Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość Zakochana Ania :]
witam :) Pisałam już w jednym topiku, ale niestety cisza tam ... ;) 8 - 9 wrzesień 2012 ;) Załatwiona sala, kamerzysta i fotograf, dj. Kościół w najbliższym czasie, bo ksiądz sam się upomniał, zeby już zaklepać godzinę :D Woj. łódzkie ;) A Ty ancymonko jak stoisz z przygotowaniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też na 8 września. wesele robimy na ok 100 osób, z poprawinami Sale mamy zamówioną, zaliczka wpłacona Zespół zamówiony, zaliczka wpłacona U księdza bylismy zaklepac datę ale kazał przyjsc jeszcze raz w listopadzie, żeby potwierdzic i wtedy wpisze nas do kalendarza na 2012 bo jak byliśmy to jeszcze nie miał Kamerzyste i fotografa, chcemy załatwic zaraz po święcie zmarłych i to narazie tyle. Fajnie, że jest temat na wrzesień, chętnie popisze z wami i poczytam o przygotowaniach innych dziewczyn Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Ania :]
witaj :) mam nadzieję, że temat nam się rozbuduje :) kiedy zaczynacie rozglądać się za suknią? Bo ja myślę, ze chyba po Nowym Roku zacznę oglądać. Nie wiem jeszcze, czy kupię gotową, czy będę szyła... My liczymy na około 120 osób, ale jak to wyjdzie to nie wiemy ;) Płacimy 140-150 zł. od osoby za dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my płacimy 145zł od osoby i 25zł/os poprawiny jeśli chodzi o suknie to też myślę ze od nowego roku zacznę się rozglądac, choc wiem mniej więcej co chce. ale wiadomo jak to jest muszę pomierzyc. kupowac nie będę myślę ze wypożyczę, a pozniej oddam i już, przyznaje ze troche szkoda mi pieniędzy na kupno. możesz powiedziec ile płacisz za zespół/dj i kamerzyste/foto? Mi się wydaje że nie zdąrze tego wszystkiego ogarnąc, jeszcze tyle spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam takie pewne konkrety, jeśli chodzi o suknię, ale nie wiem, jak to będzie, jak zacznę przymierzać ... ;) opisz swoją wymarzoną po krótce ;) Za dj-a (+saksofonista + akordeonista) płacimy 2000 za dwa dni. Kamerzysta 1800 i fotograf 800 (sesja w plenerze). Te 150 zł już za dwa dni. Spokojnie wszystko ogarniesz :) Widzę, że jesteśmy w podobnym wieku ;) Ja niedawno miałam 23 urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia coś w tym stylu http://www.morilee.com/bridals/blu/4705 czyli księzniczka. może nie koniecznie akurat taka, ale taki krój. wiem że na pewno odpada empire, nie podobają mi się. myślalam jeszcze o rybce ale sama nie wiem. jednak takie z szerokim dołem podobają mi się najbardziej. kiedyś natrafiłam na taką sliczną w necie i teraz nie mogę jej znalezc, ale mam fotkę w telefonie bo zrobiłam:D my zespół mamy po znajomości, płacimy 2,5 tys. czterech muzyków i wokalistka.są dosyc drodzy, ale to znajomi mojego narzeczonego więc tak jak pisałam od nas wezmą te 2,5 tys. Kamera i foto to nie wiem ale pewnie też taniej niz normalnie bo to mój kuzyn:) Orientowałaś się już ile u Was bierze ksiądz? jestem bardzo ciekawa. Najbardziej przerażają mnie te nauki i wszystkie formalności. Ślub bierzemy w całkiej innej parafii, tzn w mieście w którym będzie wesele, bo ja pochodze ze wsi. A co masz w cenie talerzyka? bo my musimy kupic sami owoce ciasta napoje wódkę. Muszę się zastanowic gdzie to wszystko załatwic, żeby wyszło taniej. Teraz