Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twoje Stare Kocisko

Uwazam ze po smierci nie ma NIC

Polecane posty

Gość Marlenko co
Tragedię to specjalnie mnie w życiu mnie dotknęły,ale w wielu sytuacjach się zastanawiałem dlaczego chociażby na daną osobę muszę patrzeć.Ciekawe co może przyjść do głowy komuś kto ma naprawdę zjebane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd kler może mieć pewność
A skad w seminariach, tam gdzie się ucza wiezą że nic nie ma? Co co uczą księzy, skąd wiedzą że nic nie ma? Sprawdzili to jakoś, myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
ależ niech sobie wierzy kto chce, jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
przykro mi to stwierdzić ale to wy kobiety jesteście w całosci sprawcami obecnego stanu rzeczy, gdyby nie wy nic by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wave
ponawiam pytanie : co z opętaniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
Oczywiście, że my. Rozmnażamy się przecież przez podział poprzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd kler może mieć pewność
a ja ponawiam pytanie skąd kler może wiedzieć że tam nic nie ma? Jaki mogliby miec na to dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie....
a co opętania mają do tego czy jest życie po śmierci czy go nie ma ? co ma piernik do wiatraka nie kumam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wave
schizofrenia?? no to poczytaj o schizofrenii i o opętaniach najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wave
a to że skoro są opętania, to macie już jakiś dowód że jednak coś jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj o schizofrenii się naczytałam, aż mi uszami wychodzi ta schizofrenia. I tak, większość opętań to przypadki schizofreników. Przypomniał mi się ciekawy filmik który pokazali nam na zajęciach. Był na nim wyjątkowo paskudny przypadek tej choroby. Leki pomagały mu jedyne odróżnić co jest prawdziwe, a co nie. Dalej widział "Demona" który kazał mu zabić kamerzystę, co chwile się rzucał bez powodu i zmieniał głos. Brzmi znajomo? Trochę jak z Egzorcysty, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Stare Kocisko
wiedza bo maja stare zrodła w ktorych pisze ze idea zycia po smierci to wymysł, wymyslony po to zeby miec pod kontrola jak najwiecej ludzi maja to w dokumentach sprzed tysiecy lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
opętanie jest dowodem na istnienie chorób psychicznych,a wszystkie egzorcyzmy działają na zasadzie placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
wy bo to wy dajecie doopy, a nie musicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie....
bez sensu....nawet jeśli są opętania realnie w co nie wierzę to świadczą one tylko o tym, że istnieją siły niematerialne ale przecież nie znaczy to, że jak umrzesz pójdziesz do nieba czy piekła zresztą to tak naciągane że daj spokój iluzje Coperfilda są lepsze mogą to być np. dusze kosmitów nawiedzające człowieka o masz następną teorię opętań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w opętania nie wierze, nie ma przykładu, tym bardziej, że powalająca ilość egzorcyzmów kończyła się śmiercią "opętanego" (zwykły zawał, biedaczyska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
Ja nic nie daję, biorę tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opętanie jest dowodem na istnienie chorób psychicznych,a wszystkie egzorcyzmy działają na zasadzie placebo. choroby psychiczne są bardziej rozpowszechnione przy osobnikach uznawanych za normalnych...typowo naukowych i przyziemnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reinkarnacja222
piszesz głupoty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd kler może mieć pewność
Mają to w dokumentach?!! hahahahahahaha!!!! Jestes po prostu głupi. Myślisz o księzach tak, jakby to byli jacyś bogowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd kler może mieć pewność
Czy któryś z nich umarł, a nastepnie wrócił i powiedział: tam nic nie ma :D No raczej we wszystkich tego typu historiach jak wracają to jednak cos jest. Więc nie chrzańcie. Gdyby kler był taki cwany jak myślicie to nie wymysliłby "nie cudzołóż", jednoczesnie wiedząc ze moga złamać to przykazanie. wymysliłby coś w stylu sekciarskim, ze np oni to mogą miec duzo zon, a reszta nie. A jesli uczą czegos, czemu nie zawsze sprostają, to chyba trzeba być idiota żeby mysleć, ze dlatego sobie to wymyslili, zeby sie później osmieszać łamaniem tego. Cos czego uczą nie jest od nich. Jest od Kogoś kto Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
Jeśli chodzi o mnie to ja nie mam zamiaru niczego się wypierać filozofie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanitaa.
Zadziwiające jak ludzie uwielbiają się wypowiadać na tematy o których nic nie wiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
Który ateista jest za zniesieniem obowiązku ratowania samobójców przez pogotowie,można też pomyśleć o dodaniu do cel w więzieniach i na komisariatach,na których każdy chętny będzie mógł się powiesić.Na pewno taka samo obsługa w samóbójstwie powinna istnieć w szkołach,tam to musi wiele osób dla których wszystko marność nad marnościami,po co mają się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
Ateiści wypowiedzcie się o konsekwencjach swoich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanitaa.
Konsekwencje poglądów..zadziwiające, ..jakie są konsekwencje poglądów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
hipotetyczne w razie wcielenia ich w życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanitaa.
...to juz sa chyba czyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×