Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Kalla ja jak byłam na tym balu muzyków, to się napiłam piwa, już nie redsa. Też mówiłam do mojego że już rok nie piłam piwka, ale tak mi zasmakowało, że aż 3 wypiłam, hehe dobrze że mała długo spała:) hehe Czasem się cieszę, że nauczyłam moją do butli:) Werka wszystkie jesteśmy z Tobą, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka przesłała mi link do fajnrj strony. Jak macie ochotę to obejrzyjcie http://www.oro.com.pl/dla_rodzicow.html Dziś byliśmy nad morzem. Nie mogę powiedzieć żeby Kluska była zachwycona :-) spala cały czas. A ja mam jakąś alergie chyba. Nos cały zawalony :-( rok temu było to samo. 4 miechy się męczyłam zanim odkryli że to chyba alergia a nie przeziębienie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka- trzymacjcie sie ciepło, oby wszystko się szybko i dobrze skończyło Stella- nie jesteś sama, mój też zazwyczaj zasypia na rękach i czasami jest mega płacz i marudzenie jak śpiący. Czasami bardzo rzadko ale zdarza sie żeby sam zasną Na ostatki chyba sobie wypije radlera lub kilka radlerów a małemu dam butle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka trzymaj bądź dobrej myśli, pamiętaj, że Twoje nerwy wpływają negatywnie na maleństwo Wczoraj szczepienie. Miki waży 7700, klops, wieczorem marudny 40 min usypiania na rękach. Sądzę, że powodem było wybicie z rytmu a potem z przemęczenia nie mógł zasnąć. Wpadam na chwilę bo idę robić bombki, rodzinka zamówiła, interes się kręci :-), trzeba jakoś dorobić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo no to ja jestem. Jakos nie miałam weny do pisania ale teraz nadrobie:) W weekend przyjechali do mnie znajomi ze studiów:) ojej jaką miałam ochotę sie napić jak za starych dobrych czasów no nic jeszcze soebie odbije:) Elfik był grzeczny i wszystkich zachwycał:) Dostałą między innymi skarpetki z grzechotką :) Szczęśliwa nei wiem czy pamiętasz ale moje dziecię też budziło sie co godzinę och jak fajnie żyć czasu przeszłego. Nie wiem czy jej przeszło z samo siebie czy zadziałał mój sposób:) Jak sie budziła na jedzenie to brałam mała na ręce tuliłam do momentu póki znowu nie zasnęła porzadnie. Teraz budzi mi sie co 3 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==my też już po szczepieniu (wczoraj), obeszło się bez gorączki i marudzenia, za to dzisiaj mały tak gryzie i ślini wszystko, że już chyba z 5 razy przebierałam bo cały mokry po pas, nie mogą mu się te ząbki przebić i się męczy biedaczek, a ja bezradna, smaruje Dentinoxem. Na razie usnął najwyżej jak się nie obudzi to dostanie butle na śpiocha:) ==Anetaaaaa to Twoje maleństwo to już prawdziwy chłop! Gratulacje 770 fiu fiu, nasz Antek waży 6680 ale zdaje mi się, że jest taki trochę grubawy, choć przez 1,5 miesiąca przytył tylko 1 kg ==poza tym z nowości to pediatra powiedziała mi, że mały nie ma kaszlu i kataru z infekcji tylko z przegrzania...coś w tym jest bo w domu mamy gorąco, więc mój tata i mąż dostali reprymendę jeśli chodzi o palenie w piecu i pilnuje żeby temp. w pokoju gdzie śpimy nie przekraczała 21 stopni, a na wszelki wypadek coby się małemu lepiej oddychało zamówiłam nawilżacz, no zobaczymy jak to dalej będzie... ==a ja jestem podłamana, bo przytyłam kilogram, a wcale więcej nie jem i przecież karmię, a mimo wszystko odłożyło się buuu, jak tylko skończę karmić to biorę się ostro za siebie nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczepienie idziemy w poniedziałek to sie pochwale ile Elfik waży:) Zmieniłam plany co do prezentu od mikołaja:) Chce kupić jakaś dużo skrzynie na zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do dzisiaj pracowalam (zastepowalam mojego szefa, bo byl na urlopie), ale od dzisiaj do konca macierzynskiego fajrant, wiec bede bywac czesciej na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiiiii
WERKA, wejdz sobie na to forum http://forum.gazeta.pl/forum/f,22158,Reflux_moczowy_ZUM_wady.html na pewno tam znajdziesz pomoc od mam w podobnej sytuacji Trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak zwykle z prośbą do Was dziewczyny, muszę zakupić inhalator dla małego jaki polecacie???? pozdrawiam Was serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkońcu trochę się rozkręciło te forum. Ale powiem wam, że moja też jest strasznie marudna, nie wiem czy na ząbki czy na co. I strasznie nerwowo wkłada wszystko do buzi, ale żeby tylko 1 rzecz, ona poprostu ma gryzaczek w buzi i drugą ręką wkłada pieluchę, coś mi się zdaję że dziąsełka ją swędzą. Ale przynajmniej wieczorem szybciej zasypia. a my też w pon idziemy na 3 szczepienie, to też zobaczę jak z wagą, bo powiedziałam sobie że narazie jej nie waże, bo czegoś można dostać. A dziewczyny podajecie dzieciom sucharki?? Bo moja koleżanka mi pisała że podaje 4 miesięcznej córeczce sucharki trochę się zdziwiłam, ale teściowa mi dziś mówiła, że niby się je moczy w wodzie albo mleku i podaje, ona już w 3 miesiącu podawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie podaję niczego - cycek rulez ;-) I w sumie jeszcze