Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jakis dziwak!!!

Chłopak nie zapłacił za mnie na spotkaniu. To normalne?!

Polecane posty

Gość Tomaszon
Jako facet czułbym się totalnie dziwnie licząc się ze swoją dziewczyną o złotówki, ale są rózni ludzie i mają do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee999
łooooooooooooooo ale problem macie bo się pozabijacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszon No właśnie. Liczenie się o złotówki jest takie.. nie wiem jak to określić. Nawet jak nie miałem kasy to to starałem się zamaskować. Debilnie czuję się jak czasami muszę w sklepie płacić drobniakami, a co dopiero z panienką się z takich drobniaków rozliczać- chyba by mnie musiało poyebać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też wolę tematu zapłacenia za jakieś tam coś tam nie poruszać, tylko zapłacić i tyle. Naprawdę to nie są takie sumy żeby sobie psuć wieczór myśląc o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericccaa
Przeczytałam to całe forum i wnioskuje że _LordKoks to czubek. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze z braku argumentow czepiasz sie literowek ? masz tu "a" i sobie tam wstaw jak ci tak zalezy... ja polskiego uczylem sie w zedku a potem w liceum w studium juz niestety nie bo jak wiesz lub nie wiesz... tam polskiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ousygd
Lordzie, a jak podwozisz gdziesz dziewczynę to jak się rozliczasz za kilometr? Ja Ciebie popieram i chciałbym Twoich rad, bo tego nie mogę się nigdy z dziewczynami doliczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
Ta jasne...żal mi ciebie. Kobiety nie wiedza czego chcą a co dopiero, żeby miały wiedzieć kiedy powinno się płacić. Mam brata w Pl, i jak widze jak własnie takie jak wy.. wykorzystujecie niewinnych ludzi, to az mi sie nóż w kieszeni otwiera, na was. A to kino, a to podwózka do Krk, to klacyja, to obadzik, to kawa. I co rusz inna, bo złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. I nigdy, powtarzam nigdy, za siebie nie płaca...a dlaczego miało byc inaczej, bo ty tk mówisz na forum publicznym.. kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzioow
coś mam nieodparte wrażenie, że jakaś dziewczyna zostawiła Lorda dla hojniejszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////////
_LordKoks jesteś beznadziejny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzioow
miało być hojniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie argumenty masz na myśli skoro Twoim ulubionymi słowami są "szmata" i "dziwka"? Osobiście uważam, że facet nie powinien zawsze, wszędzie i za wszystko płacić ale radzę Ci, żebyś zmienił ton swoich wypowiedzi i złagodził retorykę. Może wtedy znajdziesz więcej zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest jeden fakt dosyć oczywisty. Jeśli panienka zaprasza to mogła by zapłacić za siebie. Gdybym został zaproszony i miałbym płacić za wszystko to nie sprzeciwiałbym się ale specjalnie wtedy zadowolony bym nie był. Tak samo gdyby jakaś pretensjonalnie ode mnie czegoś wymagała. Ode mnie nie można nic wymagać, wtedy się denerwuję. Choojowo bym się czuł gdyby mi dziewczyna coś fundowała. Ale jak facet zaprasza to jednak musi zapłacić. Niby mamy to równouprawnienie ale tak poprostu trzeba. Koksu, odpuść swoje teorie bo to takie troche dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baldur pisalem gdzies ze szukam zrozumienia ? ja tu szukam rozrywki, a tonu nie zamierzam zmieniac SIEMAAA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksu, powinienem być ci wdzięczny bo już niedługo odbierzesz mi tytuł największego chama i frustrata kafe :) Pisz dalej, będziesz na topie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPI-
ROZRYWKI szuka bo zrozumienia nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GŁUPI- dobrales sobie idealny pseudonim i tyle w temacie :D Beliar oczywiscie ze jestem tu NAJWIEKSZYM CHAMEM i chce byc na topie w koncu LORD zobowiazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to chylę czoło przed nowym Lordem Chamomortem Von Koksusem Pierwszym, Voldemort by nasrrał w gacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to on Cię zaprosił na to spotkanie ? bo jeśli tak to myślę,ze powinien zapłacić albo chociaż inaczej powiedzieć ,żebyś sama za siebie zapłaciła bo rzeczywiście jeśli dosłownie tak to powiedzial to burak z niego, ja zawsze miałam problem jak ktoś mi coś fundował,źle się z tym czułam , nigdy nie wiedziałam czy mam oddać pieniądze czy odpuścić, strasznie nie lubiłam takich sytuacji, teraz nie mam już takiego problemu bo mam faceta i różnie jest raz on za coś płaci raz ja. zależy kto akurat jet przy kasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie była inna sytuacja, laska zaproponowała mi wyjście na piwo, głęboko w oko zaskoczony zgodziłem się , osobiście kupiłem jej to piwo. Napalona że ona mnie zaprasza a ja stawiam powiedziała - to może chodźmy na Pizzę, jestem taka głodna, zgasiłem ją trochę - słuchaj ale mam kasę już tylko na życie, a ona jak to to nie możesz od swojej laski pożyczyć ? (To miała być moja dyskretna lolitka) z pretensjami, a ja do niej: Mógłbym ale wtedy by gdybała na co, a nie mówiłaś nic o żadnej pizzy. OK zrobiła sobie plusa bo postawiła mi pizzę, powiedziałem że kasę jej oddam wyje^ała 50 złotych , a potem się nie odzywała, bo było dobrze dopóki jej stawiałem , co za pieprzony Taxomat , gdybym chciał d**e za pieniadze poszedlbym w inne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×