Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cukrowa Ksiezniczka

Wysocy mezczyzni a seks

Polecane posty

Gość Cukrowa Ksiezniczka

Witam! Moj chlopak ma 196cm wzrostu a ja 160 cm. Z tego wynika problem przy naszym wspolzyciu. Z racji jego wzrostu seks nie moze byc taki jaki bym chciala. Brakuje mi subtelnosci i namietnosci oraz fizycznego kontaktu. Zazwyczaj seks odbywa sie w malo komfortowych dla mni warunkach. Chcialabym tylko romantycznego seksu a nie zwyklego pchania w dziure. Przy jego wzroscie jest to niemozliwe. Czy jest tu ktos o podobnym problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniaczka8664
Tez mam wysokiego chlopaka i masz z tym racje ze nieraz nie jest zbyt komfortowo. Kocham sie z nim raz na 2 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgess
69 odpada przy takiej roznicy wzrostu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec z druzgotem pada mit że najwieksze wizięcie mają tylko wysocy faceci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel śmierdzi benzyną
Zayebista taka mała, poręczna. Można ją jedna ręką trzymać za dóópę, i na stojąco nadziewać, a drógą ręka cycki macać. ;) Medaliki zostały w Ekstralidze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukrowa Ksiezniczka
Chcę wielkiego sk00rwiela, który mnie zerżnie bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
v34 - to nie jest mit : po prostu dla kobiety prestiż posiadania wysokiego faceta jest o wiele ważniejsza niż seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel śmierdzi benzyną
No niestety 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatowa łąka
cukrowa moj tez ma 196 a ja niecałe 156 wiec różnica diametralna ale jest tyle fajnych pozycji ze naprawde nie narzekam sex jest zajefajny i nie wyobrażam sobie skims innym kwestia pozycji i próbowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glajdorek
Wy sie z niej nabijacie a dziewczyna ma problem. Myslicie ze to jest przyjemnie kochac sie z kims tak wysokim? to sprubujcie przy tej roznicy wzrostu ktory jest u autorki. Idiotki! Kilka slow do autorki. Moze porozmawiaj z partnerem o tym co cie trapi. Nie ma co udawac ze jest ci dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
v34 - no jasne. przecież wiadomo jak fajnie będzie, jak ona wejdzie na imprezę z b wysokim partnerem i zobaczy zazdrośc w oczach psiapsiółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prestiżowo wyglada taka para on 196 a ona 160 :classic_cool: naprawde wyboiscie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatowa łąka
glajdorek ja ją rozumię ale poradziłam sobie to i ona da rade kamasutra istnieje a w niej super pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
v34 - wyrąbiście bo tak wysoki facet jest atrakcyjny, a kobieta wiadomo - każdy wzrost ma dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczus29
każdy wzrost ma dobry tak najlepszy wzrost u kobiety to 216 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brata który ma 186 wzrostu i miał dziewczynę taka około 160 :classic_cool: wybacz ale jesli ma sie deczko posmaku to takie zestawienie nijak prestizowo nie wyglada :D Dzis ma zone o wzroscie 180 i teraz wygladają naprawde normalnie :D wiec nie wiem czy to naprawde o prestiz chodzi:) a jesli ktos sie tym kieruje to mu potrzeba psychologa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
haha, zabłysnąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa mi
a dla mnie to sztuczny problem :P ja mam 161, mój 191 i nigdy wzrost nie był problemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
v34 - każdej chodzi, też przecież wolałabyś się spotykac z b wysokim niż ciut wyższym od ciebie, więc nie . jak razem wyglądają to nie ważne - dla niej bycie w związku z b wysokim to jest prestiż bo koleżanki zazdroszczą. nie ich wyglądu razem tylko wysokiego partnera, nie myl pojęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa mi
S_M i V34 - 🌼 dopiero zauważyłam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel śmierdzi benzyną
Taka mała cieńka w pasie w 69 powodóje szybki skórcz jaj. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×