Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taka sobie ona.

Wyprawka dla noworodka???

Polecane posty

Gość Asiaa

Mnie chyba najdłużej zeszło z wybraniem odpowiedniego wózka. Dużo modeli testowałam aż w końcu zdecydowałam się na anex cross i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek super sobie radzi na każdym terenie, jest zwrotny, zgrabny i wygodny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia88

Jeśli chodzi o rzeczy dla maluszka to wy wybralismy tutaj  https://sklepkubus.pl/0-13-kg/675-2837-cybex-cloud-z-i-size.html#/27-kolor-passion_pink
I to był bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znalazłam jeden konkretny sklep , gdzie było wszsytko i całą wyprawkę z sensillo mam. Od pieluszek, po pościel dla maluszka. Każda rzecz wysokiej jakości. Sporo kasy na to poszła ale cóż jak trzeba to trzeba ;) nie można dziecku żałować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kozackie przewijaki bejbi.eu/38-przewijaki. Widziałam w jednym lokalu. Można było skorzystać. Dopytałam skąd mają i mi podpowiedzieli ten sklep. Zostawiam, bo bez przewijaka szczerze mówiąc trudno mi się teraz rozstać 😉 Non stop w użyciu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.06.2019 o 14:20, Gość Asiaa napisał:

Mnie chyba najdłużej zeszło z wybraniem odpowiedniego wózka. Dużo modeli testowałam aż w końcu zdecydowałam się na anex cross i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek super sobie radzi na każdym terenie, jest zwrotny, zgrabny i wygodny;)

Zgrabny to raczej nie jest... Jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagunia

no wlasnie dziewczynki, jak to u Was bylo z wozeczkiem? kiedy go kupowalyscie? ja mam jeszcze 3 miesiace do porodu i chyba zbliza sie czas, zeby sie zainteresowac tematem. Macie jakies polecane modele? Zalezy mi przede wszytskim na tym, zeby byl lekki i w miare szybko sie skladal.Baardzo wstepnie myslalam o larktale, ale nie jestem chyba w stanie podjac decyzji bez konsultacji z calym internetem hehe :* dzieki, buziaczki dla wszytskich Przyszlych Mamusiek <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

U mnie zdecydowanie najdłużej zeszło z wyborem wózka idealnego! Ale udało się i finalnie byłam bardzo zadowolona z wyboru, mieliśmy Anexa, teraz mają super te nowe modele wózków, warto sobie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Annkana napisał:

U mnie zdecydowanie najdłużej zeszło z wyborem wózka idealnego! Ale udało się i finalnie byłam bardzo zadowolona z wyboru, mieliśmy Anexa, teraz mają super te nowe modele wózków, warto sobie sprawdzić.

a który masze  type czy m type? zastanawiam się, który bardziej do miasta się nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Jaki sklep polecacie na zakupy? I co dokladnie potrzeba dla nowordka. To nasza pierwsza dzidzia (chlopiec) i jestem zielona w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość dagunia napisał:

no wlasnie dziewczynki, jak to u Was bylo z wozeczkiem? kiedy go kupowalyscie? ja mam jeszcze 3 miesiace do porodu i chyba zbliza sie czas, zeby sie zainteresowac tematem. Macie jakies polecane modele? Zalezy mi przede wszytskim na tym, zeby byl lekki i w miare szybko sie skladal.Baardzo wstepnie myslalam o larktale, ale nie jestem chyba w stanie podjac decyzji bez konsultacji z calym internetem hehe 😘 dzieki, buziaczki dla wszytskich Przyszlych Mamusiek ❤️

Oczywiście przeglądałam propozycje przed porodem, czytałam na forach, można powiedzieć, że wybraliśmy konkretny model. Ale wózek kupiliśmy dopiero po porodzie, po prostu złożyliśmy zamówienie w internecie. Wcześniej nie był nam potrzebny, natomiast niezbędny był fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość ewa19087 napisał:

Jaki sklep polecacie na zakupy? I co dokladnie potrzeba dla nowordka. To nasza pierwsza dzidzia (chlopiec) i jestem zielona w temacie?

Dużo rzeczy miałam z Textil Marketu oraz Pepco, część ze sklepu typowo z rzeczami dla noworodków i niemowląt, wiele ubrań dostałam w spadku po znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weeeronika

My mamy dużo pozostałości po dziecku mojej siostry. Tylko właśnie wozek kupiłam anex m type i łóżeczko nowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość dagunia napisał:

no wlasnie dziewczynki, jak to u Was bylo z wozeczkiem? kiedy go kupowalyscie? ja mam jeszcze 3 miesiace do porodu i chyba zbliza sie czas, zeby sie zainteresowac tematem. Macie jakies polecane modele? Zalezy mi przede wszytskim na tym, zeby byl lekki i w miare szybko sie skladal.Baardzo wstepnie myslalam o larktale, ale nie jestem chyba w stanie podjac decyzji bez konsultacji z calym internetem hehe 😘 dzieki, buziaczki dla wszytskich Przyszlych Mamusiek ❤️

Rodze w grudniu i na początku października kupiłam wózek i fotelik. Nic nie mogę polecić bo kupiłam dopiero swój pierwszy wózek i nie wiem jak się sprawdzi. Zdecydowałam się na cybex bo mężowi się strasznie spodobał. Dużo zależy od tego gdzie mieszkasz i po jakich terenach będziesz jeździć. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadaaa

Ja mam termin na styczeń i zastanawiam się nad m-type bo ładnie wyglada i ich poprzednik sprawdził mi się przy synu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Sadaaa napisał:

Ja mam termin na styczeń i zastanawiam się nad m-type bo ładnie wyglada i ich poprzednik sprawdził mi się przy synu .

