Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taka sobie ona.

Wyprawka dla noworodka???

Polecane posty

Ja już mam większego malucha, ale tez nadal używam Huggies, świetnie się dopasowują i nic nie spada, nie uciska, nie przekręca się nawet u dziecka baaardzo ruchliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam pieluchy wielorazowe (wybór firm i rodzajów systemów pieluchowania jest ogromny. U nas sprawdziły się otulacze wełniane i zwykła tetra) i takie, które nie są bielone chlorem. Np bambo nature (są biodegradowalne).Z ubrań fantastyczne są te z wełny merino (Janus, Name It, H&M ma czasem coś, Joha, sklep online mrinodzieciaki) - są grupy gdzie można kupić używki albo szukaj na vinted Na początkowe miesiące zdecydowanie wygodniejsze będą body kopertowe i pajacyki.Przydadzą Ci się również bambusowe otulacze https://szumisie.pl/wyprawka-dla-maluszka/otulacze/ W tym sklepie znajdziesz otulacze rewelacyjnej jakości. Dzieki nim będziesz mogła okryć malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jeśli chodzi o wózek i różne akcesoria do niego mam z anex. Wózek mam 2w1 model e type, jest świetny i sprawdza się super. Polecam wam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wózkow to poelcam sie zastanowic nad wyborem 2w1. Np Baby Jogger, my mamy sprawdzony i zdecydowanie wypadl najlepiej ze wszystkich nad ktorymi myslelismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×