Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Aneta tak to było o nas, wybacz bo na poprzedniej stronie temat był o czym innym i zaskoczyłaś mnie z tym pytaniem:) W chwili obecnej nie wiem jak mała reaguje na wyjazdy dawno z nią nigdzie nie byliśmy znaczy tydzień po wszystkich świetych wpadliśmy do mojego wujka z takim samym rezultatem:( Tydzień temu była u nas teściowa, mała się do niej śmiała ale tak teściowa wzieła ja na ręce to był wrzask a jak ja ją zabrałam cisza:( Na spacerach normalnie się zachowuje więc myślę, że to etap przejściowy. Co do tego mleka poszperałam w necie i czytałam opinie matek które pisały, że nie stosują się do tego co na opakowaniu, więc zobaczymy postaram się robić choć4-5 godzinne przerwy zobaczymy z jakim skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa to dobrze, że z bratem wszystko ok. Ja na szczęście nie mam problemu z małą, ona tam lubi ludzi, ale wierzę że u was to tylko etap przejściowy, my w sobotę idziemy z małą na 18 do kuzyna, co prawda domówka, ale i tak będzie trochę ludzi, ale ona chyba nauczona, bo my mamy dużą rodzinę. A co do jedzenia, to widzisz Milka każde dziecko jest inne, moja jak jej daję MM to wypija 120 ml i za 3 godz jest głodna w dzień nie wytrzymuję mi dłużej niż te 3 godz, a po cycu to czasem i po 2 godz chce jeść, ale z tym moim pokarmem już jest trochę lipa więc może dlatego. Ale noc mi przesypia praktycznie całą, czy zje cyca czy mm na noc więc ja nie narzekam:) Marka czy Filipek dalej ma wytarte z tyłu główy, czy rosną mu już włoski?? Bo moja ma to samo i teraz ten placek zrobił jej się cały czerwony z leżenia, smaruję kremem nawilżającym, ale może trzeba czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, cieszę się że dobrze bratem. Milka ja w środę pojechałam do chrzestnej i był spokój nie kazałam do niego od razu dochodzić tylko na spokojnie byłam tylko 1,5 godz. Było ok ;-), w sobotę u teściowej a wczoraj u chrzestnego 2,5 godz i też ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===Milka862 - wybacz - ale się usmiałam z Twojecho męża ;) Faceci są naprawdę z innej planety ;) ===Stella - u nas zasypiane wieczorem odbywa się różnie. Raz jest tak, że po kąpieli usypia przy cycku, czasami po cycku, jeszcze sobie pogaworzy i usypia, a czasami jest wielki płacz i musimy go usypiać na rękach :/ Pewnie to jest troche nasza wina, bo nie mamy cierpliwości w podawaniu smoczka jak płacze, a tak w ogóle nic ten smoczek nie daje, bo on płacze i płacze, trzeba go wziąć na ręce, a jak położymy to znów jest płacz :/ Czasami ręce opadają... mówimy z mężem, że z Jaśka to taki laluś! ===SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012 - dobrze, ze brat Twój wyszedł z tego wypadku cało. Widzę, ze nie tylko ja w nocy mam pobudki co 1-2 godziny, bo Jasiek domaga sie cycka. Nie zeby był głodny, ale chyba chce sie przytulić, bo zassie cycka i śpimy (karmię na leżąco). ===izzkka77 - u nas Jasiek też włoski ma z tyłu przetarte, ale to normalne... włoski niebawem będa odrastać (mój pierwszy synek też miał taki "placek").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od tygodnia walczymy z wysypką u Jaska :/, szczególnie na brzuszku, rączkach i pleckach. Ma takie drobne krostki, a czasami przechodzą w czerwony placek. Raczej z jedzenia to nie jest, bo nie jem nic nowego. Myslałam, że od proszku do prania (bo od dawna juz prałam w proszku Vizir wszystkie nasze i małego ubrania), ale ostatnio wyprałam Jaśka rzeczy w proszku "Dzidziuś" i wysypka nadal nie znika :/... zastanawiam się, czy nie ma uczulenia z oliwki Emolium i balsamu do kąpieli tej samej firmy...Od wczoraj kąpiemy go w krochmalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla cieszę się, że cię rozbawiłam ja tam myślałam, że dziada uduszę:) Mała rano dostała jabłuszko, później mleczko, później marchewkę, teraz mleczko z kaszką i do wieczora dostanie jeszcze 2 razy mleczko i koniec na dziś tych udziwnień. Jabłko jak jabłko tego specjalnie nie widać za to marchewką pluła masakrycznie więc jest wszędzie:) Generalnie mam dość rozszerzania diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla moja dostała wysypkę