Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Kalla, ja też mam tą bakterię. A nie dostałaś nic? Bo moja gin powiedziała, że dostanę antybiotyk przy porodzie, a teraz muszę smarować się tam na dole Dalacinem, dopochwowo mam Lactovaginal a doustnie Provag. Najważniejsze to to, żeby dotrzeć w miarę szybko na porodówkę (4h przed) i poinformować o bakterii lekarza. Moja gin wpisała mi to w kartę ciąży, ale oprócz tego mam też mieć wynik przy sobie. I na prawdę nie masz się czym przejmować. Bo tak jak już mi tu Marka napisała, najważniejsze, że bakterie zostały odkryte. Teraz to już będzie dobrze ;) Ja trochę poczytałam co piszą dziewczyny na innych forach i się uspokoiłam. Ale Was te chłopy denerwują, ja widzę, że to falowo u nas na forum. To teraz chyba czekać, kiedy mojemu się noga podwinie :P Kasia, super!! No to teraz czekamy, możesz iść przede mną :P Marka, daj jutro znać, a jak zostaniesz w szpitalu to napisz sms'a!! Ale u mnie burza, i w końcu jest czym oddychać :D Oficjalnie ogłaszam, że torba do porodu spakowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazar
Witajcie, Dziewczyny jeśli macie konto na FB zapraszamy do naszego bazaru, na którym oddajemy, sprzedajemy i wymieniamy się ubraniami dla dzieci, ciążowymi i innymi mamowo-dzieciowymi gadżetami. Grupa jest w pełni moderowana, więc jest porządek. Zapraszam: http://www.facebook.com/groups/341140235913481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa_789 - ja dziś odbierałam wynik wymazu od połoznej. Wizytę u ginki mam 27 czerwca, wiec kazała mi pokazać to jej, a poza tym wpisała mi też do karty ciąży "gbs dodatni". Moze jak będę na wizycie to też ginka jeszcze cos mi zleci aplikować przed porodem, a jeśli nie zdązę do wizyty to mam w szpitalu od razu poinformować na przyjęciu o tej bakterii. Pinaa_789 - tak jak piszesz maja mi podać antybiotyk. Wiesz... całe przedpołudnie chodziłam jak "struta", mysląc caly czas o tym cholerstwie, ale poczytałam na necie, że co trzecia kobieta (a nawet mężczyzna ma tę bakterię niewiedząc). Masz rację - dobrze, ze wykryta, to lekarze będą wiedzieć co robić... przecież my nie pierwsze ją mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja to chyba jak bede rodzic to na kocie pojade te 45km jak nie urok to sra*** moj zrobil to co sie zepsulo i cos nastepnego sie rozwalilo :-( ja juz mam dosc tego auta!!!! A wlasnie i bardzo mnie podbrzusze boli dzis i babki w sklepie gdzie chlebek biore powiedzialy mi dzis ze mam nisko brzuszek ze niedlugo z wozkiem przyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ale tobie termin zbliża się wielkimi krokami więc ty możesz lada dzień rodzić, więc u Ciebie wszystko możliwe. Kalla nie martw się, dobrze Ci Pinia piszę że dobrze że te bakterie są odkryte i potem dostaniecie antybiotyk i będzie dobrze. Kasiu i widzisz może jest szansa że dzidzia poczeka na przyjazd tatusia, w sumie gin. ci mówiła że możesz w ten weekend urodzić, a weekend minął więc jest szansa że się uda:) A my dziś po grillu, jakoś mojego M naszło, a ja skorzystałam hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oljojo widze ze juz sie porodu nie mozemy w wiekszosci doczekac.... co do 2go dziecka, no to moje wlasnie bedzie drugie... 4 lata i 4 mies roznicy...zawsze myslalam ze chcialabym 2 lata roznicy...ale potem w praktyce , jak tu zachodzic w ciaze jak jeszcze dziecko pochlania caly nasz czas....... sa odwazne dziewczyny ktore jak powiedza tak zrobia , ale ja poczekalam dluzej....mieszkanie kupilismy , poczekalismy az szwagierka urodzi we wrzesniu i dopiero w pazdzierniku powiedzielismy ok.. robimy, jak sie zrobi to sie zrobi... no i sie zrobilo... kalla no to rzeczywiscie twojemu chlopu kapciem trzeba! na sam porod ci kurz w domu robi.... teraz to powinnas lezec i pachniec a nie remontowe stresy... ty lepiej zagroz rozwodem niech wola jakas ekipe i niech sie w tydzien uwina bo inaczej bedzie cie brudny farbami na porodowke wiozl! a mar:ka pojechala do szpitala^??? przydalaby sie burza.... ide spac, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita, jutro