy. Ja jak chce mieć biżuterię to ostatnio sama ją sobie robię. Zlazłam sobie takie hobby. Zawsze to odciąga mnie od myślenia non stop o maluszku. http://szafa.pl/c8958808-kolczyki-wozki-dzieciece.html - to przykład mojej działalności (trochę w temacie maleństwa). Beti dziś kończę pierwsze opakowanie. Niby wrednoty są mniej intensywne, ale to i tak żadne pocieszenie bo najchętniej pożegnałabym je na zawsze. Może przy drugim opakowaniu będzie lepiej. I tak muszę pogadać z gine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa :) gratuluję:) to jakie imiona dla Dziewczynki szykujesz? 🌻 Love? ...juz powinna być rozpakowana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dla dziewczynki bedzie Anna Dorota prawdopodobnie ale szukam lekarza ktory zrobi mi usg 4D i planuje sie niedlugo wybrac a do ktorego tyg sie robi takie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta fajna ta biżiteria Twoja:)u nas w pracy też jedna babka przyniosłą:)i sobie wziełam 2 pary kolczyków i wisiorek:)śliczne i za grosze:)ciekawe czy ja bym umiała takie cuda robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Wczoraj miałam wizytę, gin spóźnił się dobrą godzinę, zrobił szybciutkie usg, sprawdził czy główka jest na dole no i jest, nawet niewiem kiedy się przekręciła mała diablica:)no i osłuchał w końcu bicie serduszka, biło przepięknie, oby tak zawsze..:)chciałam aby ją zważył, no ale powedział że nie , palant, spóźnił się a potem załatwia Nas w ciągu minuty;/;/;/ A co do Małej Madzi, wczoraj oglądałamw tv, poprosru brak słów..... a mój M gledził od początku że tu jest wina rodziców, nie wierzyłam....a jednak. No ciekawe co u Love, by się w końcu rozpakowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta kolczyki fajne, ja tez kupiłąm nie jedne od znajomej co robi, ale juz nie kupie, bo ciągle sie rozpadaja, jedne od razu po tygodniu i głupio mi było powiedziec, moze tylko ona jakos słabo je robi ze na pól sie rozpadaja itd ? Katia- gratulacje dziewczynki, mi przedosttanio tez nie zrobił zdjęcia, teraz 20.01 poprosiłam to marudził ze bedzie słabo widac i takie zrobił na odczepnego, teraz czekam na 15.02 z niecierpliwoscia na usg i się stresuje czy wszytsko ok, choc mały sie rusza. wczoraj sie naśłuchałąm ze za mało pewnie jem potem że zle jem, bo mam nieduży brzuch- jak dla mnie duży :) i ze nie widac pod swetrami- założyłam 3 takie luzne i duże bo zimno :) i ze powinnam jesc zupy i razowy- no tego nie jem :( Dziewczynki a powiedzcie czy mozemy jesc olej lniany ?? bo cos mi sie obiłao że nie, a mój M wcozraj kupił dla mnie że niby zdorwy wydał prawie 20 zł i teraz nie wiem czy mozna :/ Kala - a od kiedy ważą dziecko ? bo mi jeszcze nigdy nie powiedział, mnie też to denerwuje jak sie gin spieszy ! płące 120 zł za wizyte która trwa 7-10 minut mówi szybko, czasem go nie rozumiem, widac że zmęczony nie wazne o której godz jestem i w dodatku wdze, ze go nudzą moje pytania nie słucha do konca, pewnie czesto je słyszy ale nie jest to fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia wcale tak trudno się jej nie robi, trzeba mieć tylko małe kleszczyki i coś do cięcia drutu. Komponenty bez problemu można kupić, kosztują grosze. Zresztą sama jak sprzedaje te kolczyki to po 3-5 złotych. Więc majątku na nich się nie dorobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc powiem też, choc miałam nie komentować Tez od początku wiedziałam, że to ta matka i mówiłam to to mama i M patrzyli na mnie i mówili że chyba oszalałam A teraz to nie wierze w ani jedno jej słowo...10dni udawała biedną pokrzywdzoną i oszukiwała wszystkich (a teraz jeszcze wymaga wspólczucia bo jest załamana??) I nawet jesli jej spadło to co wyrzuciła... głodnym psom na pożarcie?? ooo zaraz bede matką, ale ruszyły we mnie takie pokłady złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii28 może twoja znajoma coś nie dogięła i dlatego się rozpadły. W swoich chodzę sama i jakoś do tej pory żadne mi się nie rozpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka - dzięki za te kremy upewniłam się że nie wydałam na darmo pieniędzy na krem Z tego co wysłala Vilia tez przeczytałam że od pierwszych d.