Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LajzaMinelli

Czemu 36-40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??

Polecane posty

Gość LajzaMinelli

Czemu 36-40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??Wszystkie ,ale to prawie wszytkie tak twierdza a prawda jest taka drogie panie ,że widać po was wiek i czasami nawet wiecje niz 40 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greetij
Zgadzam sie w 100%!! Jak tylko ktos otworzy watek typu: ludzie daja mi mniej lat, od razu sfrustrowane 30l/40latki pisza jak to nie sprzedaja im papierosow w sklepie bez dowodu(przeciez nawet dzieci nie prosza o dowod!!!) i jak wygladaja na 20stki. Sama mam 22lata i troche mnie to smieszy, ze jakas kobieta po 40stce twierdzi, ze wyglada tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaraz sfiksuję
ja wygladam młodziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek widac nie tylko
Po rysach twarzy czy znarszczkach.Widać po sposobie bycia ,chodzie ,postawie itd. Smiesza mnie te wszystkie 40 letnie malolaty ,które ciagle uważaja ,że wyglądaja lepiej od 20 latki tylko dlatego ,że 20 latka np. jest otyła co dodaje jej np. lat . I te wszystkie Panie ,ktore biora sie za chlopców udajace ich rówieśnice . Drogie PANIE widać wasz wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek widac nie tylko
Autor topicku "zniesmaczony troszkę" Nie pisał ,ze to są starsze czy stare kobiety .Tylko czemu wszyskie 40 stki uważają ,że wygladają dużo młodziej??? A prawda jest tak drogie Panie ,że wyglądacie jak kobiety 40 letnie a to ,że ktoś mówi inaczej czasami zwykła grzeczność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tak nie uogólniał. Można znaleźć naprawdę ostre 40. :D Ale coś w tym jest, że jest wiele "przekombinowanych" kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEDY CIE SPOTKAM O ŚLICZNA
Piedolicie.... Od zawsze uważałem że 34 lata to idealny wiek dla kobiety. Ma wtedy najładniejsze piersi, cerę itd. W dodatku zaczyna się bawić sexem. A propos mam 23 lata. I kocham sie w 40 ale to nawiasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layrttgie
po 40 urodzinach ludziom niestety czasem "odbija" - mają poczucie uciekającej młodości i rozpaczliwie chcą zatrzymać czas - kobiety ubierają się w kuse opięte ciuszki, malują krzykliwie i ta solarka... a panowie - tokują młode dziewczyny i są równie żałośni. Szukanie młodszych znajomych to droga do donikąd i takie to ośmieszające. Ten stan mija i dobrze, kiedy delikwent(ka) nie za bardzo się ośmieszy. Niektórzy porzucają rodzinę i usiłują klecić nową z kimś dużo młodszym( panowie) marnie to się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEDY CIE SPOTKAM O ŚLICZNA
Piedolicie.... Od zawsze uważałem że 34 lata to idealny wiek dla kobiety. Ma wtedy najładniejsze piersi ( po 3-cim dziecku szczególnie), cerę itd. W dodatku zaczyna się bawić sexem (jak ma wystajace wargi i celulitis to nici z zabawy). A propos mam 23 lata. I kocham sie w 40 ale to nawiasem(choć wiem że jak dobje do 44 zemdli mnie pewnie fffuuuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
A kogo wybrali by faceci? Byle jaka 20-latkę czy prawie 40-letnia Angelinę Joli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P owiedz mi ze mnie kochasz
pewnie wybraliby tłustą i pryszczatą 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