jedzie Marka do szpitala bo będą podejmować decyzję czy wywoływać czy nie. Dlatego trzymamy za nią mocno kciuki!! Kalla, pewnie, że będzie dobrze. A ilu żyje z tą bakterią i nie ma pojęcia o tym. Moja gin powiedziała, że w dzisiejszych czasach wykryty paciorkowiec to pryszcz ;) Ja jak dowiedziałam się, że go mam to tu lament urządziłam, aż popłakałam się jak odebrałam wynik. Ale teraz to już na luzie do tego podchodzę ;) Ta torba leży i normalnie bezczelnie się na mnie patrzy i normalnie mnie przeraża :P Madzia, kurcze, u Ciebie to już na prawdę na dniach. Te nerwy to niech uciekają precz, bo Ty teraz siły na poród musisz zbierać! Mam nadzieję, że jednak kota nie będziesz męczyć (no chyba, że jest na prawdę dużych rozmiarów- bo my już przyciężkawe jednak jesteśmy :D ) i samochód się naprawi :) Iza, a Tobie w 38tyg ściągają krążek? Elita, a dzisiaj pani w aptece mówiła, że wieloródki najczęściej nie wytrzymują do terminu, także masz szanse, że wcześniej się rozpakujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* *** *********************** madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria Szkrabiczek......22..........16.09.2011.........01.07.201 2.. ..... Julia luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Ola_Fasola.........24........30.09.2011...... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.201 2.. .Mateusz Diamondxstar....22.........05.10.2011...........10.07.201 2 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12. ....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012 .....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2012 .....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.2012. ....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.2012 ... ...Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12. ....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.2012. ... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25.........16.10.2011........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012.. ..Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.2012........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 012 ....Alanek Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012 .....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola madlen29 ..........29.........24.10.2012.......31.07.2012.......Alan Kropelka03........28..........1610/2011........03.08.2012... ..Kluska Rozpakowane mamusie : NICK...... wiek.... t.p... .t.ur.... waga......imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka, dla nas to mały dyskomfort ale moja gin mówi, że czkawka służy naszym Maluchom bo dzięki temu będą miały zdrowsze płuca. Mój to ma czkawkę min. 3 razy dziennie ;) I teraz wyobraź sobie, jak one wyjdą i będą krzyczeć z takimi zdrowymi płucami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina, no ja się jeszcze boję trochę tej aktywności Młodej bo tańczy mi cały dzień. Dziś nawet główkę widziałam jak podnosila...mega szok Ja to byłam dzieckiem idealnym, spałam, jadłam i tyle. Mama mówi, że po miesiącu już mnie nie karmiła w nocy tylko o 5 rano. Za to mój mąż to kawał diabła był i spodziewam się, że po nim Kluska moce odziedziczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czołem :P nie mogę spać- standardowo... No więc oglądam wróżki na polsacie :P o tej porze trafić na coś normalnego w tv graniczy z cudem. Madziaz a co tam znów z tym samochodem? Jeździ? Mechanik mówił, kiedy go naprawi? Nie martw się, w razie gdyby coś się działo to nie czekaj na skurcze co 3 min i zadzwoń na pogotowie wcześniej, przyjadą chyba nie? Co do przytulanek to podziwiam, że masz jeszcze siłę na tak częste amory :P i zazdroszczę! Mnie dziś obudził super głód- jak narkomana, a że wczoraj przeprowadziliśmy z mężem bardzo szczerą rozmowę i staramy się wrócić do normalności to postanowiłam skorzystać, może zacznę rodzić bez wywoływania :D Kropelka zazdroszczę tych ruchów, bo Filip od wczoraj bardzo spokojny, a każdy ruch jakby z czystego lenistwa wykonywał :P ale rusza się, średnio co godz trochę się poprzewala, choć rano mnie