Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LajzaMinelli

Czemu 36-40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??

Polecane posty

Gość _--\\\|||///--_
Lajza to ty jesteś ale z intelektem toście się minelli . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o menopauzę to nawet 35-latka może ją przechodzić. Każda kobieta jest inna i może mieć menopauzę w wieku 35 lat albo nawet 60-ciu. Z reguły tuż po 40-tce kobieta już może się jej spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko sse
Moja kumpela skończyła 40 lat i powiedziała, ze wszystko co dobre już za nią, że czuje sie stara i nikomu niepotrzebna. Nic jej nie cieszy. Deprecha czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gree.een
będę miała 40 i ... własciwie to nic nie mam. Przegrałam życie ( szkoda, że ciągle dostaję znaczone karty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korgga
Są osoby, które taki klimat schyłkowy łapią jak kończą 20 lat;> Więc całkiem długo obeszła się bez marudzenia:) Ja tam nie wiem, jak to jest. Mam dopiero trochę po 30-stce i czuję się identycznie jak zawsze, tylko wiem coraz więcej i mam coraz więcej doświadczeń. No dobra, już nie pytają o dowód przy kupnie browarów;> No ale może za 8 lat i mi zrzednie mina;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku. Uwazam, ze mlode dziewczyny w wieku 20 lat lub mniej sa po prostu zazdrosne, nie wiem, obawiaja sie konkurencji czy jak? Mam pytanie. Tak pogardliwie piszecie o kobietach po 40-tce a co bedzie, gdy same bedziecie w tym wieku? Dziewczyny, 40 lat to pelnia zycia. Moja mama ma 50 lat i ostatnio zwierzyla mi sie z tego, ze nigdy nie czula sie bardziej seksowna!!! Teraz gdy dzieci sa odchowane, mozna zadbac o siebie bardziej, zajac sie soba, miec bardziej udane zycie seksualne, realizowac sie w zyciu w kazdej jego dziedzinie. Jestescie troche ograniczone, jesli uwazacie, ze jak kobieta ma 40 lat to juz jest stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korgga
Moja mama ma 50 lat i ostatnio zwierzyla mi sie z tego, ze nigdy nie czula sie bardziej seksowna!!! Teraz gdy dzieci sa odchowane, mozna zadbac o siebie bardziej, zajac sie soba, miec bardziej udane zycie seksualne, no sami widzicie co ludzie sobie wciskaja ? - "moja mama ma 70lat i czuje się na 23 i ma 18-letniego partnera " do czego to wszystko zmierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samooszukiwania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montia29ll
czesc dziewczyny mam 30 lat , półtora roku temu mąz porzyucił mnie i dwie nasze córeczki dla 18-latki przezyłam traumę, dzieci do dzisiaj nie doszły do siebie to było półtora roku w depresji, płaczu i - to był obłęd nikomu nie życzę takiego bólu, tego się nie da opisać niedawno poznałam kogoś , jest miło, ale nie wiem czy jeszcze kiedyś zaufam jestem ostrozna i cały czas mam wielki żal do męża, chociaż nigdy bym do niego nie wróciła za to wszystko jeszcze pół roku temu temu bym się nad tym zastanowiła ale teraz rozsądek mam wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, naprawde, to jest chore, te Wasze poglady. 40 to wiek sredni, ludzie sa i czuje sie bardziej atrakcyjni. Nie wiem czego sie obawiacie przyznajac temu racje. Czy odmawiacie kobietom po 40-tce prawa do szczescia, wlasnych pasji, udanego zycia intymnego? Powiedzcie mi, bo tego nie rozumiem. Co bedziecie Wy robic w wieku 40 lub 50 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaraz sfiksuję
moja ciocia ma 77 lat, jej przyjaciel ma 50 ostatnio mi mówiła, ze sex jej nie służy bo czesto ma zapalenie . I co wy na to ? Dodam jeszcze ze sa ze soba ponad 20 lat. Najpierw jako kochankowie a po smierci jej meza jako para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaraz sfiksuję