po balsamie do ciała z nivei co ciekawe jak smarowałam ją sporadycznie po kąpieli to tego nie miała ale jak smarowałam ją 3 dni pod rząd to wysypka się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było, nie wiem czy nadrobie Was, opisze w skrocie co u nas, musze sie komus wyuzalic:( posiew moczu ktory robilysmy tydzien temu wyszedl ok, we wtorek bylysmy w szpitalu na dwa dni aby zrobic badania diagnostyczno-kontrolne po przebytej trzy miesiace temu infekcji układu moczowego, mała miała robione usg, badanie moczu, morfologie i badanie cum- zakladali jej cewnik i wpuszczali przez niego kontrast i gdy siusiala robili zdjecia rentgenowskie(badanie straszne, mała płakała a ja prawie razem z nią) i to ostatnie badanie niestety wyszło źle, okazało się że mocz się cofa, jutro mamy dostać dokładny wypis ze szpitala(mimo że nas wypuścili w czwartek) i opis. Czeka nas stała opieka nefrologa i urologa, oczywiście najbliższy wolny termin do nefrologa to na przyszły rok, więc zapisaliśmy ją prywatnie, do urologa próbujemy się dodzwonić, ale też pewnie czeka nas prywatna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by tego było mało, malutka chyba się czymś zaraziła w tym szpitalu i walczymy z biegunką od soboty, najgorsze jest to że nie chce pić przepisanych leków, a najgorzej jest z podawaniem smecty, za nic nie chce tego wypić:( Kurwa no normalnie jak nie urok to sraczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka to nie fajnie. Trzymaj się, choć wiem, że te słowa nie ukoją. U nas z zasypianiem też różnie. Generalnie zasypia sam, ale też ma swoje wyskoki, jak jest przemęczony to muszę wziąć go na ręce i przytulić i od razu śpi. W nocy nie mam problemu chwilę pośpiewa i zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka kurcze ty to masz problemy z tym szpitalem. Mam nadzieje ze biegunka szybko minie, a jak nie to lepiej podjedz na szpital zeby ci sie mala nieodwodnia. Ale zobzczysz bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie padnięte, ja też padam, mała dopiero mi zasnęła. Byłyśmy z tą biegunką w sobote u pediatry , bo pół nocy pojękiwała i płakała,przepisała smecte probiotyk i bactrim. Innych objawów typu gorączka i wymioty nie ma, a mała w miare pogodna. Nie płacze więc brzuszek już raczej nie boli, tylko srakolce ją męczą. Mamy brać przez 5-6 dni leki, gdyby nie przeszło lub objawy się nasiliły mamy się stawić do pediatry. Najgorzej jest podać smecte, nie chce tego pić, musze jej w mleku na łyżeczce podawać a i tak wypluwa i tak chodzę przez cały dzień z kubeczkiem i co chwile jej wciskam. Ehhh mam nadzieje że do czwartku przejdzie, bo wtedy mamy wizyte u nefrologa, a to godzina drogi od nas bo u nas w mieście nie ma nefrologa dziecięcego. Ide w kime. Udanej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś druga dawka szczepienia - w trakcie mój dzielny synek nawet nie zapłakał, ale za to nie spał potem przez cały dzień i przez cały wieczór - usnął o północy. Ufff padam z nóg. Dziewczyny - wyślijcie mi dane do naszej skrzynki mejlowej na dziumdzitek@gmail.com - miałam automatyczne logowanie, ale mi się zresetowało. A to nowe hasło to Wam wysłałam, ale sama go nie pamiętam ;-) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka a moze sprobujesz malej podaj marcheweczke bo niby to zatwardza kupke????? Mam nadzieje ze sie unormuje z tymi bakteriami u Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, no coś tu ostatnio są same pustki. Dzieciaczki dorastają i mamy mniej czasu chyba. Aneta miałam ci napisać, że piękne robótki. Też kupowałam na święta takie jajeczka, w pracy od teściowej sprzedawali. Stella wysłałam ci hasło. A ja wczoraj też się pogryzłam z moim, i przez co? Oczywiście przez teściowąl Matko ona czasem chce być tak dobra, że aż do dupy wchodzi. Mój ma przecież żonę, nie potrzebuję jeszcze mamusi, żeby wszystko za niego robiła. Tyle razy jej mówił, ale ona dalej swoje. Brakuję jeszcze tego żeby mu skarpetki prała, bo ona nie widzi w tym nic złego, a mnie to strasznie drażni.ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, u nas ze spaniem wieczorem /w nocy póki co nie ma problemów ale za to na drzemki w dzień czasem /dość często zdarzają się histerie. U nas działa włączenie na ful dzwięku odkurzacza i trzymanie dłoni na jej klatce piersiowej z naciskiem, żeby się nie przekręcała. Do tego pielucha do przytulenia i smok. Ale generalnie w dzień kluczową sprawą jest wyczucie tego momentu, w którym się powinna położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z Maluchem. Nic tylko się leczyć w naszych szpitalach. Wejdziesz z jednym a wyjdziesz z trzema innymi eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka trzymam kciuki, aby było dobrze Izka, dzięki, też je sprzedaje, żeby parę groszy było, bo coraz gorsza sytuacja finansowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona!!!! Odpaliłam kompa aby poszukać nr do poradni urologicznej, dzis się dowiedzieliśmy że prywatne wizyty u nefrologa nie wchodzą w gre bo ten zleca różne badania które ocenią stan nerek i układu moczowego a prywatnie tego nie zleci. W takim razie zapiszemy się do urologa prywatnie a na nefrologa pozostaje nam czekać do przyszłego roku. Nasza służba zdrowia-masakra ręce opadają. Chłop odebrał opis badania cum, wykryto refluks moczowy III stopnia no ale jestem dobrej myśli, jest szansa że samo zaniknie i obejdzie się bez zabiegu, zobaczymy co urolog dziecięcy na to powie... Sama siebie pocieszam. Co do usypiania u nas jest tragedia, mała rządzi na całego;) do łóżeczka już jej nawet nie odkładamy, śpi u nas w łóżku,przytulona do nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka a nie myślałaś, żeby położyć się z Małą do szpitala i może tam obędzie się bez kolejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzkka z tym chłopami to tak czasami jest moj w niedziele po śniadaniu ni z gruszki ni z pietruszki pyta się mnie czy może jechać na budowę ja się wściekłam bo zupełnie o tym nie myslałam miałam nadzieje na miłą niedziele w dodatku się źle czułam a ten mi wyjeżdża, że na budowę chce jechać. W koncu nie pojechał ale wczoraj byłam u teściowej naskoczyli na mnie z teściem, dlaczego mój na budowe nie pojechał skoro powiedział, że przyjedzie a wujek z pracownikiem we dwójkę wciągal dachówkę na dach. No więc wyszłam na idiotkę bo to przecież ja nie chciałam żeby on jechał a wystarczyło mi w sobotę powiedzieć, że w niedziele chce jechać i jakoś bym sobie inaczej dzień ułożyła a na temat tego, że wszystkim powiedział, że przyjedzie to się nawet nie zająknoł. Ech chłopy wczoraj minełam się z nim w drzwiach bo jechałam z bólem pleców do takiego znachora od nastawiania:) Jak wróciłam mąż poszedł na orlik w piłke pograć a jak wrócił ja otworzyłam winko i chciałam pogadać a ten zmęczony w ogóle sie nie odzywał tylko mecz oglądał:( Bo on wstał o 5.00 do pracy kurna ale ja wstałam z nim bo moje dziecko wczoraj od 5.00 zaczeło dzień:( No to sie wygadałam:) a poza tym boli mnie dziś głowa bo wypiłam wczoraj całą butelkę wina i po co mi to było!?:) Stella dzięki. Werkaa bidulo trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna pewna jesteś?:) w nocy jak wstawałam do małej i spojrzałam w lustro to się przestraszylam wyglądałam jak by mi ktoś twarz obił mój organizm tak reaguje na nadmiar alkoholu puchnie mi twarz a najbardziej co zabawne powieki:) Więc wyglądałam jak pobita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===Werka - jesteśmy z Tobą - będzie dobrze!!!! Dobrze, że zdiagnozowane, ze to układ moczowy, będziecie pod kontrolą nefrologa to wszystko będzie OK. Gorzej by było gdyby nie wiadomo z czego była gorączka. Szybkiego powrotu do zdrowia! ===Milka - ja też Ci zazdroszczę, może nie kaca, ale smaku wina!!! Ja już marzę, żeby się napić jakiś whiskacza, czy wina, czy nawet piwa!!!! Normalnie ponad rok nie miałam ani kropli alkoholu w ustach... i raczej nie będę miała dopóki karmię piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaanneetttaaa - ale masz zdolności... ale i pewnie dużo cierpliwości do zrobienia takich bombeczek. Śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na momencik,by oświadczyć,iz 365 dni temu wyszły mi dwie różowe kreseczki :DD Dzis mam Ameleczke poczytam później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×