to martwiło. Teraz podobno im bliżej końca tym bardziej te ruchy będą słabły. A jeśli Twoja córa przejawia swój temperament to chociaż nudzić się nie będziesz jak już się urodzi :P Pina ale super mi się czyta Twoje wiadomości. Ze mną to Ty na bieżąco jesteś ;) co do czkawki to zgadzam się z tym, że to całkiem dobrze dla Maluchów. No i podobno one nie czują dyskomfortu z tego powodu, więc niech sobie czkają :) A wiesz Pina co do tych suplementów przeciwpaciorkowcowym to pewnie lekarka chce Cię przygotować do antybiotyku, zakwasić środowisko i przygotować do walki. Dobrze :) choć mi te magiczne substancje niewiele dały. Brałam provag, vitagin C, provag żel, myję się Lactacyd, bieliznę prasuje i ani grama tych dobrych bakterii nie wykryło :/ Kalla nie martw się o paciorkowca. Zobacz na naszym forum 3 dziewczyny już go mają. To bardzo popularna bakteria i nie objawia się w żaden sposób, więc dopiero teraz wychodzi. Ale ważne, że wyszła. A po antybiotyku zagrożenie jet praktycznie =0. Będzie dobrze :) łączę się z mającymi bakterie. Ba! Ja dopiero mam czym się chwalić, 2 bakterie na raz :D i to jakie! Żadna takich nie ma :D :P elita ja też mówię teraz, że 2 lata i chciałabym następne, ale po porodzie i przy zamieszaniu z pierwszym Maluchem pewnie wymiękne i przez najbliższe kilka lat nie wspomnę nawet o drugiej ciąży :P A ja na KTG po 14 idę. Więc dopiero popołudniu będę wiedziała, co dalej. Ale moja ginka jeśli dziecko jest donoszone i nie ma zagrożenia to nie protestuje i próbuje wywołać jeśli są przesłanki ku temu. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która urodziła 6 lat temu córkę. Moja lekarka prowadziła jej ciążę i też w 39 tyg miała wywoływany poród, bo Mała mało rosła i nie miała miejsca zupełnie już. Więc liczę na konkretną decyzję dziś. A właśnie- DZIŚ ZACZYNAM 39 TYDZIEŃ! a pomyśleć, że równe 10 tyg temu nie dawali mi szans na dotrwanie do terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ma_rka no to gratuluje 39 tyg ;-) i moze dzidzie dzis bedziesz tulic :-) mnie tez dzis obudzil mega glod az sobie kanapke musialam zrobic i chyba 6 razy w nocy w kibelku bylam :-( i jak tu sie wyspac a co do mojego auta to jak on sie psuje to moj M zamawia czesci u znajomego w polsce i tu nam przywoza w poniedzialek po weekendzie jak cos i wczoraj przyszedl alternator i moj wymienil i dupa dym jakis leci czy cos sie tam grzeje silnik. glosno chodzi a ja chvialam dzis po soki jechac i du** ale powiedzial ze sie tym zajmie po robocie jak wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do czkawki to moja mala tez ma czesto ale wiem ze wtedy sie strasznie denerwuje bo mnie kopie, w sumie to nie wiem jak to robi bo ma juz malutko miejsca... Wrazie jak do piatku nie urodze to mam jeszcze usg to zobacze moje malenstwo. Moj M wczoraj jak usypialismy mowi do mnie to jak myslisz bedzie blondynka czy czarna i mowi ze napewno czarna bedzie!!! Nawet mama mi wyslala spioszki dla niej i mowi ze taki kolor wziela pod kolor wloskow bo czarne beda hehe Ja w sumie nie wiem kazdy mowi ze na koncowce dzidzia spokojna jest a u mnie to ona szalu dostaje tak mnie wali przez caly dzien ze masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki :) wdze ze tu juz przed 5 ma_rka buszuje :) madzaz tez ne spi :) własnie Moj wyszedl do pracy a ja padam na pysk... Prawe nic nie spałam dzisiaj. nie dosc ze goraco to malenka robila fikolki w brzuchu :) wczoraj bylam na wizycie i jak zwykle juz nic nie zdazylam napisac :) zawsze po wzycie ide na zwiady do siostry i juz wieczorem nie mam sily nic pisac :) Bede chyba miala giganta :) Malenstwo wazy ok 3500-3700 , mam duzo wod plodowych. na usg pokazywala mi ginka takie biale kropeczki na macicy ze to jest proces pojawiajacy sie pod koniec ciazy tego ma byc coraz wiecej , a u mnie porawie wcale i powiedziala ze narazie sie tu nic nie zapowiada.. :) zapytalam wkoncu o szyjke , powiedziala ze sie troszke skrocila ale tez ok. no w sumie tyle :P Malenka dalej posluszna główka w dół i nastepna wizyte mam za tydzien , ale tylko z wynikami ktg mam podejsc. samo