zastanawiałam się nad kolorem przewodnim i chyba wybierzemy fiolet+ jasny róż. Musimy kupic świece i kwiaty do dekoracji sali bo restauracja zapewnia tylko ten tiul i pokrowce na krzesła. Jeśli zdecydujemy się na ten kolor to będę miała bukiet z fioletowych storczyków+ różowe róze. Mam taki pomysł żeby dobrac też fioletową biżuterię (kolczyki + bransoletkę) fioletowy kwiat we włosy i fioletowe buty (?) ale nie wiem czy to dobry pomysł. Narzeczony miałby wtedy fioletowy krawat. Na razie tak nas widze ale musze się nad tym zastanowic, czy rzeczywiście wprowadzac ten fiolet do naszego ubioru. Pewnie jeszcze z 10 razy zmienie zdanie. A jak u was z mieszkaniem? napisz coś o sobie. No i czekamy na więcej dziewczyn. Widze ze topiki o innych miesiącach się rozbudowują (kwiecien, sierpien) a o wrzesniu coś cicho, co ktoś rozpocznie to topik zaraz umiera. no ale ten musi przetrwac więc piszmy o swoim przygotowaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę o sukience z falbankami ;) takimi niestojącymi, tylko fajnymi gładkimi i układającymi się :) no i chciałabym tren, ale odpinany na suwak :) tak, zeby po kościele przy tańczeniu odsunąć :) ale jak zacznę przymierzać, to nie wiem :D na pewno nie jakaś rozkloszowana bardzo, bo nie jestem bardzo szczupła (rozmiar 38/40). My nie mamy niestety znajomści u muzyków i fotografów ;) ale fotograf w cenie robi nam album z 30 zdjęć (coś ponad 100 dostajemy na płycie) i portret jakiś dostaniemy ;) O księdzu nie wiem jeszcze nic. My mamy ze szkoły zaświadczenia o kursie przedmałżeńskim i myślę, że nic nas nie czeka już. Teraz świadkowaliśmy u znjomych i oni nie mieli nic i ksiądz ich nigdzie nie wysłał, więc mamy nadzieję ;) Na salę "wnosimy" tylko alkohol i napoje. Dekoracje wszytskie na sali oni robią. Z fioletem pewnie zobaczysz dopiero pod kątem sukni itd. Ja też pewnie jeszcze zdanie będę zmieniała tysiąc razy :D Myśleliście coś o jakichś upominkach dla gości? Teraz coś o sobie ;) Ja mam 23, Narzeczony 28 lat ;) Jesteśmy ponad 7 lat razem. Zaręczeni od prawie 2 lat. Nie mieszkamy razem, ale dzieli nad mała odległosc - 25km. Wczesniej Menkalinany w tej samej miejcowści. Też mieszkam na wsi ;) Wesele mamy 15 km od mojego domu. W ogóle z łódzkiego jesteśmy ;) A Wy jak tam? :) Mam nadzieję, ze nasz topik nie upadnie, bo inne na serio żyją :D Ja tylko w weekendy nie będę, bo wiadomo ... ;) A na tygodniu w pracy, sama siedzę w biurze, więc można ;) hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z falbankami też są śliczne. chodzi ci o coś takiego? http://www.morilee.com/bridals/blu/4868 To fajnie wam się trafiło, że będziecie świadkami. możecie zorientowac się jak to wszystko wygląda. Mnie właśnie trochhe martwi to, że restauracja nie zapewnia owoców napoi itp. troche zachodu będzie żeby latac i to pokupowac. owoce wiadomo muszą byc świeże. ciasta to nie wiem gdzie, ale może ktoś po rodzinie by upiekł. babka z restauracji mówiła, że na 100osób to około 10blach. a w mojej rodzinie i rodzinie N są takie ciastkarki że 10 blach to pikuś. No ale zobaczymy. Napewno by wyszło taniej. Ja jestem ciekawa co do tego fotografa co on powie. Też bym chciala sesję. Mam nadzieję że z nas nie zedrze, bo to kuzyn już pisałam lubimy się więc nie sądze żeby zaśmiewał jakąs kosmiczną cene. O upominkach