Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twoje Stare Kocisko

Uwazam ze po smierci nie ma NIC

Polecane posty

Gość Twoje Stare Kocisko

tylko pustka, nie ma zadnego tunelu, zadnych dusz, po prostu nas nie ma, nie istniejemy, nie mamy swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdes
po smierci jest to samo co przed narodzinami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
to twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
to jaki jest sens życia wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Stare Kocisko
czyli wielkie NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Stare Kocisko
zycie nie ma sensu, ewentualnie jak ktos ma dobre zycie no to poki zyje, moze sie nim cieszyc, a jak ktos ma złe, to musi sie meczyc az nie umrze a potem koniec i robaki go zjedza i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
przekonamy się po,ale gdybym był o tym przekonany,tak na 100 procent,nic by mnie nie zmusiło do znoszenia wielu życiowych realików,podejrzewam,że nie tylko mnie.Mało przydatne społecznie twoje przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
no to po chooj się ma męczyć ktoś kto ma choojowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
Nie wiem co zmusiłoby mnie chociażby do odsiedzenia tylu w bezsensownej,nieprzydatnej szkole,i patrzenia się na obcych w większości ludzi,jeżeli nie wewnętrzne przekonanie,że żyje w pewnych realiach i nie mam prawa się z nich tak sobie wypisać,bo Bóg mnie w dupę kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
W przyrodzie nic nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Stare Kocisko
możni tego swiata, kler itp wciskaja ludziom kit ze COS JEST, po to zeby ludzie sie nie zbuntowali na nierownosc spoleczna, na okrucienstwo na swiecie, kler klamie ludzi ze jak za zycia beda zyc moralnie to po smierci ich czeka nagroda, a to gowno prawda. wielcy tego swiata dobrze o tym wiedza, dlatego rozpetuja wojny, w ktorych gina miliony ludzi, w afryce glod, a nikt im nie pomaga, bo po prosty ci wielcy typu prezydent bush i inni wiedza, ze nie ma boga ani zadnej nagrody i kary po smierci i ze jak teraz zabija tylu ludzi dla pieniedzy i ropy to nic im sie nie stanie. kler tez wie ze boga i zycia po smierci nie ma, dlatego zdziera z biednych emerytow, gwałci małe dzieci. jak wy tego nie widzicie, to szok...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
Ja będę nawozem pod tulipany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
Nawet jak tak jest ( tego nie wiemy),to co wyniknie z twojego przekonania dla szarych zwykłych ludzi jeżeli je podzielą,nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd kler może mieć pewność
że tam nic nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
Więc dyskutowanie jest jeszcze bardziej bezsensowne niż o tym czy Bóg jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
a najbardziej mnie ciekawi po chooj kobiety to nakręcają rodząc kolejne pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Stare Kocisko
no bo kler sie uczy juz w seminariach ze tam nic nie ma, tylko oni maja ludziom wciskac taki kit najwyzsi dostojnicy katoliccy typu glemp to starzy ateusze a jak ma byc cos po smierci, skoro za nasza swiadomosc odpowiada mozg, mozg umiera, nie ma swiadomosci, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
gupia offermo, bo żyć jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
A co ty wiesz o istocie świata w jakim żyjemy,żeby tak autorytatywnie o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
skoro fajnie to powiedz to tym co są sparaliżowani albo dzieciom co leżą w hospicjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6465464u46u
dokladnie... wystarczy spojrzec na ludzkie rosliny z uszkodzonym mozgiem a co dopiero jak mozgu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wave
no dobra, skoro nic tam nie ma, to co to są opętania?? i jak ludzie to robią że wydają z siebie dziwne odgłosy, krzyki, mówią innymi językami, których nie znali dotąd, wymiotują szkłem na przykład?? no skąd się to wzięło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Stare Kocisko
wiem, bo na zdrowy rozum jak sobie czlowiek pomysli, to dojdzie do tego smutnego wniosku:( reszta to fantazje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście , ze niektórzy skończą w piachu nieświadomie...co by to było , gdyby wszyscy mieli być świadomi....aż strach dla nich pomyśleć...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
No właśnie obwieśćmy chorym i nieszczęśliwym,nic nie ma śmierci,po co masz się męczyć,do tego się sprowadzają takie poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_...
może jutro, dziś już późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie obwieśćmy chorym i nieszczęśliwym,nic nie ma śmierci,po co masz się męczyć,do tego się sprowadzają takie poglądy. nie - ja bym nic nie mówił tym , co w piachu zostaną i świadomości innej niż swoja dupa - nie mają...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×