ktg malam wporzadku, tylko jeden skurcz przepowiadajacy sie pokazal - ja go nawet nie czulam podczas badania :) zaraz sie chyba spowrotem wladuje do lozka , bo liter nie widze na klawiaturze ze zmeczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja u nas wkoncu słoce wczoraj cały dzien lało .Ja tez dopiero co odebrałam auto od mechanika stało tam prawie 3 miesiace ja tez mam dzis wizyte na 9.45 zobaczymy co powiedza ja codziennie wieczorem mam skurcze ale nie regularne oby ten tydzien wytrzymac i bedzie dobrze a co do roznicy wieku miedzy dziecmi moja ma 3,5 roku dla mnie to idealny odstep mam kuzynke ma dwoch synow roznicy jest 1 rok i 2 dni poprostu masakra ale teraz ma juz odchowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz no to może dziś będzie już sprawny :) a masz w razie coś sąsiadkę czy kogoś znajomego blisko, żeby w razie gdyby mógł zawieźć? A dziś niestety jeszcze nie będę tulić Filipa, bo dopiero od jutra wywoływaliby poród, więc dziś (o ile samo się nie rozkręci) jeszcze będę w dwupaku. Zazdroszczę Wam dziewczyny tych ruchów, Filip naprawdę stał się ospały i jak już się obudzi to tylko czuję go dosłownie w pochwie jak mnie tak wierci :P albo ewentualnie wbija łokieć albo piętę w bok. Ale i tak go kocham :) weronikarz daj znać po wizycie jak tam :) Ola ja też odespałam trochę, od razu lepiej :P a waga piękna :) mówi się, że małe dzieci łatwiej urodzić, ale większe lepiej i pewniej się trzyma. Ja bym wolała, żeby Filip ważył choć 3000g. Mam nadzieje, że przez tydzień chociaż trochę jeszcze urósł. I wiecie co? Mam dosyć niepomalowanych paznokci. Kurde jak głupio się czuję. U nóg to w ogóle masakra. Od kiedy poszłam na lic. czyli 4 lata temu to praktycznie zawsze miałam coś na paznokciach, a teraz jakby nie moje paznokcie :P a jeszcze jak na złość znajduję w internecie nowe wzory, które chętnie bym wypróbowała u siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) i ja dziś spać nie moge od 7 rano przekręcam sie z boku na bok, powodow chyba wymieniac nie musze bo znacie to dobrze;) u nas znów upał, dobrze bo popiore wszystko, źle bo nie mam czym oddychać... I pomyśleć że to może trwać jeszcze 5 tygodni no chyba że mała niespodzianke zrobi i wcześniej wyskoczy-w co wątpie bo pewnie wyjdzie po terminie. Od 2 lipca będzie oficjalnie donoszona a ja mogę normalnie funkcjonować ale jak? skoro już dziś ledwo łaże raczej jak pingwin :P Co do wymazu ja jeszcze nie robiłam,zapytam mojej gin za tydz na wizycie, ale mam nadzieje że nic nie wychodowałam... Marka trzymamy kciuki;) może samo sie rozwinie do jutra i wywoływanie nie będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzka mam pytanko Tych podkłądów na łóżko ile kupiłas do Pyskowic- 5 wystarczy? a tetry na tę cegiełkę też 5 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki z brzuszkami :D elita83 . u mnie między dziećmi róznica będzie 6 lat... też myslałam podobnie jak Ty, ze poczekamy 2 lata po pierwszym dziecku i weźmiemy się do "roboty", ale też na 2 latka synka stwierdziłam, że będzie mi ciężko, bo malutki, bo wymaga dużo opieki, ja wróciłam wczesnie do pracy, w trakcie budowaliśmy i wyposażaliśmy dom, a później juz była wygoda... fajnie było jak synek sta l się samodzielny, ja więcej czasu dla siebie... i przyszedł moment, że z mężem stwierdziliśmy, że fajnie jest, ale co synek będzie jedynakiem? Jak nas zabraknie to nie będzie miał kogos bliskiego? No i zdecydowalismy, że xspróbujemy, jeśli sie uda to będzie super (choc lekarze endo mówili, ze przy hashimoto mogę juz nie mieć dzieci), a jesli nie to trzeba dziękować Bogu za pierworodnego... no i sie udało... za pierwszym razem! elita83 - no mojemu chłopu to klaps porządny się należy. Wczoraj do godz. 22 dumał cos przy tym kominku (o dziwo nawet meczu nie oglądał!). Wczoraj zadzwonił kumpel od remontów i ma dziś do nas przyjechać i albo cos podoradzać, albo zrobić. Ja jestem za ta opcja druga, bo mój chłop to on nie miał do czynienia nigdy z takimi remontami. Na co dzien ma pracę za biurkiem-umysłowa, więc nie wiem co on wyczynia. Mój maluszek też ma