Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 grgfgrrfg

piertolone adobe flash :O

Polecane posty

Go艣膰 grgfgrrfg

kto mi pomoze? nic mi prawie nie dziala przez to! gdzies weszlam gdzie kazano mi sciagnac jakas najnajnowsza wersje tego adobe, sciagnmelam i jeb, nic nie dziala !! szukam jakichs wtyczek w mozilli i jest jakis b艂膮d, cholera jasna co mnie podkusi艂o :O POMOCY!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
odinstalowalam, z reszta sciagnelam ze str adobe, na ktora przekierowala mnie jakas strona, odinstalowalam tamto i dalej nie dzialal youtube np:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Podaj adres z kt贸rego pobra艂a艣. Prawdopodobnie trojan w rzeczy samej. Flash instaluje si臋 niemal automatycznie je偶eli nie masz - klika si臋 w button w przegl膮darce, kt贸ra przechodzi na stron臋 Adobe i pobiera/restartuje i gotowe po minucie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
nawet reklamy na kafe nie wyswietlaja sie :O moze wersja firefoxa jest niekompatybilna z ta najnowsza wersja adobe?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
teraz mam zainstalowane adobe flash player 11 plugin 64bit jakos tak i jakies adobe air(no i adobe reader), wczesniej mialam co innego, sciagnelam to najnowsze i przestalo dzialac, odinstalowalam najnowsze i dalej nie dziala, z powrotem zainstalowalam najnowsze, stare odinstalowalam, dalej nic :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
czyli nikt nie podo艂a mojemu problemowi :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
no teraz to juz odinstalowalam wszystko z kompa co zaczynalo sie od adobe ... :O tylko co mam teraz sciagnac, zeby dzialalo..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
no ale najnowsza wersje?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
jezus maria no to sciagnelam najnowsza no i co... pisze ze aktualizacja przebiegla pomyslnie, ale nic dalej nie dziala, klikam zainstaluj brakujace wtyczki, znajduje sie jedna, daje instaluj i wyskakuje b艂膮d :O ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ganta
Tak to jest jak si臋 u偶ywa Internet E :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
uzywam firefoxa :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
moze faktycznie to wina javy jest, pokazuje mi ze mam jakas nieaktualna,wrecz niebezpieczna(jakies dwie takie wtyczki z javy mam), no to klik sciagam niby zainstalowala sie nowa... reset kompa i hooj nic nie ma na dodatek myszka przestala dzialac !!!!!!!!!!!!!!!!! jakas klatwa 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak nie masz nic na kompie wa偶nego to format i system od nowa bo nie wierz臋, 偶e ta niestabilno艣膰 systemu jest normalna. Poryte biblioteki, jakie艣 dziwne procesy w tle i inne wianki...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
jessooo 馃槶 ale kupilam tego laptopa w wakacje :O wszystko przez to ze sie nie znam i tak instaluje nie wiem co ... mam juz nowa jave, instalowalam adobe najnowsza, ale dalej firefox nie moze jakos tej wtyczki znalezc czy ocb ...ale wersje mam adobe 11 cos a ta wtyczka pokazuje sie 10.. moze w tym tkwi klopot

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
no ale wytlumaczcie mi... odinstalowalam stary adobe, zainstalowalam najnowszy, zainstalowal sie pomyslnie, zainstalowalam najnowsza jawe, odinstalowalam stara... no to o co biega do koorfy :O?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a na pewno masz wy艂膮czonego firefoxa? mo偶e Ci si臋 zawiesi艂 w tle. Tak to ju偶 jest z nowymi programami. Jak co艣 to zainstaluj sobie Oper臋 mniej si臋 wiesza. A wtyczki masz w narz臋dziach firefoxa i lepiej zainstaluj wersj臋 z pliku exe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przedstawiasz problem lekko chaotycznie i mo偶na tylko gdyba膰... w ka偶dym razie takie zachowanie flasha i ff nie jest normalne i wskazuje na zryty system. Jak odpalisz ff po restarcie kompa i wejdziesz na yt to jaki jest komunikat/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
no ale resetowalam kompa kilka razy, wiec pewnie nie ma nic w tle... zainstalowac z pliku exe.. czyli ze co? mialam plik 'aplikacja' i z takiego instalowalam, to to samo? gdzie te wtyczki... teraz tez mi sie wyswietla zainstaluj brakujace wtyczki, no to wyszukuje sie jedna jakas wtyczka, daje dalej i wyskakuje blad i ze nie zainstalowano zadnej wtyczki i mozna jakos recznie.. wybaczcie taka t臋pa jestem w tym temacie 偶e szoke :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grgfgrrfg
do wyswietlenia tresci tego typu konieczna jest wtyczka :O:O i tak tez np na reklamach na kafe teraz mi sie pokazuje chaotycznie chaotycznie bo wkurfiona jestem 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×