Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jakis dziwak!!!

Chłopak nie zapłacił za mnie na spotkaniu. To normalne?!

Polecane posty

Tylko bufon uważa, że jest spełniony i nikt nie widział w zyciu wszystkiego. No, chyba że już nie żyje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowa _LordKoks a jak ty imponujesz kobietom i pokazujesz ze ci zalezy? napewno nie poprzez kase i stawianie to przeciez jasna oznaka slabosci i tego ze jestes biedny duchowo i nie masz ciekawego zycia i probujesz "kupic kobiete" ale widze ze kafeterjanowym dziwom to odpowiada :D chociaz mam pieniadze i nie jestem sknerom ale jezeli idziesz po to zebym stawial a nie poto zeby mnie poznac to spierdalaj i sie oburzaj huj mnie to obchodzi a na to wskazuje ze tak robicie bo mimo ze ktos sie wam spodoba to nie umowicie sie z nim bo wam na pierwszej randce nie chce stawiac prostytuty... jestem ciekawym facetem z ciekawym zyciem nie musze podbijac swojej wartosci banknotami, na randke dziewczyny ze mna chodza po to zeby mnie poznac bo sa ciekawe jaki jestem bo im w jakis sposob imponuje w jakis sposob je intryguje i ja ide na ta randke w takim samym celu zeby poznac, porozmawiac a jak ktoras oczekuje zeby jej stawiac na pierwszych randkach to niech spierdala nie jest warta zeby ja poznac... jak bym chcial inwestowac jak ktos tam napisal to bym poszedl na pewniaka do burdelu chociaz tam nie chodze , a nie placil bym nie wiedzac czy cos z tego bedzie.. czemu niby facet ma stawiac kobiecie ktorej tak naprawde nie zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzioow
Koks zachowuje się jak typowy idiota - najpierw opowiada niestworzone bzdury, których nikt normalny nie jest w stanie zrozumieć, a następnie stwierdza, że jest inteligentniejszy od innych :D Załosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _LordKoks = patologia
_LordKoks = patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda kole w oczy moje popierdolki jakis tam koks zjada was inteligencja :) a tym czasem mozecie calowac moj pierscien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiajcie się lorda, przecież nie jest "sknerom".:D A tak na poważnie, to myślę że najrozsądniejszym rozwiązaniem jest takie, że facet proponuje płacenie a kobieta odmawia i każdy w sumie płaci za siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzioow
To racja, inteligencji i poziomowi, który LordKoks prezentuje trudno dorównać. Wystarczy poczytać by to wyczuć. Ach to się nazywa klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhammmm
"sknerom" taaaaaaaa pomineles bardzo istotne slowo-pseudo. Jestes pseudointeligentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
a jak spotykasz sie juz z nia dluzej? tzn juz ja znasz. to oczywiscie bez sensu placic za obca osobe, ale nie trzeba tak ostentacyjnie tego mowic jak facet o ktorym pisala autorka. ja uwazam ze jak facet umawia sie z dziewczyna ktora zna i chce sie o nia starac to powienin placic. ale poki chce tylko ,,ocenic,, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virescens
Powiem tak odbiegając nieco od tematu. Dzisiaj jechałem trasą 631 koło Warszawy Deszcz, zimno i nieprzyjemniej max 8 stp ale powiem Wam że jak tamta trasą tyle lat jeżdżę to w życiu w najcieplejsze lato nie widziałem takiej masy dziwek-tirówek. O czym to świadczy ? Zgadnijcie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle, to na pierwszą randkę powinno się umawiać w "tanich" miejscach gdzie można zamówić kawę czy herbatę za parę zyli i wtedy każdego faceta na to stać więc nawet kiedy panna jak autorka przyjdzie z pustą kiebzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja uwazam ze jak facet umawia sie z dziewczyna ktora zna i chce sie o nia starac to powienin placic." zabrzmialo to najmniej kurewsko ;) tu moge dodac. "postawie ci drinka bo znam twoja cene, w twoich zylach plynie jedno.. wieczne kurwienie...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szanuje kobiet ktore uwazaja ze powinno sie za nie placic... jest cos z nimi nie tak maja jakis kurewski gen aktywowany i najlepiej omijac takie szerokim lukieme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virescens
