Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

dziewczyny życzę wam żeby dzidzie się szybko pojawiły w waszych związkach :) ale dajcie też sobie trochę czasu, żeby się nacieszyć sobą, bo wiecie że im mocniej się chce tego dziecka tym o nie trudniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje... :D i dziewczyna w dodatku ... ostatnio to sami chlopcy sie rodza. tez mi sie marzy dziewczynka. czy po slubie zadzialamy ... hmmm... watpie... ja bym byla za ale moj Ł. narazie hmm gotowy nie jest ... ale kto wie co sie stanie w noc poslubnahehhe .. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje... :D i dziewczyna w dodatku ... ostatnio to sami chlopcy sie rodza. tez mi sie marzy dziewczynka. czy po slubie zadzialamy ... hmmm... watpie... ja bym byla za ale moj Ł. narazie hmm gotowy nie jest ... ale kto wie co sie stanie w noc poslubnahehhe .. =) pomarancz ... mmm tez bardzo lubie. =) ale moja siostra miala pomarancz wiec ja juz zrezygnowalam. im bardziej sie chce tym o nie trudniej.. madre slowa... ale doslownie moje jajniki krzycza normalnie juz o nie... ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchajcie dziewczyny, o co tak na prawdę chodzi z tym kolorem przewodnim? ja sie nie spotkałam na weselach z czymś takim i sama nie będę miała takiego koloru :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra..już wiem o co chodzi tym kolorem przewodnim... hehe... generalnie chodzi o wystrój sali jakieś akcenty na garderobie itp... ja w to sie nie bawie... w sobote spotykamy sie z dekoratorką - ona podpowie jakie kolory bede pasowac do wnetrza sali i bedziemy działac.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kamila, no to czasu zostało Ci znacznie mniej niż nam:) masz już sukienke- pochwal się nam. Skąd jestes? Opowiedz swoich przygotowaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia no piekna suknia... !!! a jak z trenem ? podpinany ? Kolor przewodni nooo to ten ktory bedzie dominowal w przystrojeniu sali i wszystkie inne dodatki . taki tematyczny . bo np na ogol jesli chodzi o przystroj sali to w standardzie oferuja bialy (biale obrusy serwetki itp. wiadomo nie mozna przesadzic . Wybierajac sobie kolor przewodni cala uroczystosc nabiera osobistego charakteru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka była zamawiana w grudniu. Jej odbiór nastąpi po 15 kwietnia. Samego szukania nie bylo dużo byłam może w 3 salonach przymierzylam kilka sukni i zdecydowałam się na fason księżniczki. Co do przygotowań to obrączki już mamy, zespół jest, sala, fotograf itp wszystko jest. Zaproszenia są w trakcie wypisywania. Jestem z podlasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z dekoratorka mamy sie spotkac na dwa tygodnie przed weselem. a mozliwe ze i tydzien przed bo tydzien przed nami jacys niemcy robia wesele w naszej 'imprezowni' . nooo to teraz za obraczki sie zabieram heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda, pałacyki tutaj na wybrzeżu są bardzo okazałe- mogę się tylko domyślać w którym będziecie balować:) super macie. My w hotelu.. wiesz.. jesli chodzi o dekoracje to ja myśle o takiej- to stół dla nas http://dekoracjeslubne.waw.pl/wp-content/uploads/2009/01/dekoracje-sal010a.jpg http://magazine.zankyou.com/pl/wp-content/uploads/2011/12/4-e1323091589348.jpg tak sielsko anielsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia - podoba mi sie ten wystroj, prosty a zarazem elegancki, taki lubie :) Witaj Kamila, milo, ze do nas zajrzalas :) myslalyscie juz o stroju waszych przyszlych mezow? bo tak ciagle o nas rozmawiamy a przeciez oni tez musza jakos wygladac a wiadomo, ze to my sie musimy o nich zatroszczyc :) co wybralyscie dla nich? Musznik, krawat czy muszke? Kamizelke czy bez? Ja i moj L rezygnujemy z kamizelki i chyba decydujemy sie na krawat w kolorze mojego bukietu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia Piekna Dekoracja... stylowa elegancka O Ubiorze Mojego Ł. narazie nie mysle. Zajmiemy sie tym gdzies w czerwcu, bo po 1- moj kochany uwaza ze to za wczesni ejeszce by teraz sie tym zajmowac i po 2 jak to mowi '' ja ciagle rosne kochanie'' heh zreszta musze mu dac pomyslec co on by chcial a potem ja bede go wprowadzac w swoja wizje... bo znajac zycie jakbympo wiedziala ze ma byc tak i tak to by bylo ze narzucam mu swoje... :d hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko? :) hehe, my pewno jeszcze kilka lat poczekamy :) chcielibyśmy wyjechać i sie wyprowadzić z mojej zapyziałej wsi, ale z racji na moją sytuację osobistą na razie jesteśmy uziemieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe wydaje mi sie ze u mnie tez do dzidzi jeszcze hohoh i jeszcze troche. widze Novia ze w Madonnie maja caaalkiem przyzwoite buty :D w gdyni salon maja widze wiec chyba sie przejade... cale szczescie z gdanska niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przymierzyć, ja akurat mam buty z firmy witt, bardzo fajne przede wszystkim wygodne, możesz sama sobie zaprojektować butka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina M.
Witam wszystkie forumowiczki :) Czy któraś z Was szuka może jeszcze fotografa na wrzesień ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni są bardzo elastyczni, zobacz na ich stronkę. Maja dużo ozdób. Zrobią Ci buta tak jak chcesz:) Firma jest z Gniezna, ale maja swoje salony w Całej Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przegladam ich strone... :D a cenowo jak tam u nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, na stronce może nie wygląda to tak oh ah:) jeśli chodzi o wygodę to jest pierwsza klasa- mega mega wygodne:) jak masz np szersza stope to moga Ci zrobić przygładowo rozmiar buta 37 a tęgość 38 czy 39 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za swoje zapłaciłam 135 zł. Wybrałam gładkie bez żadnej ozdoby- minimalistycznie, ale uważam ze do takie suknie pasują jak ulał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przegladam ich strone... :D a cenowo jak tam u nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski Witam nowe dziewczynki:) Pola Twoje dekoracje są mega eleganckie:)super u mnie też raczej nie będzie koloru przewodniego dekoracja sali jest zielona ale to narzucili nam właściciele;/ ale nie jest zle i myśle że coś pod to podpasujemy ale napewno nie wszystko. Co do stroju młodego, to też mój M raczej nie będzie miał kamizelki ja bym chciała żeby miał muszke ale nie wiem czy będzie mu pasowała, się zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Witam nowe wrześnióweczki baardzo ciepło :) Miałam okropny dzień dzisiaj... Nic nowego - praca. Mam dość. Chyba zacznę szukać nowej, bo tu mi zaczyna psychika siadać. Dzisiaj się tak spłakałam, ze już nie mam siły na nic. Nie ma sensu nawet tego opisywać. Idę spać, bo zmęczona jestem. Smutno mi bardzo :( Dobranoc kobietki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - jesli Ci tak tam zle to naprawde rozejrzyj sie za czyms innym..ja bym chyba nie wytrzymala, bo jestem z charakteru bardzo wrazliwa, za bardzo biore sobie wszystko do serca i napewno nie potrafilabym tego olac, gdyby moj szef mnie ciagle wkurzal...:( trzymam za Ciebie kciuki, zebys znalazla cos lepszego i nie martw sie jestesmy z Toba :* jutro musi byc lepiej, dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×