Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cukrowa Ksiezniczka

Wysocy mezczyzni a seks

Polecane posty

Gość seksualne zadzeeeee
I wlasnie bliskosc jest wazna w seksie a przy takiej roznicy wzrostu jest to nie do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko 195 wzrostu
Ja mam 195 wzrpstu, z żona troche powyżej 160 i jakoś jak leżymy w łóżku to czasami nawet wyższa jest :) A generalnie to już dawno zauważyłem, że niskie puszyste laski lubią długich i chudych. Poważnie - wiele takich małżeństw znam osobiście. Zauważyłem też, że często na zabawach tanecznych z małą przy kości lepiej mi się tańczy. Może was to bawi - zresztą mnie też - ale mówię poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana 81
ja mam 157 cm, Mąż 198 cm wzrostu i uwielbiam się z nim kochać. Pozycja od tyłu, na łyżeczki, na jeźdźca, misjonarska- nie było problemu ze wzrostem. Kochaliśmy się też na... pralce w łazience ;-). Myślę, że da radę się dopasować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poryhpgynp
a ja mam teraz faceta wyższego ode mnie i jest super. Wcześniej miałam faceta w tym samym wzroście, i do tego miał dużo większego ptaka. Nie wzrost jest ważny, a to czy facet chce zrobić Tobie przyjemnosć czy tylko "pchac w rurę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrenhole
Mam dziewczyne nizsza od siebie duzo i pozycja na pieska nie wchodzi w gre :( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaaoaany
Ale pierdoły tu ludzie piszą; że dziewczyna niższa to na pieska nie daje radę? - to chłopie pogimnastykuj się trochę; że musi z nim porozmawiać,że problemem w związku jest różnica wzrostu? - jasne napewno dla dobra sprawy se nogi utnie; o i to wcześniej ktoś zauważył - że ma prawie 156 cm hehehehe; rozumiem prawie 160, no coś pomiędzy 155 a 160 ale żeby milimitry dokładać a facet i talko na cycki się gapi................ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykam się ostatnio z wysokiego partnerem ma 199cm ja 164cm podczas stosunku czuję dyskomfort chodź stara się mnie przygotować na penetracje odczuwam mocny dyskomfort , w środku po stosunku pochwa mnie mocno boli nie chce mu o tym powiedzieć bo bardzo mi na nim zależy , do tej pory moi partnerzy mieli penisy dł 14 15cm max , obecny partner ma 23cm .Próbowałam stosować dodatkowo lubrykant ale to tez nie to co kiedyś nie odczuwam pełnej przyjemności ze zbliżenia nie wiem co robić do kogo się udać , może któraś z koleżanek mi podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmen
Olivia28, niestety, nic nie poradzisz. Jedyne, co możesz zrobić to powiedzieć facetowi o tym. Głębokość penetracji on może "regulować" podkładając odpowiednio dłoń przy c**eczce ;) Sprawdzone osobiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 164 wzrostu i zawsze ciągnęło mnie do dużo wyższych. Jestem przy tym szczupła i kiedyś z kimś , już dawno byłym ,kochałam się na stojąco przy ścianie , gdy on trzymał mnie na rękach.Od tamtej pory od razu jestem mokra , gdy dochodzi do takiej sytuacji. Generalnie lubię dobrze zbudowanych, silnych facetów i seks z takimi , zwłaszcza od tyłu i na jeźdźca, oczywiście na stojąco to ulubiony motyw. Duzi faceci z dużymi k****ami to jest to. Mój od pół roku obecny ma 190 wzrostu.Kawał dobrze zbudowanego i hojnie obdarzonego ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Mam 18 lat i poszukuje milego Pana z kultura osobista na sex telefon. Tutaj są moje fotki i nr tel:http://sexphone.pl/32.html. Jesli podobnie jak ja strasznie podnieca Cie cos takiego zadzwon, a obiecuje, ze moje jeki podczas masturbacji sprawia, ze poczujesz sie jak w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? MARZY MI SIĘ ORGAZM i każda droga ku niemu jest dobra. Moja muszelka jest taka cieplutka i mokra, że aż się prosi o pieszczoty. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/dorota_sex_telefon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynaturzone takie 2m kiedys mi sie podobali a teraz juz nie pały wielkie ,ruchy siermiezne a i na pogotowiu nocnym mozna skonczyc jak sie ma pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×