Ciagle ktoś wstawia te chamskie reklamy anexow, weź saj se siana z tymi ogromnymi, ciężkimi karocami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juula
Dnia 28.10.2019 o 10:44, Gość Gość napisał:

Rodze w grudniu i na początku października kupiłam wózek i fotelik. Nic nie mogę polecić bo kupiłam dopiero swój pierwszy wózek i nie wiem jak się sprawdzi. Zdecydowałam się na cybex bo mężowi się strasznie spodobał. Dużo zależy od tego gdzie mieszkasz i po jakich terenach będziesz jeździć. 

 

ja tez sie zastanawiam moze nad tym larktale, to chyba jaaks nowosc na rynku, ale czesto takie malo popularne firmy sa o wiele lepsze od tych najbardziej polecanych, ale dzieki dziewczyny za wszystkie opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orstia

Wiecie co, jeśli chodzi o samą wyprawkę, to ja naprawdę sporo dostałam w prezencie od znajomych i rodziny i tak naprawdę niewiele musiałam kupować;) Zresztą, nadal tak jest, bo ktokolwiek przyjdzie w odwiedziny, zawsze z jakimś prezentem 🙂 A sama staram się "polować" na jakieś okazje cenowe, dzisiaj przyniosłam do domu zapas pieluszek Huggies, których używamy (nie podrażniają malucha i dobrze trzymają się blisko ciała) - a w Carrefourze są chyba do końca w tygodnia w mega cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustka
Dnia 18.11.2019 o 17:44, Gość Orstia napisał:

Wiecie co, jeśli chodzi o samą wyprawkę, to ja naprawdę sporo dostałam w prezencie od znajomych i rodziny i tak naprawdę niewiele musiałam kupować;) Zresztą, nadal tak jest, bo ktokolwiek przyjdzie w odwiedziny, zawsze z jakimś prezentem 🙂 A sama staram się "polować" na jakieś okazje cenowe, dzisiaj przyniosłam do domu zapas pieluszek Huggies, których używamy (nie podrażniają malucha i dobrze trzymają się blisko ciała) - a w Carrefourze są chyba do końca w tygodnia w mega cenie. 

Dobrze że wyłapałam bo według tego co jest na stronie to tylko do jutra, dobrze że jutro handlowa niedziela :D a tez używamy Huggies. Są mega chłonne i dobrze trzymają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilulaj

Polecamy swoją pościel dla dzieci w każdym wieku. Stosujemy tylko certyfikowane materiały zgodne ze STANDARD OEKO-TEX dodatkowo znajdziesz u nas 100% bawełnę. 

Zapraszamy wszystkich rodziców :-) 

https://www.lilulaj.pl/posciel-dziecieca-3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wyprawkę dla dzieci, to polecam sklep producenta Ewy Klucze, teraz Eevi, na www.eevi.pl Mają tam bardzo fajne ciuszki, dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zrobiłam listę najpotrzebniejszych rzeczy i będę powoli kompletować wyprawkę dla maluszka. Moja mama zadeklarowała się że kupi dla wnuka wózek yuna z camini, bo chcę chociaż trochę finansowo nas odciążyć za co jestem jej bardzo wdzięczna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj znajdziesz duzo fajnych ciuszkow

https://ubranka-niemowlece.pl/

patrz zeby byl polski producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w kwestii kosmetycznej to polecam zaopatrzyć się w kosmetki eeny meeny. spełniają one wszystkie wymogi, są w pełni bezpieczne dla maluszka. możesz też zerknąć na ich blo, bo tam jest sporo ciekawych tematów 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż dokupił dla dzidziusia kupił aspirator do noska od haxe, jeszcze nie był w użyciu ale widać, że jest porządnie wykonany. Może któraś już mamusia go używała? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2020 o 10:51, Olka_Alka21 napisał:

Mój mąż dokupił dla dzidziusia kupił aspirator do noska od haxe, jeszcze nie był w użyciu ale widać, że jest porządnie wykonany. Może któraś już mamusia go używała? 🙂 

My używamy od roku, nie zawiodłam się ani razu na nim. Fakt, porządnie wykonany, wymienne końcówki, melodyjki, mogę polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam jeden konkretny sklep a mianowicie sensillo z którego zamówiłam większość potrzebnych rzeczy do wyprawki maluszka. Mają wysoką jakość produktów, dobre ceny i duży wybór. Tego czego nie udało mi się zakupić tam będę szukać na dniach w innych sklepach jak wybiorę się do miasta ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2019 o 15:15, Gość gość napisał:

znalazłam jeden konkretny sklep , gdzie było wszsytko i całą wyprawkę z sensillo mam. Od pieluszek, po pościel dla maluszka. Każda rzecz wysokiej jakości. Sporo kasy na to poszła ale cóż jak trzeba to trzeba 😉 nie można dziecku żałować. 

Bez przesady sensillo to ani jakaś zawrotna jakość ani pieniądze. Sama mam  pościele reczniki pieluchy tej firmy i przy kupnie właśnie kierowałam się ceną, zamowilam ich produkty były sporo tańsze w porównaniu do innych firm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o pieluszki to ile miałyście na początek? Będę zamawiać na allegro Huggies i zastanawiam się jak dużo potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2021 o 18:23, Eilllka napisał:

A jeśli chodzi o pieluszki to ile miałyście na początek? Będę zamawiać na allegro Huggies i zastanawiam się jak dużo potrzebuję.

Możesz tylko mi powiedzieć czy próbowałaś już może tych które przeznaczone są na basen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huggies mają świetną jakość, są mięciutki, nie gniotą brzuszka i co ważne w przypadku większych maluchów nic się nie przesuwają np. przy raczkowaniu czy chodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×