Aha, dodam jeszcze że wg wyliczeń Fundacji Ojców pokrzywdzonych przez sądy w USA w krajach skandynawskich uśrednione straty finansowe mężczyzn w wyniku randek z kobietami,ślubu,rozwodu i podziału majątku przekroczyły koszt usług seksualnych świadczonych przez dobrze opłacane prostytutki licząc 8-10 razy w miesiącu, dlatego też w feministycznej Szwecji mężczyzna może pójść do pierdla na pół roku za stosunek z prostytutką ( dziwka oczywiście jest bezkarna jeśli doniesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem popełniacie
baldur za dużo reklam w tv oglądasz!(marne reklamowe cytaty zachowaj dla rówieśników) Kobieta ma prawo czuć się spełniona w pewnym wieku. To kwestia spełnienia swoich życiowych pragnień. To forum ma niski poziom,aż by sie chciało adoptować czarnych gości i na nowo wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
czyli wolisz feministki: babo-chlopy ktore w spodniach dzielnie zapraszaja cie na kolacje? juz niedlugo dziewczyny beda same kupowac pierscionki zareczynowe, a moze nawet dawac je facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererss
cóż za światowe obycie :) dawno takiego przypadku nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto bylo oczywiscie do virescens a ciebie papierowa ponosi nie czytasz mnie uwarznie, chyba poczulas sie urazona... jak by baba marudzila mi na pierwszych randkach ze za nia nie place to zapytal bym sie ile bierze i czy z polykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając moje małe ,,fuck the system" i przez to lekkie rozgoryczenie to płaciłem zawsze ja. Jakoś tak by mi nie pasowało gadać z panienką o pieniądzach, przecież nie chodzi tu o jakieś kosmiczne sumy. Lepiej zapłacić i o tym że się płaciło zapomnieć, skupić się na tym po co się przyszło- poznać tą osobę. W sumie nawet jak z najlepszym kumplem idę coś wypić to też chętnie postawię, bo jak kogoś lubię to wiadomo że nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
A w Niemczech jest tak, że nie ważne kto kogo zaprasza,i gdzie nie pójdą, każdy płaci za siebie. Jestem kobieta, i ne pozwoilabym żeby facet za mnie płacił. Co wy baby jeleni szukacie czy sonsoringu?zeby sie pogibać gratisowo. życie coraz droższe się w waszej Pl robi, a wy jeszcze oczekujecie płacenia? az mi jest wstyd ze jestem kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28letnia
LordKoks to pedał! Facet zachwyca się swoją osobowością-to istne pedalstwo! Jak ciota ma płacić za dziewczyne na randce no prosze was!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfghj A w Niemczech jest tak, że nie ważne kto kogo zaprasza,i gdzie nie pójdą, każdy płaci za siebie. Jestem kobieta, i ne pozwoilabym żeby facet za mnie płacił. Co wy baby jeleni szukacie czy sonsoringu?zeby sie pogibać gratisowo. życie coraz droższe się w waszej Pl robi, a wy jeszcze oczekujecie płacenia? az mi jest wstyd ze jestem kobieta. -------------- PODBIJAM I TO JEST KLASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popełniająca, chyba jestem trochę za duży, żebyś mogła mnie wychować.:D A ten cytat z reklamy był sarkaźmikiem, zapomniałem tylko o cudzysłowie. Widzę, że nie wyczułaś intrygi ale pouczać i mondralkować to potrafisz. :P Koks, nie rozpędzaj się, nie jestem Twoim zwolennikiem. Jestem jedynie za zdrowym kompromisem w pewnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28letnia LordKoks to pedał! Facet zachwyca się swoją osobowością-to istne pedalstwo! Jak ciota ma płacić za dziewczyne na randce no prosze was!!!?? widze ze urazilem twoja szmaciarska dume :D wiem ze prawda boli ale nazywam rzeczy po imieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28letnia
dfghj nie jestes kobietą jestes podszywem! Kobieta wie kiedy i za co ma płacić Ale jak facet ma się za bóstwo,udaje kogoś przy kasie natomiast nie czuje potrzeby zapłacenia za wode mineralną kobiety za którą sie ugania TO JEST TO CIOTA KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baldur a gdzie okazalem ze jestes moim zwolennikiem ? w ostatniej mojej wypowiedzi przeciez cie znegowalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28letnia
_LordKoks MYLISZ się to ja nazywam rzeczy po imieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksu, ja do tego tematu podchodzę w ten sposób- jak raz na ruski rok planuję spotkać się z dziewczyną, nie oczekując niczego z jej strony to dlaczego miałbym za nas dwoje nie zapłacić? Od czasu do czasu warto wyjść tak poprostu z kimś, a wiadomo że wtedy tam te 50 czy 100zł nie jest szczególnie ważne. Jak dziewczyna fajna to ufundowanie jej jakiejkolwiek przyjemności jest przyjemne również dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×