to nie sa bzdury :D to jest siostra mojej mamy, mieszka od 35 lat w Holandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co????..
ja zaraz sfiksuję moja ciocia ma 77 lat, jej przyjaciel ma 50 ostatnio mi mówiła, ze sex jej nie służy bo czesto ma zapalenie . - czy może wypadanie na zewnątrz tego organu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytre
Jasne, kobiety po 36 roku zycia powinny zniknac z powierzchni ziemi najlepiej. Jesli nie moga, to niech nosza dlugie spodnice i workowate swetry zeby tylko nie pokazywac publice swego drazajacego ciala. Najlepiej tez, by zaslanialy twarze, jak w krajach arabskich, zeby nie pokazywac zmarszczek. Zastanowcie sie, wy tez nie bedziecie miec zawsze 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytre
*odrazajacego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati44
ktoś ma tu wyraźny problem związany z przemijaniem, małą wiedzę o dojrzałości, wypaczone poglądy i żałosną argumentację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaraz sfiksuję
nic, ona jest zdrowsza od niejednej 40 stki :) jest szczupła, uprawia sporty, chodzi na długie spacery, zdrowo się odżywia, nie nosi okularów bo ma ciągle dobry wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
Tyle, że o poważnych zmianach w wyglądzie, czyli o zwisach, zmarszczkach i wypadaniu włosów nie można mówić w wieku 36-40 lat! No chyba żartujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 41 lat
i jak patrzę w lustro na swoją już dojrzałą twarz to chciałabym mieć 10 lat mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
Jeśli o 30-latce mówicie jak o starej kobiecie, to jak powiecie o 50-letniej, 70-letniej? Eh, głupie to , bo młode ale ok, niech wam będzie, mam 32 lata i jestem stara kobietą;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voigjt yy
Carla Bruni dzis urodziła córeczkę jest rocznik 1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
toż pisałam, że ciąża po 40-tce teraz jest coraz modniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadza sie. Kobiety w wieku 40 lat juz maja jakas pozycje, kariere, wyszalaly sie za mlodu i czuja sie gotowe na macierzynstwo. Nie to, co ja. Urodzilam bedac jeszcze nastolatka. :) Za to po 30-tce zaczne prawdziwe zycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochany Misiek
Co za bzdury !!!!!!!!!!!!! Przeważnie kobieta 40 letnia wyrosła już z kompleksów i dlatego czuje sie dobrze. Porównajcie 40 latki w latach '80, '90 ,a czterdziestki terażniejsze.... obecne wyglądaja jak młódki w porównaniu do tych dawniejszych. Zadbane, pachnące, piekne !!! niejedna 20 z tłuszczem wylewającym sie ze spodni "biodrówek" mogłaby pozazdrościc dojrzałej koleżance i taka jest prawda. Małolaty nie mogą się chyba na tym forum pogodzic z wyższością Pań w odpowiednim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te 40 moze i sa stare
dla gimgowna , ale maja prawdziwą maturę , a nie zdaną na 30% i "LIcencjata", tak sie wypowiada polska inteligencja , która daje dupy ,żeby "licencjata" zrobić,No i maja mniejszy przebieg niż wydymane na wszystkie strony małolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała i zadowolona
My mamy juz 40 lat, Wy będziecie miały....zobaczycie jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blubelek
Dojrzała i zadowolona "My mamy juz 40 lat, Wy będziecie miały....zobaczycie jak to jest " Chyba, że wywalczą odstrzał wszystkich bab po czterdziestce, bo przecież takie ranią ich poczucie estetyki. Cóż... wtedy nie zobaczą ;) Nie ma to jak poczucie wiecznej młodości u małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże znowu
jakiś paskudny prawik wyżywa się na bogu ducha winnych młodych kobietach, tylko dlatego, że któraś wyśmiała jego 11 cm fiutka. To juz staje się nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×