dla gości myślałam, wiesz ale też nie wiem co. Aniołków ani żadnych figurek nie chce bo po co to komu. Może zrobimy małe paczuszki cukierków z jakąś wstążeczką i położymy obok talerza. Na pewno nie będziemy kombinowac. a myśleliście już czym będziecie jechac. my jesli pogoda dopisze to bryczką, bo tata mojego N zajmuje się własnie obwożeniem wesel, mają wlasną bryczkę i konie. co do nas to tak: Ja mam 22 lata niecałe, narzeczony 26. razem jesteśmy 5 lat, zaręczyliśmy się w kwietniu tego roku. Też nie mieszkamy razem, dzieli nas ok 15km więc nie dużo. i ja i on na wsi. wesele będzie w mieście dzielącym nasze miejscowości, niedaleko. z mojego domu 10km. Ja studiuje, on pracuje. chociaż wiem że jeszcze przez slubem muszę muszkac jakiejs pracy, bo z jednej wypłaty może byc cieżko. A w ogóle jak się zaręczalismy to wydawaalo się jeszcze tyle czasu 1,5 roku. a teraz juz 10 miesiecy, starsznie szybko zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom coś takiego mi się podoba :) albo coś koronkowego, gipiurowego i błyszczącego ;) Góra bynajmniej, żeby taka była ;) stawiam na suknię w całosci, nie oddzielnie gorset i oddzielnie dół ... i na pewno z ramiączkami cienkimi ;) Świadkami już byliśmy, w tą sobotę ;) teraz juz tak się nie stresujemy, bo stwierdziliśmy, że nie jest tak źle :D My tez myślimy o tych upominkach, właśnie o tych aniołkach. Bo jeszcze paczuszki z migdałami nam się w oczy rzuciły, ale pomyśleliśmy, ze to ktoś zje i koniec :P a aniołek zostanie. No, ale to już drugorzędna sprawa ;) Czym będziemy jechać nie wiemy, mamy znajomych z fajnymi autami, więc może się coś wybierze ;) Mam nadzieję, ze pogoda będzie ładna, nie jak w tym roku 8 wrzesień :/ lało jak z cebra cały dzień u nas :/ chociaż weekendy wszystkie super były :) Ja skończyłam licencjat w tamtym roku i nie wybrałam się dalej. Miałam, ale tak jakoś wyszło ;) Pracuję już 8 miesięcy, wczesniej 3-miesięczną pracę miałam też. Nie zapowiada się, zebym zmieniała obecną pracę. Ja chciałam pracowac przed ślubem, bo nie chciałabym, żeby tylko mąż nas utrzymywał :) A czas zaiwania jak nie wiem ... My jesteśmy w szoku, ze tak szybko minęło. A po Nowym Roku to migiem będzie leciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, nawet nie wiadomo kiedy ten czas mija. my restaurcje zamówiliśmy w sierpniu a zespół teraz w pazdzierniku. a wiecie już kogo poprosicie na świadków? bo my mamy dylemat jak nie wiem. mój narzeczony ma sporo rodzeństwa ale prawie wszyscy już po ślubie, ja znowu jestem jedynaczką i nie mam kogo. chyba poprosimy jego siostre z mężem. dobrze sie z nimi trzymamy wiec myslę ze będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my salę zamawialiśmy w tamtym roku w maju ... i dwa terminy tylko były wolne o_O kamerzysta, fotograf i dj w tym roku maj/czerwiec :) Na świadków chcemy moją siostrę niezamężną jeszcze ;) i brata mojego Narzeczonego też wolnego ;) Znają się, chodzili razem na wesela, więc już mają opanowane trochę to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie macie, ja niestety nie mam rodzeństwa. mam taką kuzynkę fajną ale ona jest niepełnoletnia i odpada. troche mi szkoda, że nie będę miała świadkowej ze swojej strony ale trudno. siostra mojego N jest fajną dziewczyną dogadam się z nią. Troche starsza ode