Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

hyqtwe CLEARBLUE DIGITAL tak ten test się nazywał nie wiem czy w Polsce jest dostępny ja od 10 lat nie mieszkam w Polsce Myśle sobie że pewno jest dostępny. Ta senność to nie wiem może to zbieg okoliczności i zmiana pogody albo pierwsze objawy ciąży. Mój gin powiedział jak z nim rozmawiałam ostatnio żebym zrobiła test. Jest duże prawdopodobieństwo bo jeśli kochasz się w dnie które na 100% są dniami płodnymi to bardzo małe szase żeby coś nie wyszło. No ale zajść to jedno a donośić to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyqtwe
I oczywiście ten test wykazał ciążę ?:)zaraz sprawdzęna necie czy jest w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyqtwe
skąd w tej czarnuli tyle agresji?a w reau pewnie jest cichą szara myszką która stwarza pozory super kolezanki,siostry,szok jak ci ludzie muieją zmieniac twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyqtwe
http://www.zdro-vita.pl/pl/products/details/18081,clearblue-digital-test-ciazowy-1-szt..html Jest test, ale napisane jest ze przeprowadza sie go najwczesniej 4 dni przed spodziewanym @. A u Ciebie jutro byłby dopiero ten dzień :)i juz tak duzo wcześniej wykrył ciążę?miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATI 2011 PYTAJ O CO CHCESZ, CHETNIE ODPOWIEM NA KAZDE PYTANIE.JA MAM SYNA ,SKONCZYL 3 MIESIACE ,TO MOJE 1 DZIECKO I WIERZCIE MI DZIEWCZYNY NIE MA NIC PIEKNIEJSZEGO NIZ TRZYMAC SWOJE UKOCHANE DZIECKO NA REKACH I PATRZEC CODZIENNIE W TE MALE OCZKA.TRZYMAM ZA WAS KCIUKI I BEDE WAS PODCZYTYWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyqtwe
Fajnie ,dziecko to skrab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Witam") ja zaplanowałam ciąże na listopad 2012 więć jeszcze 3 miesiące czekania przedemna:) ale nie mogę sie już doczekać więc kibicuje wam całym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahhaa,dobre
zaplanowalas sobie na listopad idiotko? hhah::D uwazaj, bo nie takie jak ty sie starały latami o ciaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaloooo
jest tu ktoś? jest jeszcze jakaś mama, która się dowiedziała o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do viviii
jak to zaplanowałaś sobie na listopad??Jesteś pewna że zajdziesz w pierwszym cyklu?Uważaj żeby potem nie było rozczarowania...I o ile się orientuję na listopad to się zachodzi w lutym nie w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodni wiaterek
Witam.. Co prawda termin wychodzi mi na ok 25 czerwca,ale chetnie dolacze ! Jestem juz mama.Ciaza nie byla w zadnym wypadku planowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Pierwsze dziecko tez zaplanowałam na listopad i moj synek sie tak urodzil :)) koniec stycznia zaszlam w ciąze :) i teraz tez tak planuje a co ;) grunt to pozytywne myslenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
pozatym nie rozumiem osób tak wulgarnych, jeśli uważasz ze ja jestem idiotką to sama mówisz o tym jak inteligentnym jestes człowiekiem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodni wiaterek
Oby sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
a dziękuję ja tam z całego serca w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślęNadNickiem,WymyślęPotem:)
Witajcie. Co prawda ja też mam termin (kalkulatory internetowe i moje wyliczenia z OM:p ) na 30czerwca, ale to prawie już lipiec:) Dziewczyny na czerwcu już się rozkręciły i się kojarzą, więc już nie będę się wcinać:) Wczoraj robiłam test z krwi, wynik pozytywny. Wcześniej w sobotę test z moczu i 2 kreska prawie niewidoczna. Zaszłam w drugim cyklu po odstawieniu tabletek, a w pierwszym cyklu starań:] Mam już jedno dziecko, 2latkę z października 2009. Pozdrawiam i gratulacje dla wszystkich przyszłych mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanka7888
witam wszystkie Lipcówki. Wczoraj dowiedziałam się że to 4 tydzień, wiem, że trochę wcześnie na radość, ale po 9 miesiącach starań taka wiadomość to szaleństwo i radość. Przyłączam się do Was dziewczyny i liczę, że zostanę aż do lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie za wcześnie
Cześć dziewczyny.Pisałam już tu raz na początku wątku. Ja od wczoraj wieczorem i w nocy myślałam że dostanę @.Nie spałam pół nocy i pilnowałam tak mnie brzuch bolał strasznie.Ale już przeszło.Planowaną @ mam mieć w piątek.Rano miałam bardzo piersi napuchnięte i ciężkie.Pewnie dostanę bo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślęNadNickiem,WymyślęPotem:)
koleżanko wyżej, może i nie dostaniesz miesiączki tylko jesteś w ciąży. możecie wierzyć lub nie, ale ja wiedziałam, że jestem bez robienia testu, czułam to, już ze 3-4dni po owulacji brzuch bolał mnie jak na miesiączkę, a do niej było kilka dni, więc za wcześnie na napięcie przedmiesiączkowe, temperaturę mam do dziś powyżej 37, łamało mnie nawet w kościach i myślałam, że to przeziębienie, a tak mój organizm reagował na ciążę, dziś mija 2tygodnie od prawdopodobnego zapłodnienia, a ja już mam nabrzmiałe piersi, jest mi niedobrze, słabo, więc zaczynają się wszystkie objawy. lekarz powiedział, że taka moja natura, jedne nie mają żadnych dolegliwości,a inne już kilka dni po zapłodnieniu. no i te objawy ciążowe są b.podobne do napięcia przedmiesiączkowego. trzymam kciuki:D zajrzę potem! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanka7888
2 testy ciążowe i wczoraj test beta hcg wynik 98, lekarka powiedziała że ciąża jest, niestety żeby cokolwiek mogła powiedzieć musi minąć jeszcze 2 tyg bo to za wcześnie... Staraliśmy sie od 9 mies, mamy już 10 letniego chłopczyka i bardzo bardzo pragniemy kolejnego dzidziusia. Pozostaje dbać o siebie i modlić się żeby przezyć te 2 najgorsze początkowe miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivienka
Mnie przy pierszej ciąży też bolały piersi i brzuch jak na okres :)) poszlam do lekarza i sieokazało ze to ciąża :) gratulacje i wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuhuh
hej lipcówki co tak słabo? jeszcze nikt nie wie o ciąży?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie za wcześnie
Podnoszę! Co nic nie piszecie dziewczyny?Z chęcią bym z kimś popisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyqtw
Przepadły gdzies lipcóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyślęNadNickiem,WymyślęPotem:)
ja jestem, ale na razie się nie udzielam, bo wczoraj na usg jeszcze nic nie było widać i kolejną wizytę mam za 2tygodnie, wtedy ciąża się potwierdzi, na razie mam tylko test b-hcg dodatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
ja tez sie narazie nie udzielam bo nie jestem w ciązy ;) ale za niedługo bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alili121213
Witam.Ja zrobiłam test w środę rano i już były 2 kreski.Wczoraj po południu powtórka i to juz były bardzo wyraźne 2 kreski.Termin na 9 lipca.Owulacja była wcześnie 10-11 dzień cyklu.Do lekarza wybieram sie za 2-3 tyg.Mam już synka ze stycznia 2009.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Lipcóweczki- ja lipcówka z tego roku, mama prawie czteromiesięcznego mężczyzny. Pozdrawiam i kibicuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×