Jak kobieta ma kasę to guzik widać jej wiek, wypełniacze, botox, gimnastyka, kosmetyczka i wiecznie wygląda na 30-tkę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo może niektóre z tych kobiet faktycznie wyglądają na mniej lat niż mają w rzeczywistości? fakt, że z proszeniem o dowód w sklepie to jest przegięcie, bo nawet jeśli wieku dokładnie ocenić się nie da, to widać, że osoba jest już na pewno pełnoletnia. co innego 25latka wyglądająca jak gimnazjalistka, w to jeszcze uwierzę, bo sama mam koleżankę 28letnią, która ma buzię jak dziewczynka, do tego jest niska i chuda. niektóre kobiety i jest ich całkiem sporo mają też naprawdę lepsze ciała niż młode dziewczyny. ot dobre geny, regularne ćwiczenia, zdrowa dieta i dbanie o wygląd. może nie wyglądają młodziej, ale lepiej? od młodszych kobiet, od swoich rówieśniczek. może to właśnie mają na myśli? ja osobiście do tej grupy wiekowej jeszcze się nie zaliczam, ale z wiekiem wyglądam naprawdę coraz lepiej, ładniej, atrakcyjniej. a to dlatego, że teraz już wiem, jak o siebie dobrze zadbać, jak się ubrać, jak umalować, uczesać, co jeść itd. to jest wiedza, która przychodzi z czasem. po prostu człowiek się wyrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
Popatrzcie na metryki znanych kobiet w showbiznesie i powiedzcie, czy sa odpychające i że nie wyglądają świetnie i młodo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu 40-atek
kobietom po 40 odpie**ala calkowicie i dlatego mysla, ze wygladaja mlodo ze pieknieja i mlodzi chlopcy tylk o nich marza. Facetki w tym wieku staja sie przerażone 50-ką, ale cwane i wyrafinowane i szukaja z reguly chlopcow 35-38 lat do bicia i rozkazywania....misiaczkow.38letnich..nie chca rowiesnikow bo oni wiedza dobrze czego mozna spodziewac sie po takich staruchach. tym bardziej ze się brzydzą ich starymi ciałami, i wolą młodsze do 27-ki ...narzekanie, narzekanie i narzekanie i nic wiecej co ma źródło w lęku pzred 50-ka i pretenscjach do męza o nieumiejętnośc zatrzymania czasu. Dojrzali faceci wiedza doskonale ze baba po 40 staje sie wiedzma i najchetniej nich wsiadaja na miotle i spieprzaja tam gdzie ich miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEDY CIE SPOTKAM O ŚLICZNA
oj podszywa sie dorobilem 1 raz :Piedolicie.... (jak ma wystajace wargi i celulitis to nici z zabawy). (choć wiem że jak dobje do 44 zemdli mnie pewnie fffuuuj)) Po 1 to ja ją do tego namówiłem po 2 gie Dobrze nam razem. Po 3 cie jesteśmy jak para...... ale po 1 jej przeszkadza różnica, ona sie sobie nie podoba. Więc to taki związek oparty na przyjaźni z ktorej wyszedł sex. Przyjaźń, dbam o nią, kocham, no i sex......... Ale zyc ze mna nie bendzie ech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszalona.
dp poprostu40latek Jestem kobietą po 40stce i nigdy przenigdy nie zwiazałabym się ze swoim równieśnikiem.Jestem niezalezna ,kocham zycie,normalnie prowadzę dom,jestem aktywna i chcę kogoś podobnego mieć obok siebie-czy to zbyt wygórowane wymagania,nie sądzę. Faceci w tym wieku /po 40stce/to w większosci bufonowaci egoisci,myślą wyłacznie o sobie,maja czas na wszystko /swoje zainteresowania/poza czasem dla domu i żony/partnerki/. Wole młodszego ,radosnego przyjaciela,chetnego na wspolne wyjscia czy wyjazdy,który dogaduje się z mimi dziećmi,nie zrzędzi ,nie narzeka na wszystko i wszystkich.Powodzenia ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta a45 letnia.