mnie jej mąż też ale mają już doswiadczenie to na pewno nam pomogą. Wiesz u nas jest też tak że jak ktoś ma pare to ludzie nie chcą świadkowac z osobą z drugiej strony. Najchętniej w parach. Wiesz o co chodzi;) A twoja siostra nie ma chlopaka? Ja pamiętam jak kiedyś brat mojego N została poproszony na swiadka a miał dziewczyne to odmówił. po prostu nie chcą sami, w sumie się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sis nie ma chłopaka. Obecnie oboje są wolni ;) My też zostaliśmy poproszeni na świadków, ja do koleżanki, a wczesniej Kotek do sąsiada. I też odmówiliśmy. Później głupio wychodzi, jak "przypadkiem" zespół wymyśli jakąś głupią zabawę (jakieś całowania itp...) Nie miałabym ochoty patrzeć, jak ktoś całuje mojego Narzeczonego, tudzież jakieś wskakiwania na kolana itd. I on także ;) A teraz byliśmy razem i spoko było, jak całowac się to nie mieliśmy problemu :D Ogólnie takie zabawy nas nie bawią... Może nie jesteśmy aż tak rozrywkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie o to mi chodzi. Dlatego my pomyśleliśmy ze nie będziemy rozbijac par jeżeli siostra N ma męża to poprosimy ją z meżem. w sumie mogłabym wziac jakiegoś kuzyna na swiadka a N siostrę ale nie chcemy własnie zeby pozniej były jakieś nieporozumienia. Więc pewnie będzie para. cos malo nas na ten wrzesień, nie wierzę ze tylko my dwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem, co się dzieje z tymi kobietkami wrześniowymi! ;) skandal! :D a teraz mam takie pytanko jeszcze ;) wczoraj znalazłam super program - organizer weselny - taki w excelu, no jest super po prostu. Wszytskie wydatki, zaproszenia, winietki itp. Tylko to jest wersja demo i można tylko 20 osób wpisać na listę. A to jest na serio super sprawa. Przy liście można od razu zaznaczyć potwierdzenie, wylicza ile dorosłych ile dzieci, czy z os. tow. czy para. Tylko to demo ... Były na allegro takie programy za 6 zł, ale już nie ma i nigdzie nie mogę znaleźć :( Nie wpadł Ci moze taki w oko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę jeszcze poszperać po necie ;) Jak w ogóle u Was z menu? Ile dań gorących macie? Ja cały czas obawiam się, ze będzie mało jedzenia :/ :( Planujecie jakieś inne atrakcje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mamy już menu, szef dał nam wydrukowane, ale na razie nie mogę pisac. odezwe się wieczorem to popiszemy i tych daniach bo własnie tez jestem ciekawa czy takie może byc czy coś zmienic. do wieczora pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane! ostatnio nie pisalam,bylam bardzo zapracowana :) wiec moj slub 29 wrzesnia - bez poprawin zalatwione mamy: restauracje - 170 za talerzyk, dzieci troszke mniej przybraniem zajmuje sie obsluga restauracji, my tylko wybieramy kolor i takie tam rozne inne drobiazgowe rzeczy :) orkiestra - 2000 zl w listopadzie wybieramy sie do ksiedza, chcemy aby slub byl o godz. 15, wybieramy sie zaplacic wszelkie zaliczki, bedziemy zalatwiac kamerzyste i fotografa, oraz zorientujemy sie jak bedzie z przybraniem kosciola za sukienka rozejrze sie po Nowym Roku, w internecie znalazlam taka fajna z odkrytymi nogami ale zapomnialam adresu strony i teraz nie moge jej znalezc ;/ podobaja mi sie suknie typu ksiezniczka, fajnie wygladaja te z jakas super kokardka ale tez niekoniecznie :) buty to napewno pelne , biale na platformie nie mam wybranej jeszcze piosenki na pierwszy taniec i kolorow przewodnich wszelkie propozycje wasze co do piosenki mile widziane :) restauracja wszytsko zapewnia oprocz alkoholu - to musimy zalatwiac sami i tak wlasnie zastanawiam sie jaka wodka na wesele ? zeby byla nie droga a dobra ;) a teraz kilka slow do was dziewczyny: odwiedzcie ten topic i napiszcie cos o waszym slubie, zapraszam wszytskie kobietki ktore we wrzesniu 2012 wstapia w zwiazek malzenski :) niech ten topic rozwija sie tak fajnie jak innych dziewczyn :) pokazmy ze jest nas wiecej :):) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ancymonko po przerwie :) Co do butów - to ja czuję, ze będzie problem... ;) nie często chodzę w butach na obcasie. Jak wysokie, to muszą być niesamowicie wygodne ;) pełne odpadają, bo zazwyczaj mnie obcierają :/ No i moja stopa jest bardzo szczupła i niska :/ także z butów z odkrytym czubkiem moje paluszki włóczą po ziemi ... :D chyba, że są mało wycięte ;) najlepiej chciałabym znaleźć coś takiego: http://moda.allegro.pl/sliczne-wloskie-czolenka-wolna-pieta-manas-bez-38-i1874124069.html tylko nie taki kolor oczywiście :D i nie taka cena! o_O :D co do piosenki, to też nie mamy jeszcze nie wiem jak się zdecydujemy ;) na pewno będzie coś polskiego :) nie mamy jakiejś swojej chyba ;) bynajmniej sobie nie przypominamy :D coś się wybierze. Nie będzie to na pewno Paula, Seweryn Krajewski, bo już tyyyle się tego nasłuchaliśmy na pierwszych tańcach, ze szok ;) a jaka w ogóle muzyka będzie u was przeważała? :) Mamy nadzieję, że ktoś w końcu dołączy do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! już jestem:) *co do piosenki na pierwszy taniec to my chcemy to, http://www.youtube.com/watch?v=_h-F87wp160 bo to nasza ulubiona piosenka i fajnie się tańczy, ale nie wiem czy pasuje na pierwszy taniec jesli chodzi o słowa w pierwszej zwrotce. jeszcze pomyślimy. A wy co o niej myślicie? na pewno tez nie wezmiemy Pauli, Zabiore Cie własnie tam itp. Tańczyc będziemy normalnie, nie zamierzamy chodzic na kurs. Troche się pobujamy, mój narzeczony świetnie prowadzi więc o 1 taniec jestem spokojna. *my ślub chcemy na godz 16, na początku miała byc 17 ale stwierdzilismy że na 16 będzie lepiej, wiadomo życzenia, dojazd na sale przywitanie. myślę ze na 18 rozpocznie się na sali i tak jest ok *co do wódki to ja nie mam pojęcia, tym zajmie się moj N, też chcemy żeby była dobra ale nie za droga, N coś mówił o Stock, ja to się nie znam, wódki prawie nie pije:P * buty na pewno zabudowane (bądz z lekkim wycięciem na palec), na wysokim obcasie bo lubie. mam 167cm więc jestem średniego wzrostu ale mój narzeczony ma prawie 190cm więc mogę sobie pozwolic na wysokie buty. oczywiście tak bez przesady żeby mnie nogi nie bolały;) coś takiego http://moda.allegro.pl/kotyl-wygodne-slubne-buty-biale-ecru-skora-r-35-i1887446443.html http://moda.allegro.pl/buciki-slubne-wygodne-i-eleganckie-nowe-roz-37-i1883985500.html a jeśli odważe sie na fioletowe buty to coś w tym stylu http://moda.allegro.pl/satynowe-szpilki-barratts-fiolet-32-20-5-cm-uk1-i1886984573.html kiedyś widziaąłm zdjecie dziewczyny która dodatki miała w różu i miała właśnie różowy bukiet i różowe buty. fajnie wyglądała, ale ja nie wiem czy się na