Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twoje Stare Kocisko

Uwazam ze po smierci nie ma NIC

Polecane posty

Gość Marlenko co
Idee mają swoje konsekwencje,a co to za czepianie się słówek.Pytam się o konsekwencje tego gdyby każdy człowiek był całkowicie pewny,że nie ma nic po śmierci,według mnie byłyby marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co w związku z tym ?
nie ma, to nie ma i po co ta cała dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
Jakie byłyby konsekwecje dla ładu społecznego przekonania wszystkich,że na pewno nie ma nic po śmierci,według najpierw należałoby przestać ratować saomobójców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenko co
podyskutować zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanitaa.
"Pytam się o konsekwencje tego gdyby każdy człowiek był całkowicie pewny,że nie ma nic po śmierci,według mnie byłyby marne." na tym świecie na pewno system by się w pewien sposób posypał hłehłe :) A czy nie ma nic, czy coś jest..doświadczcie a potem sie wypowiadajcie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi temat glupi autor
robie dla siebie nie dla klerow,sasiadow,mas czy innych poprostu "czlowiek jest tyle wrt ille moze dac innym od siebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasoprzestrzen
Ostatnio zastanawiam się dużo na tema życia po życiu, czy życia po śmierci. Trafiłam niedawno na fajną stronkę, w której jest wiele na ten temat. Odwiedzcie i zobaczcie http://smierc.org. Trochę rozjaśnia te wieczne dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazam ze po smierci nie ma NI
c Ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem pewien że coś jest
choć nie koniecznie w takiej formie jak wam się wszystkim wydaje. Czasami się czuje że siedzie w swoim ciele, zamknięty, uwięziony, a tak naprawdę jestem z innej bajki, i potrzeby typu sex, miłość itd. są wyznaczone przez mózg, ograniczaja moją prawdziwą naturę. Czasami mam wrażenie że ktoś mi w życiu pomaga w pewnych sprawach mam 6 zmysł, potrafię też wiele rzeczy przeczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nie wiem
Trzeba samemu cos przezyc, inaczej nie ma jak sie dowiedziec. Nigdy nie spotkalo mnie nic dziwnego, zaden duch sie nie pokazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×