Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnananana

Chcę w końcu kogoś poznać...

Polecane posty

Gość nnnananana

Hej, chcę w końcu kogoś poznać. Od roku jestem sama. Był to czas keidy dbałam o siebie i swoje sprawy. Dojrzałam do tego aby się z kimś związać. I klops. Nikt wokół się nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadnicze pytanie, ile masz lat, i czy masz juz dzieci? Powodow braku zainteresowania moze byc wiele. generalnie chlopcy i Ci mniej dojrzali faceci unikaja samodzielnych kobiet, i boja sie ich, no bo takiej nie przybajeruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnananana
Mam 27 lat. Niestety a może stety należę do samodzielnych istot. Nie posiadam dzieci. Proszę mi tylko nie radzić ze w klubie czy w pubie bo tam zadnego cudu nie poznam a wrecz wkrzuają mnei śliniące się samce. A jesli juz jestem w żenskiej grupce to tymbardzije myślą ze mam wściekliznę macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnananana
Tutaj raczej nie. Brzmi trochę desperacko. Ale może ktos mnie natchnie. W sumie nie wiem nawet na co liczę. Ale chciałam się pozalic ze jestem gotowa na związek i czekam, ale sie doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś gotowa, to prędzej czy później kogoś poznasz a jeśli jeszcze wiesz jakiego faceta szukasz i czego chcesz, to sukces murowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnananana
W sumie to czekam dopiero od wczoraj. Bo wcześniej w sumie byłam singlem ale takim świadomym. Teraz mogę już porzucić szaty singla. Własnie chyba w tym problem jak się wie czego chce to trudno to znaleźć w gąszczu tych niepasujących. Bo co będzie jak się okaże, że ten niepasujący na pierwszy rzut oka może się okazać lepszym kąskiem a ja go spuściłam na drzewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot co to jest sedno sprawy: Własnie chyba w tym problem jak się wie czego chce to trudno to znaleźć w gąszczu tych niepasujących. mam tak samo jak sie wie czego sie chce i czego szuka to ciezko znalezc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego trzeba uważnie obserwować i nie skreślać kogoś tylko dlatego, że na pierwszym spotkaniu nie było "motylków". :P Trzeba podchodzić elastycznie do swoich oczekiwań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnananana
Nie mam 15 lat aby liczyć na motylki:) I to na pierwszym spotkaniu. Ale jak widzę ze sie nie dogadujemy to też nei ma co brnąć na siłę. Chociaz ja jestem zwolenniczką poznawania przez kogoś i przeważnie najpierw obserwuję zachowanie w grupie. Bo takie sam na sam to taki pokaz sił i stroszenie piór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kobiety kolo 30 liczące na motylki. Z tym zachowaniem w grupie to możesz się przejechać. W sytuacji sam na sam ludzie bywają bardziej otwarci a grupie czasami zakładają maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnananana
To na pewno ze zkaladają maskę. ALe też poznac czyjes relacje czy nastawienie oraz swobodniej wygospodarowac chwilę na niezobowiązującą rozmowę. W sytuacjach sam na sam niestety często poczuwam się do odpowiedzialności za udane spotkanie, chociaz kandydat mi nie odpowiada chcę miło spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taką masz taktykę?:P Jednak kiedyś i tak musi nastąpić to pierwsze spotkanie sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord koks ???
Ja też w czym problem!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord koks ???
nana na pewno fajna z ciebie dupa ale szukam tej koorwy lorda koksa mam na niego zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trzeba działać, wyjść gdzieś, być odważnym. Tutaj https://facezbok.pl/ możecie sobie założyć konto. A nóż natrafisz na kogoś fajnego. Nigdy nie wiadomo gdzie można na kogoś wartościowego trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A portale randkowe? teraz są na prawdę fajne strony już na których można kogoś poznać :) na przykład https://kochaj.pl/ - tam są profile kontrolowane, sprawdzają ich jakość żeby byli ludzie tacy którzy na prawdę szukają miłośći, kogoś na poważnie a nie przelotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×