często czkawkę, czasami zastanawiałam się, czy to oby normalne, ale jak mówicie, że to dobre dla płuc Maluszka... to aż mnie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po tej masakrycznej nocy, u nas tak duszno było, że spać się nie dało, okna otwarte a za nimi psy sobie jakiś koncert urządziły, i weź tu człowieku śpij, dopiero nad ranem się fajne powietrze zrobiło to można było spać. A moja to chyba tylko raz w życiu miała czkawkę, a tak to tylko się rusza albo wybrzusza. Tak Pinia w 38 tyg i szczerze to nie mogę się już doczekać, muszę trochę męża przed porodem wykorzystać, matko taki celibat mieć:) hehe Tak ja mam wszystkiego po 5 sztuk, mam nadzieję że starczy. Marka to życzę powodzenia i trzymamy kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ;) melduje się, że jestem 2 w 1 i znikam robić dżemiki z truskawek. Boże!!!!!!!! jak tu gorąco. 30 stopni w cieniu.... ja wymiękam.. ja chcę na porodówkę! Wczoraj 39 się zaczął więc już mogę rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby. Mój chłopak nie miewa czkawki, a w każdym razie ja nie odczuwam. W nocy rzeczywiście było mega gorąco. Ja dziś już po morfo i moczu. Wieczorem szkoła rodzenia. Jutro o 18 gin - jutro zaczynam 35 tc, więc mam nadzieję, że już mi nie każe się mega oszczędzać. Was już tyle na finishu ciągle nie rozpakowanych, że się wkurzam, że mi też przyjdzie być w ciąży nie wiadomo ile czasu. Dziś chyba popiorę ciuszki, do końca czerwca chciałabym się ogarnąć z torbą, a ostatnio robię wszystko mega wolno i leniwie ;-) Wczoraj mąż zmontował kołyskę - jest bardzo fajna i całkiem duża, więc na początek wystarczy. Natomiast nadal jesteśmy w lesie z wózkiem :-) Czy któraś z Was jeszcze nie ma wózka, czy jestem jedyna opieszała? ;-) Wymyśliłam, że kupię wodę termalną do spryskiwania twarzy do szpitala. Co do paznokci - ja mam póki co pomalowane, a stopy to w ogóle na kolor - jakby co, będę na szybko zmywać ;-) A, i dzisiaj przekroczyłam magiczne 70 kg, więc mam już +14, a jeszcze prawie 6 tyg do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, Ty to poranny ptaszek jesteś :P Ja też nie bardzo wierzę w te działania tych wszystkich leków i najbardziej liczę na te antybiotyki przy porodzie. Wcześniej używałam jakiegoś specjalnego płynu z AA a do tego Lactovaginal, a wcześniej coś na p chyba.. a i tak wiecznie jakieś zapalenie itd., taka natura. No i na Twoim przykładzie też widać, że jak cholery mają się przyczepić to i tak się przyczepią, niestety :/ A mój się tylko wypycha na wszystkie strony i też już jakoś wczoraj zauważyłam, że troszkę spokojniejszy jest. Ale po 37tyg to całkowicie normalne, bo za dużo miejsca to już biedulki nie mają. Mój się śmieje, że nasz jak wyjdzie to będzie miał przeze mnie klaustrofobię :P Już się nie mogę doczekać jak dasz znać po wizycie :D Trzymam kciuki ;* Madzia, a wiesz, że ja też się zastanawiam jaki mój będzie miał kolor włosów? Ja blond, mój to raczej taki ciemny. Ale stawiam na ciemne włoski. Ola, to super, że wszystko ok. U mojej koleżanki dzień przed porodem na wizycie też na nic się nie zanosiło :P Iza, to już dużo Ci nie zostało ;) Oj, to będzie się działo jak Wy taki długi celibat mieliście, pewnie zaraz po tych szaleństwach na porodówkę pojedziesz :D U mnie też noc straszna.. Zaczynam bić rekordy w odwiedzaniu wc. A czy to normalne, że mnie tak swędzi ciało? W nocy cholery dostawałam, tak mnie nogi swędziały. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, ja też jestem w lesie z wózkiem, mam dwa typy upatrzone ale jakoś ciężko mi się zdecydować, a patrz gdzie ja w terminie a gdzie Ty. I paznokcie też mam pomalowane :P Nic nie ma w necie na temat swędzenia oprócz choleostazy. Może to na tle nerwowym albo faktycznie ta skóra się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, widzę, że sama wpadłaś na cholestazę ;-) Mnie tak swędziało w 6 miesiącu, badania na cholestazę wyszły negatywne, a mój gin powiedział, że to może być od zmian hormonalnych w organizmie (czyli po prostu jedna z atrakcji ciążowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×