Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cukrowa Ksiezniczka

Wysocy mezczyzni a seks

Polecane posty

:) co ja bym wolała?:D:D zeby był dobry w te klocki :classic_cool: zaradny, interesujacy, miły wesoły :D:D:D i abym mogła z nim sie seksić na stojaco pod prysznicem bez stołka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Be
z bogatego doświadczenia wiem, że wysocy mężczyźni mają raczej cienkie członki generalnie lepszy jest trochę krótszy ale gruby niż odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
v34 - taaa i żeby do tego był kurduplem po metr siedemdziesiąt:D:D:D to wszystko co opisałaś - super, ale nie wmawiaj mi, że nie musiałby miec opowiedniego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na powaznie to chyba jakies małolaty na taki prestuiz leca bo w moim wieku nie zazdrosci sie wzrostu u meza kolezanki a innych wartosciowych cech :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczus29
taki co ma cienką parówke moze ci wlożyć po łokieć ręke .. Czlowiekowate nie skladają sie tylko z penisa .. Kobiete mozna uszczesliwic roznymi czesciami ciałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczus29
Nawet głową !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 168 wzrostu i wierz mi wystarcza mi facet 174 :classic_cool: Pees trzymam za....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
v34 - nie wiem ile masz lat, ale przecież każda chciałaby miec atrakcyjnego, a wysoki=atrakcyjny, więc zazdrośc jest niezależnie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
v34 - wystarcza ci, bo widac na wysokiego nie masz szans, no nie wmawiaj mi, że nie wolałabyś żęby twój był te 10 cm wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffds
niektorzy twierdza ze wysocy powyzej 185 cm , ktorzy biora sobie bardzo niska partnerke mają kompleksy .. I tutak podobno nie chodzi o to ze niska jest lepsza niz wyzsza tylko ze ci panowie mają kopmleks małego siurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 163, on 193...nie ma zadnego problemu w zadnej pozycji.nie wiem o czym mowicie.wiadomo,ze sexu na stojaco sie nie da (choc zawsze mozna na czyms stanac),ale reszta odbywa sie normalnie.mialam juz facet 173cm i bylo tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffds
niektorzy twierdza ze wysocy powyzej 185 cm , ktorzy biora sobie bardzo niska partnerke mają kompleksy .. I tutak podobno nie chodzi o to ze niska jest lepsza niz wyzsza tylko ze ci panowie mają kompleks małego siurka i niska partnerką próbuja zatuszowac swoje niedoskonałosci by podkreslic swoj wzrost przy niskiej partnerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
sdffds - jest odwrotnie. to niskie dziewczyy wybierają b wysokich, żeby zmniejszyc ryzyka,że będą z tego niskie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel śmierdzi benzyną
Bardzo słószna ówaga. Jazda przodem, albo tyłem i mała może mieć 159 w szpilkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiem twierdzić że nawet u ciebie miałabym szanse :D:D:D :classic_cool: teraz Ty mylisz pojecia :D:D nigdy nie sugerowałam sie wzrostem faceta jako jego atrakcyjnoscią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
v34 - u mnie każda by miała, bo ja jestem kurduplem i wiem, że nie mam co wybrzydzac. i skończ pierdolic, dla każdej wzrost jest wyznacznikiem atrakcyjności ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffds
sdffds - jest odwrotnie. nie jest odwrotnie .. Jesli wyoski chodzi z wysoka to jego shrekowata twarz jest widoczna .. a gdy chodzi z niską to najpierw kazdy zwraca uwage na to jaka ona malenka przy nim i jak urocza wygladają jak ojciec z córką , a nie na jego groteskową buzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam coanjamniej kilka par gdzie partner jest albo równy ze swoją partnerką albo nawet niozszy i nie powiem ze to sa kobiety, które nie miały by szans u wyzszych ale ich wybór kompletnie mnie nie dziwi :P mam czasem wrazenie ze ci niewysocy faceci potrafią czasem w sobób wyjatkowy nadrobic ten lekki minus jakm jest ich wzrost :P choc nie chce tu uogólniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel śmierdzi benzyną
Z tym że jazda tyłem może nie potrwać za dłógo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnin
no sory ale jak dziewczyna ma 160 cm to jest kurdupel ! jak ci nie pasuje wysoki wzrost u faceta to poszukaj sobie kurdupla takiego jakim ty jestes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczus
Ja zawsze przy swoim 160cm miałam dużo wyższych partnerów mniej więcej 190cm jak i więcej i zawsze udało nam się dopasować nie było problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletttttta
Ja mam 165 a moj aktualny facet ma 187 i jakos nie zauwazylam dyskomfortu w sexie :/ czyli problem z dupy moze autorka jeszcze do gimnazjum chodzi i sex dla niej polega na rozlozeniu nog dalej niech facet sie stara ..... no to wtedy jest problem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierrrrdolę, znowu debilny temat o wzroście :O Jednemu poskąpiło a drogiemu dało z nawiązką... na przykład mnie. :classic_cool: Kwestia genów. 😴 Ale muszę się do jednego doyebać. :D "moj tez ma 196 a ja niecałe 156 " Niecałe 156 młahahahaha z milimetrami liczysz? :D Nie sądzisz, że niecałe wygląda dobrze w zestawieniu z zaokrągleniem? :D Niecałe 156. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksualne zadzeeeee
Ja autorke po czesci rozumiem... np niektore pozycje bywaja bardzo bolesne. Mnie bardzo boli w trakcie seksu choc mam partnera rownego sobie a co tu dopiero przy wysokim wzroscie. Byc moze problem nie lezy w jego wzroscie ale w tym ze odczuwasz bol. Pomysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34r5t6yuikjhgfd
dziewczyna 160cm ktora ma porownanie jak jest w lozku z facetem 170cm a facetem 190cm odczuje roznice. w pozycji klasycznej z clopakie nizszym nasze twarze sa na tej samej wysokosci, mozna patrzec w oczy, calowac sie, z wysokim jest inaczej. wiem bo mam porownanie:) z reszta jesli chodzi o calowanie sie na ulicy np stojac tez lepiej z osoba o podobnym wzroscie, nie boli kark od przechylanai glowy w dol, nie trzeba stawac na palcach. jak dla mnie roznica max 20cm jest najlepsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×