to odwaze. zależy własnie od sukienki czy to wszystko będzie pasowac. * u nas restauracja też ubiera bo oni mają swoją dekoracje taką podstawową w kolorach bieli np te pokrowce tiul na filary, sciana za parą młodą, ale babka mówiła ze jak chcemy jakiś kolor dac to żeby kupic świecie na stół jakieś kwiaty, te kuleczki co się wrzuca do dzbanka z wodą. Bo oni w sumie nie wiedzą jaka para jaki kolor będzie chciała i dlatego tak. *za dzieci 5-10 lat płacimy połowe ceny, a młodsi za darmo. obsługa wesela czyli zespół foto też połowa ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Ania pytała o menu więc odpowiadam Obiad: dwie zupy do wyboru drugie danie to cztery rodzaje mięsa, ziemniaki i zestaw surówek dodatkowyc ciepłych dań jest jeszcze 5 czyli razem z obiadem 6 dań ciepłych zimnych przekąsek 9- w tym są różne ryby, śledzie, miesa pieczone, sałatki, marynaty napoje kawa i herbata A u was jakie menu? jeśli chcecie to moge podac wam szczegółowe potrawy bo narazie napisałam tak ogólnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle powiedzcie dlaczego wybraliscie akurat miesiąc wrzesień. ja np nienawidzę upałów, lubie jak jest ciepło ale 30 stopni to nie dla mnie. dlatego już na początku odpadł lipiec i sierpień. Moja wymarzona pogoda to: umiarkowanie ciepło (nie gorąco), słonecznie z lekkim wiaterkiem. W tym roku byliśmy na weselu 3 września i pogoda była wlasnie taka jak opisałam. super, też bym taką chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka jest fajna, jesli tylko wam się podoba, to czemu nie? :) my też tańczymy "normalnie" :D dobrze nam idzie ;) ja się tylko obawiam tańczenia z wszytskimi wujkami itp. bo każdy inaczej prowadzi, dla mnie to już za dużo :D nie chcę się pogubić ... Z Kotkiem nie mam problemów, ale my to już nauczeni ze sobą :) Ślub chcemy zapisać na 17. Taka pora wydaje mi się w sam raz. Myśleliśmy też o 16, ale stwierdziliśmy, ze za długo ... ;) z wódką też nie mam pojęcia, więc na arzie nic nie napiszę ;) buciki bardzo fajne, podobają mi się :) z tym fioletem to na pewno decyzję podejmiesz, jak będziesz miała sukienkę, ale wydaje mi się, ze do takiej księżniczki będzie pasował inny kolor dodatków. W naszej sali też mają taką standardową dekorację (chociaż dokładnie nie wiem, bo ciągle coś zmieniają tam ;) ) a u nas do 12 czy iluś lat jest tak, ze za 3 dzieci płacimy jak za parę. Małe dzieci gratis :D Jesli chodzi o menu, to my tez mamy 6 dań w 1 dzień i 3 nowe w 2. Menu nie mamy jeszcze, bo to dopiero miesiąc przed weselem wybiramy, ale pokazywali nam 6 różnych zestawów wtedy i podobały nam się ;) Moje obawy są tylko, co do zimnych przekąsek - żeby ich za mało nie było :( No ale dodatkowo będzie ten stół wiejski,a on jest serio wypasiony, więc chyba nie ma się czym martwić :) A z terminem to samo tak jakoś wyszło, bo jak już pisałam, jak zamawilaiśmy to były tylko 2 wolne. 7 lipiec i 8 wrzesień. 7 lipca wypada rocznica kolejna śmierci mojej babci, a poza tym to gorąco ... Wrzesień taki przyjemny moim zdaniem :) W ogóle ... 7 września mojej sis urodziny, 11 rodziców rocznica ślubu, 13 rocznica ślubu siostry ciotecznej i 15 drugiej siostry ciotecznej :D Lipsss możesz podać Twoje menu ;) głodna się robię, więc z chęcią poczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×