Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus28

Apart

Polecane posty

A to ciekawe. Mam pierścionek z Apartu z białego złota z brylantami i szmaragdem. Z drugiej strony to prawda, że warto kupować u mniej znanych jubilerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na bieżąco w temacie, z racji ślubnych przygotowań :) więc akurat co do Apartu to wiem, że mają białe złoto z różnymi kamieniami. Nawet z ciekawości sprawdziłam i znalazłam - białe złoto i szmaragdy, daję 3 pierwsze z brzegu http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,szmaragdy,7930 http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,szmaragdy,7934 http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,szmaragdy,8125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do wszystkich szmaragdów wciśnięte paskudne diamenty. Ale każdy ma inny gust i każdy może wybrać to co lubi. dzięki temu jest pięknie i kolorowo na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do wszystkich szmaragdów wciśnięte paskudne diamenty. Ale każdy ma inny gust i każdy może wybrać to co lubi. dzięki temu jest pięknie i kolorowo na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polina)
Przepiękne te szmaragdy z Apartu, aż żałuję że ja mam zwykły diament w zaręczynowym ( Z obrączkami za to chcę teraz trochę poszaleć:) szukam ciekawych wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maragretta88
Dziewczyny,a ile przed ślubem zamawiałyście obrączki? Te które nam się podobają zrobią w Aparcie w 30 dni. Ślub mamy we wrześniu.Mój narzeczony uważa,żeby poczekać do lipca z zamówieniem, a ja wolałabym je wcześniej mieć w domu.Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradyycja89
Ciekawy wzór, ale tak się zastanawiam czy jednak nie lepsze są tradycyjne bez ozdób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsze są bez ozdób. Wystarczy pooglądać u znajomych obrączki z ozdobami, udziwnieniami po jakimś czasie noszenia. Czasami wyglądają tragicznie, niczym nie przypominając tych z katalogu. Zwykłe obrączki można w każdej chwili wypolerować i będą jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnys
Witam! Jeśli ktoś by chciał użyczyć dane karty z 10% rabatem byłbym bardzo wdzięczny Planuje jutro zakup za 2400 i bardzo by mi to pomogło Jeśli byłby ktoś chętny pomóc proszę o maila na adres: czarnys@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorka24
Mieliśmy zamawiać w marcu , ale byliśmy dzisiaj w Aparcie i nasze już "się robią". Fajny grawer nam podpowiedzieli w salonie -początkowo chcieliśmy standardowo imiona i datę.Obsługa - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??
a ja mam inne pytanie, czemu prawie wszyscy, którzy mają obrączki z Apart-u tak się tym chwalą, na filmach weselnych, zdjęciach itp. Już nieraz widziałam jak na zdjęciach są właśnie obrączki w pudełeczku, oczywiście z logo firmy, a w niektórych przypadkach dzieci niosą obrączki w kościele i też w otwartym firmowym pudełeczku, tak jakby chcąc pokazać wszystkim naokoło " patrzcie mamy obrączki z Apart-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytry-nowa
Mam pytanie odnośnie kart rabatowych Apartu - czy dostaje się taką kartę przy pierwszym zakupie? I czy te rabaty sumują się z aktualnymi promocjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm
co do pierscionka zareczynowego-chodzilam z chlopakiem ogladac po normalnych jubilerach u mnie w miescie. i co? ceny kosmiczne a wybor okropny. zlote z brylantem-bez innych kamieni. mowilam mu-tylko nie apart, kruk itp bo tam drogo. do czasu jak zobaczylam piekny pierscionek w gazecie z kruka. weszlam z ciekawosci na strony apartu i kruka. juz wiem ze pierscionek bedzie z apartu! :) ooo, przy okazji zapytam. widzialam piekny pierscionek w aparcie w Krakowie. dostalam wizytowke z numerem (kodem) ale w internecie go nie ma-nigdzie!!! a ja zachorowalam na niego! tyle ze do Krakowa 300km :( czemu go nie ma w internecie choc jest apartowski??!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda w ecru
Ja swój pierścionek zobaczyłam dopiero w dniu zaręczyn, mój Olek sam go wybrał.Obrączki jak najbardziej wybieramy razem :) z tym że tu ja mam decydujący głos. Jak do tej pory to te najbardziej mi się podobają http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,2,,9849 http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,2,,9853 Ps a z tym pierścionkiem to chyba najlepiej zadzwoń do salonu i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek24
A jest tu może ktoś kto nosi kilka lat lub dłużej obrączki wielobarwne z Apartu i może się podzielić opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjdksjdkjsdjsdk
niektóre obrączki z apartu nie są wcale jakieś super drogie, ale wcale się nie dziwię, bo wydają się być dużo cieńsze i lżejsze niż podobne u innych jubilerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze obraczki będą jedyne w swoim rodzaju nikt takich nie bedzie miam i poeiem wanm wiwcej nie bedziemy mieli ich z typu firm APART czy YES czy inne pobodne znane firmy tylko z firmy ktora my znamy i nie bede miwila jakiej zeby ktos sobie nie sciagnal obraczek a maja naprawde sliczne 100 razy ladniejsze niz te jubilerskie itd a wiedzcie wydalismy na nie 10 mil zł a warto bylo naprawde pewnie cena was przerazilaa ale mnie stac na tego typu wydatki jestem mega bogata i dla mnie to nie ma znaczenia powiem wam wiecej wydalismy do tej pory na slub i wesele uwaga 900 milionow zł a to jeszcze nie koniec przygotowan slub w 2014r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, również poszukuję obraczek, chętnie zamienię rabat do Drogerii Natura 30%na rabat do APART30% dorzucam zestaw kosmetyków LOREAL za ok150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×