nie zapytałam pediatry, od kiedy zacząć podawać. Pewnie zacznę po skończonym 5 miesiącu, albo w połowie 4. W zasadzie wcale mi się nie spieszy z tym rozszerzaniem diety - gdyby nie to, że po 6 mcach wracam do pracy, Mati byłby pewnie przez 6 mcy wyłącznie na cycku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Stella ja mam tak samo. Gdyby nie lutowy powrót do pracy, nie spieszyłoby mi się z rozszerzeniem diety u Kacperka. No, ale najszybciej to po 5 miesiącu będziemy coś wprowadzać, tak mi zaleciła nasza pediatra, twierdząc że wcześniej nie ma takiej potrzeby skoro karmię małego piersią, a ten przybiera na wadze i rozwija sie prawidłowo. Wczoraj był u nas zaprzyjaźniony pediatra, ponieważ mały od dwóch dni kichał częściej niż zwykle, no i zalecił inhalacje, stąd moje wczorajsze pytanie w sprawie wyboru inhalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski a mam pytanie bedziecie dawaly swoim mauszkom chrupki typu Flipsy??? Niby juz mozna podawac bo to jest na bazie kleiku kukurydzianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==gagulec81 ja mam taki inhalator http://allegro.pl/inhalator-nebulizator-care-life-gratis-smoczek-i2801076050.html ma smoczek dla niemowląt co bardzo ułatwia inhalacje polecam ==izka co do flipsów to ja raczej nie będę ich dawała dziecku co najwyżej zwykłe chrupki kukurydziane bez żadnych polepszaczy i smakowych rewelacji, ale ja z zasady jestem przeciwna słodyczom i chipsom itd. ja jestem zwolenniczką owoców i warzyw i soczków robionych przez moją mamuśkę, mniam:)a, że na wsi mieszkamy to mamy i owoce z sadu i warzywa z ogródka i nawet jajka mamy swoje, uwielbiam wieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do pracy wracam juz 27 grudnia ;( normalnie płakać mi się chce, jak pomyślę, że Jasia zostawię na 8-9 godzin dziennie ;( już mam mega stresa. Dziś uczę go w ogóle pić z butelki - z marnym skutkiem. On nie umie ssać smoczka z butelki, a nie wspomnę, zeby pił mleko :/ ehhh... musze go przegłodzić... sama nie wiem czy mam próbowac dalej go karmić z butelki Avent, czy może zmienić (moze szybciej by łapał smoka od innej butli), a może zmienic mleko (daje mu teraz NAN1)...jak myslicie? Wasze dzieciaczki tez miały takie początki z butelkami, czy mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sucharków i flipsów - ja nie daję i pewnie sucharków nie bedę dawała chyba, że przy biegunce jak będzie starszy, a chrupki jak bedzie miał chociaż 3 miesiące więcej. Chce teraz powoli wprowadzać mu mleko modyf. (1 raz dziennie), żeby nie było problemu jak będę musiała wracać do pracy. Jakby chwycił butle z mm to za 2 tygodnie chciałabym podać jabłuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia, jeszcze sie wstrzymam, mysle, ze i tak ma duzo nowoscci. co do cyckokarmienia:) to pediatra wspominała, ze najpozniejk do skonczenia 5 m podaje sie gluten. w mm do skonczenia 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguleczko vanish rozowy w proszku!!! Wrzuc ubranko do goracej wody nasyp na plame vanishu i zostaw na 10. 15 min zobaczysz zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla, ja mam butelki tt, które mają smocKi kształtem przypominajace pierś (dziecko musi szeroko otworzyć buzie) i od początku nie było problemów z butlą ( jakiś czas jadła i pierś i butlę). Raz jak ją dziąsła swędziały i płakała to kupiłam butelkę lovi z takim mniejszym smoczkiem (podobny do aventa) za radą piny (zeby łatwiej się ssało) ale nie umiała w ogóle z tego pić bo za szeroko buzię otwierała (troche to komicznie wyglądało ) heh Ja takie zwykłe chrupki kukurydziane będę dawać ale później (zamulacze, jak mawia moja mama) Jesteśmy u teściów na wsi i powiem wam że Zośce się tu tak dobrze spi że szok. Dziś się obudziła dopiero o 4 mimo, że jadła ostatni posiłek o 17:30. Choć pewnie powoli przestawia się już z nocnego karmienia (takie mam wrażenie, bo jeszcze tydzień temu o 12 i o 2 trzeba było lecieć ze smokiem a o 3 już karmić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==kalla mój też nie umiał butli złapać, a teraz pije 2x dziennie herbatkę z butelki Avent, a mleko na noc daje z Lovi i tak gdybym miała porównać te dwie butle to zdecydowanie wolę Lovi, łatwa w utrzymaniu i smoczek 3+ idealny na teraz, natomiast Avent po 2-3 użyciach strasznie zżółkła i nie wiem dlaczego jak przechyle to mi zawsze coś tam cieknie, wkurza mnie to. A tych butlach o których kropelka pisała Tommee Tippee też słyszałam pozytywne opinie. Ale mimo wszystko to chyba od dziecka zależy, choć jak zmieniliśmy smoczek z 0 na 3+ to widzę,że dużo lepiej ciągnie bo szybciej mu leci:) ==a mnie dzień w dzień od przeszło 2 tyg. boli żołądek:( nie wiem o co chodzi bo nigdy nie bolał i raczej zdrowo się żywię. Pora chyba wybrać się do gastrologa bo zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze na własnie w jakiej postaci podaje sie gluten?? echa ja dzis poczułam, zę święta sie zbliżają, jak zobaczyłam renifera na pampresach, jakas świąteczna edycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×