Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kleooo87

karnacja i wygląd dzieci ze związków mieszanych

Polecane posty

Gość gość
Tak? No to oświeć nas i napisz co stworzył czarny człowiek konkretnie? Za co mamy mu być wdzięczni? Jaką kulturę stworzył? Tylko fakty proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od najważniejszego wynalazku czarnego człowieka : koła. Muszę coś jeszcze pisać czy może zaczniesz używać Google. Jak widać w szkole nie nauczyli cię nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużych różnic rasowych między arabami a europejczykami nie ma.. dzieciaki powinny być całkiem ładne. ja nie mam nic przeciwko takim parom O ILE facet bez zobowiązań wiąże się z kobietą bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny człowisk wynalazł koło? Jeżeli nawet w co bardzo wątpię to co jeszcze? Bo to niewiele w ciągu ostatnich kilkunastu tysięcy kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce można znaleźć ludzi o takim typie urody, że spokojnie można ich uważać za osoby pochodzenia arabskiego. Chodzi o rodowitych Polaków. Ja sama mam ciemne oczy, włosy, śniadą karnację i opalam się na delikatny brązik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te d***** maja w doopskach dobro dzieci, one mają czarnego kuta dużego i grubego i to dla nich najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny człowiek wynalazł czarną pastę do butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czarny człowiek wynalazł koło" :D taaa? a jakoś zadnego samochodu nie potrafi, hohoho :D pokaz mi afrykanski samochod :D buahahahahha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL to już dużo mieszanych dzieci i dorosłych jest. Czy to wam pasuje czy nie. Jakoś w TV nie widuję okrągłych różowych łbów tylko właśnie są rozchwytywani ludzie o egzotycznej urodzie. I znowu się powtórzę (bo świńskie ryje nie rozumieją jak się im raz coś powie) : to się będzie działo czy to się wam podoba czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez koła to byś jeszcze w lepiance żył więc już tak nie śmieszkuj jak 12letnia dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koła nikt nie musial wynajdywac frajerko bo wystarczylo popatrzec w nocy na ksiezyc i kazdy je znał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człekokształtny czarny Nigga nigdy nie stworzył niczego. Pół Afryki chce stamtąd uciec bo czarni potrafią tylko niszczyć i rozpładzać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjeddz do polski to zobaczysz jak te wasze kundle beda mialy zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bingol ty jeszcze tu płaczesz? Nie ma to jak rozmawiać samemu z sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeczytałem trzy strony tematu. Właśnie zmieniłem swoje poglądy. Kobiety mają zbyt dużo praw. I nie chodzi o związki z inną kultura bo to mi nie przeszkadza. Problem w tym, że wy myślicie jak typowe modelki z Instagrama. Polska jest krajem jednolitym etnicznie i jak masz inny kolor skóry to ludzie będą na ciebie patrzeć albo pytać czy mogą dotknąć twoje czarne dziecko i jak chcesz tu mieszkać to musisz się z tym liczyć. To samo jest w jak wy to mówicie "cywilizowanych krajach" które też są jednolite etnicznie. Pojedźcie do Afryki czy do Chin albo Korei to też będą was zaczepiać i dotykać. I poziom żenady sięga dna gdy kobiety chcą mieć mieszane dziecko żeby się wyróżniać. Ojoj te dzieci są takie inne i piękne i omg, ale nikomu nie wolno na nie patrzeć w mieście :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mędrzec Kafeterii

Związek z ciapatym, szczególnie z Arabem, to naprawdę upośledzenie dziecka. Np. mogą odziedziczyć geny neandertalczyka, który w genomie Arabów z Afryki jest bardzo częsty, a neandertalczyk, choć był silny, to był po prostu głupi. Najlepszy genom to genom rasy białej, która stworzyła całą cywilizację techniczną, jedynie rasa żółta im dorównuje, ale raczej przejmują technologię i robią na tym lepszy interes np. Chińczycy i Japończycy. Związek z czarnym lub Arabem, Hindusem czy Pakistańczykiem to jawna degeneracja, a już na pewno kulturowa. Naznaczenie biednego dziecka terminem ciapaty. Do końca życia może liczyć na w... od prawdziwych Polaków, a jak ma już gówniane imię i nazwisko typu Ahmed Muhammad to już dno kompletne. Jak już  chcecie mieć kolorowych to chociaż nadawajcie im zwykłe polskie imiona, a nazwisko po matce, to będzie im łatwiej. Nawet ciapaty chcący zostać w Polsce, jeżeli ma gram inteligencji emocjonalnej (bo intelektualnej nie ma zbyt wiele, to oczywiste), może przy ślubie wybrać nazwisko Polki. Dzieciom wtedy będzie lżej w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eresa

Skazac wlasne dziecko (urodzone ze zwiazku mieszanego) na bycie mulatem, (murzynem) to zbrodnia. Biedne dziecko, niczemu nie winne. Nigdy bym tego nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajsvsj

Wg mnie głupotą jest jak ktoś dąży do tego żeby koniecznie mieć białe lub mieszane dziecko (w tym temacie wypowiedziały się te 2 ekstremalnie głupie strony). Tacy ludzie powinni być wykastrowani za takie myślenie. Dziecko to nie zabawka która można sobie zaprojektować (już niedługo, niestety). 

Ale żeby wyzywać kogoś bo bierze sobie za partnera kogoś o innym kolorze skóry? Sorry, ale jak poznam kogoś kto mi pasuje, ma podobnie poczucie humoru, zainteresowania... będę miała kompletnie gdzieś opinie obcych ludzi. Ważne jest tylko to, żeby ta osoba była wychowana na "zachodzie" (UK, Ameryka pn., ewentualnie Australia, chociaż to nie zachód), bez religijnych ekstremozmow i religijnej rodzinki. 

W Polsce jest już dużo par mieszanych, panowie i panie. Jeśli komuś na widok takiej pary gotuje się w główce to może czas znaleźć sobie partnera i rozmnożyć się (tak z 5-8 dzieci, żeby wyładować swoją frustrację). Problem w tym... że takich frustratow nikt nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romuś

Murzyn w PL to tak jak Cygan.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Cyganie nadal są źle postrzegani, a teraz na ulicach są gangi żebrzących Cyganów, chyba murzyni mają lepiej, a na ulicach widać dziesiątki kobiet z czarnymi lub śniadymi i nie muszą być to paszkwile skończone, chociaż zazwyczaj są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jssbsh

Bo paszkwile to częste zjawisko i u kobiet i u mężczyzn więc statystycznie na ulicy zobaczysz paszkwila (czy to z czarnym, czy to z białym...) Także wiesz...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×