ż Katiaaa gratuluje córczki KALA najważniejsze, że z Malutką w porządku Często lekarze są przepracowani i nie mają czasu JA męczę, pytam o wszystko 20razy i siedze po godzinie w gabinecie:), trzeba semu dopytywać A i tak nieraz mam wątpliwości Ausiiii28 moje dziecko pierwszy raz zważono (tzn. wyliczono wagę na podstawie wymaiarów) w 21tyg (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusi mi wazył w 21tc, 24tc, 27tc za pomocą obwodu główki i długości kości udowej bo ciągle mu ględziłam ze mówią zę brzuch mały i dziecko nie rośnie, z resztą on sam ciągle mi gadał że coś małe to dziecko...pajac, wiec chciałam wiedzieć czy jest oki. a teraz wizyta przebiegła jak przeminęło z wiatrem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, jak dziś samopoczucie? Skurcze nie męczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula, nie wiem jak to jest z badaniami w trakcie brania clo. Staraczka monisia, ja zawsze szukałam konsultantki i nie wiedziałam że jest sklep internetowy avon. Dzięki! Kolczyki sliczniusie! Ja pewnie dostanę bombonierke bo się mężowi na ostatanią chwile przypomni.. Nie wiem co się z nim opstatnio dzieje. CZasami mam go dość ZUPEŁNIE ZAPOMNIALAM O WALENTYNKACH!! POWAGA! A tydzien po nich mam rocznice ślubu. Gdzie ja mam glowę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula, miala być: z badaniami w trakcie brania ANTY. Narzekam na męża ale widzę że ze mną też cos nie teges :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
ja tam tej matki wolę nie oceniać, jeżeli naprawdę dzidzia jej spadła na podłogę, to dziewczyna mogła dostać szoku. Do tego może wszyscy jej w domu gadali, i dawali rady i bała się powiedzieć. Ja sama mam schizy, że mi bobek wypada. Staraczka Monisia, myślałam, że w tym cyklu zajdziesz, bo Ci temp po owu zjechała jak do zagnieżdżenia. Może tym razem się uda. Ja mam nowy patent na wkładki laktacyjne. Kupiłam Belli za 18 i stosuję na wyjście gdzieś, a tak przecinam podpaski najtańsze na pół i mam 2 wkładki, a dużo taniej wychodzi. W kosmetykach uważajcie na parabeny, miałam chusteczki pampers i ich nie było, teraz DADA i są ze 4 różne parabeny, podobno rakottwórcze, więc ja myję dooopkę małej wodą z białym jeleniem i na to sudokrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia123 nam położna mówiła, żeby nie używać sudocremu jako środka pielęgnacyjnego, tylko na odparzenia. Na co dzień polecała np.linomag...moja siostra i siostra M też używały na co dzień sudocremu...ehh...ile głów tyle opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka kupiłam NIVEA na każdą pogodę Ta Madziunia mi z głowy wyjśc nie może...normalnie płaczę patrząc na zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa powiem Ci że ja też się zastanawiałam czy to nie na to temp spadła..ale jak widac to nie to:(ale będe się starac dalej:) boże czytałyście że jakas psycholog stwierdziła że mała Madzia wcale nie musiała zginąć od urazu przy upadku...ponieważ rzadko sie to zdarza....tylko zamarzła po tym jak ja matka pod tym drzewem zostawiła:(cos strasznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kopiujcie najaktualniejsze tabelki bo ja dzis dodalam plec a kopiujecie starsze tabelki i mi zniklo. STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............17.............08.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie................ ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×