onaszalona.--Jestes kobietą po 40 i taka jestes głupia albo po prostu w Twoim kręgu rówieśniczym spotykasz tylko takich jak opisałaś męzczyzn. Czy Ty myslisz,ze młodsi to super Ty masz po prostu wpatrzona jestes w młodszych facetow wsród nich takie same bydlęta i hamy ja i w twoich rówieśnikach. Głupiaś Ty głupia jak na swoje lata -zyj złudzneimi i wywal tłuszcz przed młodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
mój szef ma 45 lat, ja mam 34 sprzedaję w jego sklepie wpadają klienci, którzy go znają zawodowo i pytają o niego tekstem: a tata jest? wcale nie uważam, że wygladam młodziej ale bawią mnie te sytuacje hihihihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
I spieli się: 40-latek i 40-latka:P. Pary rówieśnicze zwykle sa do bani i to bez względu na ich wiek, bo kobiety i mężczyźni maja inne potrzeby w tym samym wieku.;) A 40-sto kilku letni facet ma twarz i ciało jak 20-latek? hehehe...I te 20-latki rzucaja się na jego zmarszczki, brzuch i nieświeży oddech? Raczej wątpię, że o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
"stare się nie golą"--o i to błąd, one wyrosły w kulturze seksualnej, gdzie się wszystko goliło o dzieci, dzieci... To teraz golenie jest passe , wśród młodych i jest kojarzone z dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama 41lat
byłam w sklepie z synem. Mam 41lat. Zamysliłam się A ekspedientka zupełnie bez delikatności do syna(25l) zapytaj swojej babci co jej podać? krew mnie zalała, kompletny brak delikatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
I gdzie wy widzicie te tłuste, zaniedbane i pomarszczone 40-latki??? Mieszkacie na wsi zabitej dechami czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syxtuss
kakaklada I spieli się: 40-latek i 40-latka . Pary rówieśnicze zwykle sa do bani i to bez względu na ich wiek, bo kobiety i mężczyźni maja inne potrzeby w tym samym wieku. masz rację facetom przy 40-ce odbija na punkcie młodych lalek 23-29, przesiaduja w domach publicznych bo ciagle im się chce sexu.A 40ki ich zony przestają mmiesiączkowac i tracą produkcję estrogenów. nie mwóiąc juz o paradontozie łysieniu plackowatym rozstępach i wałkach tłuszcu na pęcherzu czy obwisach skórnych na nogach. Strach pzred 50-ka zmusza je do szukania wśród młodszych, by oszukać siebie i otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ci głupot naopowiadał
kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
ja pierdzielę..nie widziałam jeszcze 40-latki , która przechodzi menopauze, coś wam sie powaliło z datami o dobre 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syxtuss
kakaklada I gdzie wy widzicie te tłuste, zaniedbane i pomarszczone 40-latki??? dobre pytanie - nie widzimy ich bo tak boleja z powodu wyglądu że az chowaja się pzred światem i siedzą zamknięte w domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice mają po 50 a wyglądają jakby mieli po 40 ale to przez dobre geny, w takie coś jestem w stanie uwierzyć ale w to, że 40-skę proszą o dowód to ściema jakaś albo że wyglądają na 20 lat no błagam, chyba od tyłu jak twarzy nie widać. Z wiekiem rysy twarzy się zmieniają, skóra wygląda na mniej jędrną i nawet jak mało zmarszczek jest to można określić mniej więcej wiek. W mojej rodzinie to faktycznie się dobrze starzejemy i późno zmarszczki nam wychodzą ale też bez przesady, mam nadzieję, że mi tak nie odwali na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syxtuss
kakaklada ja pierdzielę..nie widziałam jeszcze 40-latki , która przechodzi menopauze, coś wam sie powaliło z datami o dobre 10 lat. 41 lat i finish z hormonami u kobiety -? o co ci chodzi -myślałaś że co ? będziesz miała menopauze po 70-ce? - a do 69 urodzisz 4 zdrowych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
Ty wiesz ile kobiet po 40-tce rodzi dzieci? Mówię, pochrzaniło ci się o co najmniej 10 lat w prognozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×